Novi izgled Foruma Krstarice

Kako vam se svidja novi izgled Foruma Krstarice?

  • Svidja mi se

  • Ne svidja mi se


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da treba malo navikavanja.... posle prvobitnog šoka koji je i kod mene trajao oko 5 minuta, ipak izgleda bolji nego stari. Ovo se već jednom desilo pre nekih 5 godina kad je uveden ovaj prethodni za kojim će svi kukati par nedelja, a za par godina će svi kukati za ovim sad... :)
 
hajde pokušajte da ne dramite odmah zbog promena, forum je jednako(čak možda i više) funkcionalan, a na šminku ćete se već vremenom navići... ne možete očekivati da se sve na ovom svetu menja, a mi da čuvamo isti dizajn 10 godina... slobodni ste da iznesete svoje mišljenje, ali nemojte da se ovo prevori u pljuvanje po administarciji i nekakve sulude proteste koji se, kao što je već poznato, nikad ne završe onako kako su zamišljeni...
 
Па мало необичан изглед. Сличан је неким Форумима из Хрватске, БиХ,... Дали је копиран њихов изглед или је то случајност - више и није важно. Изглед/форма Форума је измењена и остаје нам да се привикавамо на ово шта нам се нуди.
ПС: Иконе на левој страни испод ,,Претрага'' су непотребно доминантне на страници и требало би да се смање на око 70% садашње величине.
 
Dakle, ljudi, ovaj novi izgled foruma je....ma, malo je reći očajan... odvratan je...ogavan, nepregledan...neki bespotrebni detalji bodu oči, a ono što ti je važno je neuočljivo.

Ivane, taj ko ti je rekao da je ovo lijepo (ako si uopšte pitao nekoga za mišljenje) te je debelo zaebao... ali debelo...

Ovo ti sada liči na masu onih trulih, jeftinih ili besplatnih foruma, kakvih imaš po netu na tone.

Vidi i ove smajlije sa strane. Ovo, **** te, kao da sam kod očnog specijaliste gdje mi testiraju vid sa sve manjim i manjim znakovima.

Autor : Donqihote
 
Poslednja izmena:
hajde pokušajte da ne dramite odmah zbog promena, forum je jednako(čak možda i više) funkcionalan, a na šminku ćete se već vremenom navići... ne možete očekivati da se sve na ovom svetu menja, a mi da čuvamo isti dizajn 10 godina... slobodni ste da iznesete svoje mišljenje, ali nemojte da se ovo prevori u pljuvanje po administarciji i nekakve sulude proteste koji se, kao što je već poznato, nikad ne završe onako kako su zamišljeni...

А ти лепо испљува нас обичне Форумаше!
Немој ,,драмити'' на мој одговор јер само пробам како функционишу разне опције новог изгледа Форума и морао сма нешто да напишем. Немој одмах да пробаш функцију: ,,Обавештење о прекшају корисника''.
 
Kad sam se jutros prijavio, pomislio sam da sam ovako sanjiv pogresio forum... Mada ne treba ni 5 minuta da se covek navikne.
Izgled podseca na neke druge forume, ali mi se svidja i ne mogu da kazem da nije funkcionalan...

... jedino sto bih promjenila je smanjila kolicinu bjele boje
E to je i moja jedina zamerka! I da se malo poveca velicina slova. Kako pijan covek moze da se snadje sa ovim sitnisom i ovolikom belinom?! :lol:
 
Dakle, ljudi, ovaj novi izgled foruma je....ma, malo je reći očajan... odvratan je...ogavan, nepregledan...neki bespotrebni detalji bodu oči, a ono što ti je važno je neuočljivo.

Ivane, taj ko ti je rekao da je ovo lijepo (ako si uopšte pitao nekoga za mišljenje) te je debelo zaebao... ali debelo...

Ovo ti sada liči na masu onih trulih, jeftinih ili besplatnih foruma, kakvih imaš po netu na tone.

Vidi i ove smajlije sa strane. Ovo, **** te, kao da sam kod očnog specijaliste gdje mi testiraju vid sa sve manjim i manjim znakovima.

Nemam ništa protiv da kopiraš moje poruke, ali potpiši autora!;)
 
Мени се уопште не свиђа! И није "лепо", "лоше"!!! "Лепо" и "ружно", а ако већ ниси хтео да пишеш "ружно" онда си тебао да ставиш - "свиђа ми се" и "не свиђа ми се"...
 
Losiji je funkcionalno iako je kao sve novije bolje.
Izbacuje me kod pregleda poruka, znaci bagovan je do bola, sto stari vec nije bio jer je bio ustimovan.
Nema mogucnosti gledanja starih poruka, jer ja ne spamujem i ne chatujem na forumu,pa mi je bitno naci neku poruku od ranije.
Ovo je samo upozorenje, jer ako ostane novi forum u ideji hajde da tracarimo , sutra se sve brise, ja brisem odavde.
Osnovna ideja foruma nije tracarenje vec suocavanje ideja, i ako forum to ne moze da odradi , i nije forum, vec je komunikacioni sajt , gde ce naravno da ga ubiju karike i slicni u sekundi.

Vise sarenila je samo odvlacenje paznje, krupniji detalji su za kratkovide i slabovide dobra stvar.

Mora da postoji neka prestizna razlika u odnosu na forume B92 koji je pozersko poltronski uredjen i drugih foruma koji su strucniji, ili sajtova koji su zabavniji u tracerskom smislu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top