Klub čitalaca
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Klub čitalaca

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Klub čitalaca

Pre neki dan kad sam kupovala neku knjigu, devojka me pitala da li sam u klubu chitalaca?? A to je???? Strastveni sam chitach a nisam chula za to!!!! Jel moze neko detaljnije da objasni???

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

pa nisam ni ja sigurna...al moj drug je u tom klubu chitalaca i on ima popust recimo ako kupi cetri knjige najjeftiniju od njih dobije besplatno...mozda je to to...

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Pa odes u knjizaru Narodne knjige,kupis knjigu i trazis da te registruju za Klub citalaca.Onda dobijes katalog i na svaka 3 meseca imas obavezu da kupis makar jednu knjigu naravno sa popustom.Razlicite knjige imaju razlicit popust,ali za to nisam siguran.U svakom slucaju imas popust.

Primećen član Komshinica (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Mozesh i na sajtu Narodne knjige to isto da uradish.
    Inache, taj Klub chitalaca je samo u okviru Narodne knjige i postoji vec desetak godina.

Zainteresovan član garou (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

"laguna" ima klub citalaca koji je po meni mnogo bolji. tamo ti se u svakom tromesecju povecava popust, a ako preskocis kupovinu samo ti se procenat smanji. nemas obavezu kao u narodnoj knjizi. jer tamo (u n.k.), ako ne kupis knjigu u odredjenom periodu,oni ti salju neku, po svom izboru koju moras da uzmes. mozda i gresim. tako meni objasnise.

Primećen član ilona (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio garou
    "laguna" ima klub citalaca koji je po meni mnogo bolji. tamo ti se u svakom tromesecju povecava popust, a ako preskocis kupovinu samo ti se procenat smanji. nemas obavezu kao u narodnoj knjizi. jer tamo (u n.k.), ako ne kupis knjigu u odredjenom periodu,oni ti salju neku, po svom izboru koju moras da uzmes. mozda i gresim. tako meni objasnise.
    Ne gresis. Dobro su ti to objasnili. Meni se svidja sto je u 'Laguni' dovoljno da kupis samo jednu knjigu da bi postao clan.
    'Plato' takodje ima svoj klub citalaca, ali treba da kupis tri knjige kako bi postao clan, a nakon toga ti salju svoje kataloge i mozes da kupujes knjige po tim kataloskim cenama (do 50% nize).
    I na 'Laguninom' i na 'Platoovom' sajtu je objasnjen sistem uclanjenja, kasnije obaveze i pogodnosti.
    Tako da nije 'Narodna knjiga' jedina koja ima svoj klub citalaca.

Slične teme

1. Interesuju me misljenja citalaca o prionima
    Autor Maki_bgd u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2006., 22:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •