Minecraft ludost!

Dark_Cookie

Zainteresovan član
Poruka
449
Minecraft ljudi!
To je igra!
Postoji free gde samo slazes kocke,upotrebis mastu!
ALi i verija koja se kupi gde imas surrvior mod!
Fazon je da kopas,imas svoj rudnik,trazis zlato,ugalj!
I pravis sebi lopate,baklje,sjekire.......
Takode imas health i cudovista!
Ima i cudoviste explodirajuci penis!
Majke mi!
Znaci sati se mogu provest igrajuci!
Ko hoce vise!
www.minecraft.net
Takode ko hoce video neka gleda epizode ovog momka!
Smesan je!
Video:

A za verziju koja se kupuje!
Warez is you best friend!
 
Mislio sam da je totalni promasaj, danas sam slucajno naleteo na youtube kako lik pocinje od pocetka i nisam odolio da je skinem. Ovo ce pred novu godinu da me ugreje sa LoL-om samo tako :D

p.s Kupio sam minecraft, srecom 2 sata pre bete, pa sam ustedeo 10-ak evra :) Prvi online shop haha. ako neko igra kojim slucajem sa krstarice nek se javi ;)
 
Poslednja izmena:
Uhh... a taman hteo da napravim temu o Minecraftu.
Zna li neko kako da razbije Bedrock? Ja znam... ;)
Pošto ja volim da hakujem igrice :D oćete da vam dam program za hakovanje Minecrafta? (Pre svega njim se hakuje Inventory)
Hteo bih da malo izmenim igricu... Zna li neko dobar mod za grafiku?
Lakitu-icon.png
 
Poslednja izmena:
Dobro je što sam uradio search pre nego što sam otvorio novu temu! :D Ortak i ja igramo minecraft već neko vreme, a od skora i još jedan dečko i mogu da kažem da je igrica droga! xD Igramo multiplayer preko hamachia! :) Takođe smo otvorili youtube kanal gde uploadujemo epizode sastavljene od našeg gameplay-a! :) evo je poslednja epizoda:
Tek smo krenuli sa tim, tako da bih molio da ne pljujete ako vam se ne sviđa! :PPP Uskoro planiramo da podignemo server, sami ili uz nečiju saradnju! :)
Da čujem vaše komentare i utiske o igrici, po mogućstvu i neke screenshotove! :D
 
Pozz svima ! Ja sam jos jedan maniak za minecraftom ! Samo jedno pitanje da li ima neko ko hoce da igra samnomg Survival Online !? Naravno da ima server i po mogucstvu preko piratske verzije .. Nije mi se dalo da kupujem ;) Nek mi posalje poruku , a mogli bi smo i koji klip da izbacimo na Youtube ;)
 
Minecraft definitivno THE BEST igrica! :D Ako neko nema para il' pak,nece da kupi,idite na http://www.mineshaftersquared.com/ ,imate besplatni download,serveri za multi player,i mozete da menjate skin kad hocete!Samo treba da imate nalog na http://www.minecraft.com/ i eto!Nazalost,nemam server :( ali ako neko zna da ga napravi,nek mi posalje privatnu poruku!

Ne mogu da igram,imas krs od kompa,sranje! :(

- - - - - - - - - -

Ups,u prosloj poruci sam napisao"multi player" a treba multiplajer! ;)
 

Back
Top