Sta nikada ne biste mogli da oprostite?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
decku,drugarici,drugu,psu,ribici,kompu,nad+kanom matocu u prevozu...ah???
39.gif
 
srebro:
Bog neka oprašta ako hoće,a ja razbijam glave.. :evil:

opak si nema shta :pPp

uzgred, pitanje oprosta je poprilichno vazhno... mislim, yebesh boga i religiju. ne zanima me to. zanima me ljudskost i humanost. naravno da cju sve biti u stanju oprostiti. pa chak i 'da mi ubiju familiju', shto je ochito po Jogurtu neoprostiv greh... naravno da ima ljudi na svetu kojima je familija pobijena. shta bi onda oni imali od ne-oprashtanja? kuda bi ih to odvelo, shta bi im dalo? upropastilo im josh vishe zhivot. mrzhnja radja mrzhnju. ko ima m.u.d.a bicje u stanju sve da oprosti i sve da razume. chak i kad mu se neko grdno zameri..... treba razumeti taj jad i tu bedu koja je nekog dovela do toga da ti se tako grdno zameri.
 
Ja volim da prashtam, nekako mi je ljudski, ali kad me jako zaboli, rushim sve mostove i volela bi da ta osoba zbog toga pati, da vidi da je pogreshila. Sa jednom drugaricom sam se posvadjala krvnichki i do kraja zivota, zato shto je uradila neshto shto me je jako zabolelo. Takodje, ne bi oprostila prevaru, shto ne znachi da dotichnog mrzim, jednostavno ne zelim da se toliko ponizvam.
 
Moon Child:
Uglavnom sve oprastam....Ko sam ja da ne oprostim?!
Ako mi neko uradi nesto 'uzasno' ne zelim vise da imam nista s tom osobom....Nije da je mrzim,da joj se svetim....samo je se klonim....
Recimo da mrzim kad me lazu..Mrzim izdaju....i mrzim kad mi rade iza ledja...
ah...bash to moon child!!!s tim sto ja ne prastam zle namere...i niko mi ne moze reci da ucinish nekome "nenamerno"iza nedja i da posle ocekuje tvoj blagoslov...
 
~ mogu da oprostim, ali ne i da zaboravim... 8) sto bi rek'o Neko...

ovoga sam se samo setila...
elem... ne znam odgovor... trudila bih se da oprostim sve... svako zna kako moze da me povredi~unisti... ako to uradi, sam zna, svestan je sta je uradio... zna i sta ja mislim o tome...
ali ako se neko pokaje... mogla bih da oprostim, sve...
 
bleach:
~ mogu da oprostim, ali ne i da zaboravim... 8) sto bi rek'o Neko...

ovoga sam se samo setila...
elem... ne znam odgovor... trudila bih se da oprostim sve... svako zna kako moze da me povredi~unisti... ako to uradi, sam zna, svestan je sta je uradio... zna i sta ja mislim o tome...
ali ako se neko pokaje... mogla bih da oprostim, sve...
malo cju da se zamislim zbog ovoga gore... 8)
da...
 
U sustini mogu da oprostim,ali kada prastam ne znaci i da zaboravljam.Mada,najvise na svetu mrzim dvolicnost ilaz.....tako da to ne bih mogla u nekim slucajevima da oprostim,sve zavisi koliko bi me neko povredio i koliko bi mi taj neko znacio.
Ako bi me povredila neka bliska osoba(npr.najbolji drug,drugarica)verovatno bih dobro razmislila zasto je to uradio/la......jer da bih mogla da oprostim,ili ne oprostim moram da saznam sta je povod svemu tome,jer mozda je krivica moja?!Ali mogu da oprsotim,ali i umem veoma zestoko da uzvratim.
 

Back
Top