u vezi sa zebama...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: u vezi sa zebama...

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano u vezi sa zebama...

Da li neko moze da mi kaze da li zebama sme da se stavi u kavez plasticni zelenis, npr. onaj koji se stavlja ribicama u akvarijum? Ovo, iz prostog razloga da im se razbije monotonija u kavezu, ali ipak, plastika...
    Hvala unapred!

Početnik
    Učlanjen
    23.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da se na pocetku ogradim-nisam strucnjak za zebe ali imam par vec 2 godine pa ce ovo biti samo skromno misljenje.
    prvo-zavisi koliko je veliki kavez u kojem ih drzis-bez obzira na njihovu velicinu njima ipak treba prostora za letenje.dekoracija ce im samo zauzimati mesto.
    drugo-srcka ce da im stane.mozda se naviknu,a mozda i ne.moje se npr. nikad nisu navikle na plasticno gnezdo,ali zato na gnezdo pleteno od pruca jesu u roku od 2 sata.
    sve u svemu-probaj(jer ideja,po meni,nije uopste losa jer ce sigurno biti jako dekorativno).
    to sto je to plastika mislim da nema veze jer sve ostalo sa cim su u kontaktu je plastika (hranilice,pojilice,ljuljaske i sl.) samo je pitanje kako ce one to prihvatiti.
    probaj pa javi kako se razvija situacija.a mozda i dobijes ovde neko strucno misljenje ljudi koji su odgajivaci (sto ne bi bilo lose i po nas ostale "amatere").ovo je bio samo moj skromni doprinos.pozdrav. :wink:

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Andrea, hvala!
    Juce sam im stavila “zelenis” i odmah su poceli da ga capaju, tako da s tim nemam problema. Bilo mi ih je zao jer stoje ispod bendzamina pa su stalno pokusavale da ga dohvate. Brinulo me je jedino to sto je plastika u pitanju, ali vidis, u pravu si, i sve ostalo u kavezu je od plastike.
    Da, i ako se nedje neki odgajivac da da bilo kakav savet u vezi sa zebama, nesto sto mi ne znamo, neka napise. Ja sam ovaj par dobila pre mesec i po, a ranije ih nikad nisam drzala. Druzim se sa tigricama vec 12 god.
    Pozdrav svima! :wink:

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.10.2008., 15:00
  2. Sex u vezi
    Autor Butterflies And Hurricane u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 13.06.2007., 20:09
  3. U vezi PS1
    Autor Sergej 1 u forumu Konzole
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.07.2004., 22:53