NAJSARMANTNIJA DAMA NA KRSTARICI

VECA NIJE POMERENA!!!! :x ONA NIJE ŽENSKI DERPE! :x
TVOJ MOZAK JE POMEREN PEDERU!SVIM PEDERIMA MOZGOVI SU POMERENI! :x
:o UAAAA..PEDERU! :o UAAAA..DEMOKRATE! :o UAAAA..******! :o UAAAA..BLONDI!
-Umalo jednom da dobijem otkaz na poslu zbog tog mog "UAAA",ali **** mi se baš!Neće oni još dugo... a,ne,neee... NE DAJ SE...godinama...MOJA INES!OVAJ,VECO! :D CMOKENZI!VOJI TE MAJI CLV! :wink:
 
Veco, trebalo je da se postaviš malo drugačije pitanje, i to je trebao da uradi neki muški.
Šta mislite uopšte o devojakama sa ovog foruma, da li su šarmantne, i koja je od njih najšarmantnija?
Ja postavljam jedno drugo pitanje
Sa kojom od devojaka bi ste hteli da se upoznate direktno, koja vam se čini najinteresantnijom? :wink:
 
mladja:
Veco, trebalo je da se postaviš malo drugačije pitanje, i to je trebao da uradi neki muški.
Šta mislite uopšte o devojakama sa ovog foruma, da li su šarmantne, i koja je od njih najšarmantnija?
Ja postavljam jedno drugo pitanje
Sa kojom od devojaka bi ste hteli da se upoznate direktno, koja vam se čini najinteresantnijom? :wink:

Jagodica 8)
 
mladja:
chokolada:
zavodljiva1976:
:roll: Nisam,ali volela bih :D ...E,da i sa tobom...izvini,na tebe sam zaboravila :wink: :lol:
:wink: :wink: :wink: I ja bih s tobom.
Jesi li primetila da samo zene odgovaraju na ovu temu?
Ajmo Muški
Pa nije ni čudo što ne možete da nađete devokju preko foruma
Malo hrabrije to:wink: :wink:
Ne piše se devokju već devojku, pa da se ispravim :wink:
 
A sto ne bi bilo pitanje najsarmantnija dama? :D

Najsarmantnija dama na forumu je Divljica. ;)

A koga bih voleo da upoznam? Glupo mi je da na to odgovaram... Nekoga cu izostaviti... Ali da probam: Sashu, Ana-Mariju, Chokoladu, dadup (:))... Sigurno sam nekoga izostavio, ali ne mogu vishe da se setim... :oops: A, da: Voleo bih da upoznam i Divljicu, Tresnjicu, Nesi, Omen, Hanu-Micu... Stvarno mi je neko ime zapelo u grlu... Tako da cu morati ovde da se zaustavim...

Takodje i neke dame koje vishe nisu tu: Jekyll doesn't hide, No nick...
 

Back
Top