Fiat punto..da ili ne??

Planiram da kupim auto...neko manje..oko 3000 €. Nasla sam Fiat Punta 1.3, multijet, 2006. god, dizel..pa me zanima kakav je auto?!..posto ja nemam bas veze s tim
ili koje auto preporucujete, da se uklapa u tu cijenu? :neutral:
hvala :)
imas dva pitanja da odgovoris u vezi tog auta, prvo dali se tebi svijda i dali bi volela da vozis, kako bi se osecala u njemu
i drugo u kakvom je stanju, to je najbitnije, koliko ces uloziti u njega, i za koliko bi nasla takav a bez ulaganja, znaci profesionalni automehanicarski pregled, kompresija, pumpa, trap, itd i dali bi bilo bolje da uzmes neki koji je u boljem stanju a skuplji ili jeftiniji
ostalo su ti otprilike saveti po prvom pitanju, ova dva pitanja postavljas sebi uvek kada kupujes, i naravno ono trece, za koliko parica i ekonomicnost zavisi od budzeta.....
 
punto se dosada po utisku kupaca pokazao fantasticno dobro u eksploataciji bez vecih zamerki i niskim troskovima odrzavanja/koriscenja.
sta se drugo i moglo ocekivati od nekadasnjeg auta godine u evropi i proverenog kroz mnoge godine.
znaci ja sam bio u pravu, duzni ste mi po pivo.
 
Ako taj Punto nema City onda znaci da nema uopste servo volan.
Ima i takvih verzija ali da ide tesko ne bi trebalo.Tezi jeste nego sa servom ali je razumno tezak.
PA i Seicento nema servo u vecini slucajeva pa mu se volan okrece lako.
 
Uzeo drug pre par dana, odusevio sam se, odlican autic;):D 1.9 JTD sporting

Slika0897-2.jpg
To su strasni motori
 

Back
Top