Prag
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Prag

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Prag

Sledece godine idem na maturalnu u Prag,pa me zanima kakav je grad,provod itd.Sve sto znate dobro bi doslo...

Obećava
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Cao!
    Ja sam aprila ove godine takodje bio na maturskoj exkurziji u Pragu. Smestaj je bio u hotelu Opatov. Ogroman hotel, oko 13-14 spratova, mozda i vise. Soba ima raznih. Od dvokrevetnih do sestokrevetnih. Uredne su, imaju i tv(ne sve). Vrata otvaras uz pomoc kartica(nema kljuceva). Imali smo svedski sto, a izbor hrane je stvarno bio velik. To je otprilike to sto se smestaja tice.
    Grad je inace prelep. Stvarno ima mnogo da se vidi. Od Opatova do glavne ulice imas direktnu metro liniju.
    Sto se nocnog provoda tice, vodili su nas u jednu diskoteku(zaboravio sam ime) na nekoliko nivoa. Svaki nivo ima drugaciju muziku. Uvece(pa do jutra) smo se cesto okuoljali po sobama i pili odlicno cesko pivo!
    Uzivaj u provodu, ali nemoj propustiti ni znamenitosti grada, Karlov most narocito!
    Pozdrav!

Obećava
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Zaboravio sam da ti napisem... Obrati paznju u kojim menjacnicama menjas novac, neke cete odrati na proviziji. Banke su ok. Kada se spustas glavnom ulicom odmah na pocetku sa leve strane bila je jedna banka sa pristojnim kursom. I menjaj samo koliko mislis da ces potrositi.

Guest

Podrazumevano

Prag je mocan, a tek Dubai...

Zainteresovan član silver-girl (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Prag je mocan, a tek Dubai...
    Ovaj gost sam bila ja..
    ..citiram samu sebe blah...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Prag

Citat Original postavio Jelena87
    Sledece godine idem na maturalnu u Prag,pa me zanima kakav je grad,provod itd.Sve sto znate dobro bi doslo...
    vec je otvorena tema o Pragu, procesljaj malo... naci ces informacije koje ti trebaju. Lovu menjaj ispod newyorkera, kada spomenes kod arapina da si iz srbije ne naplacuje ti proviziju (??).

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Prag

Citat Original postavio Celt
    Citat Original postavio Jelena87
    vec je otvorena tema o Pragu, procesljaj malo... naci ces informacije koje ti trebaju. Lovu menjaj ispod newyorkera, kada spomenes kod arapina da si iz srbije ne naplacuje ti proviziju (??).
    Nisam iz Srbije...a Srpkinja jesam,tako da se nadam da cu imati prodju kod Arapa,a i imam frenda Arapa...

Slične teme

1. Odoh u Prag
    Autor Tommy_V u forumu Arhiva
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 03.03.2005., 23:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •