Cuvanje bebe?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Cuvanje bebe?

Početnik
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Cuvanje bebe?

Dragi moji roditelji, imam bebu od 6 meseci i moram nekako da je bar 4 sata dnevno smestim u neki vrtic. Mama mi je skoro operisana, muz mi je u inostranstvu, njegovi su roditelji daleko, a ja nemam drugu opciju nego da sestomesecnu bebu na 3-4 h dnevno dam nekoj proverenoj osobi na cuvanje
    Bejbisiterka ne dolazi u obzir, zato sto sam preko zime presla kod mame u stan od 35 kw, da joj pomognem posle teske operacije, a svoju sam kucu zakljucala do sledeceg leta. Moram da ucim jezik, jer sledece godine se pridruzujem muzu, a moram da spremam i vazan ispit. Uvece ne mogu da ucim, jer sam toliko iscrpljena od obaveza, da ne mogu da spojim prosto-prosirenu recenicu. Cula sam da u Beogradu postoje zene koje u stanovima cuvaju bebe, kao neke mini jaslice i da su to vecinom vaspitaci i pedijatrijske sestre. Da li imate informaciju gde bih mogla da nadjem nesto sto je bar priblizno slicno onome sto trazim.
    Mnogo vam hvala.

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano jaslice

U Pancevu je najmladje dete primljeno u jaslice sa 8 meseci i cula sam vaspitacice kada su pricale kako je to ipak prerano za ostavljanje deteta u jaslice.Jaslena grupa ti obuhvata decu do 2,5 godina pa ti zamisli svoju bebu od sest meseci u tako sirokoj grupi.Ne znam kako to funkcionise u Beogradu valjda ce ti na post odgovoriti neko iz Beograda.Sto se mene tice ja bih pre unajmila neku pedijatrijsku sestru da ti cuva dete u tom stanu u kome ste.35 kvadrata i nije tesno kada su ljudi o.k.Ja zivim sa bebom od 6 meseci,detetom od 3 godine i muzem u 40 kvadrata.Mojoj kumi je takodje pedijatrijska sestra cuvala bebu dok je ona spremala ispite posto se porodila dok je bila na drugoj godini Ekonomskog fakulteta.Beba je bila zadovoljna a kuma je uspesno zavrsila fakultet.
    Pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    08.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

U Zemunu postoji privatni vrtic gde primaju bebe od tri meseca. Pretpostavljam da sa njma mozete da se dogovorite koji je to period u toku dana. Ako je to jedino resenje...
    Da li ste preispitali bas sve mogucnosti?

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da li mozete da mi date kontakt tel tog vrtica u zemunu? gde se nalazi?

Nov član
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Cuvanje bebe?

Imala sam isti problem prošle godine,i sva sreća pronašla sam registrovan bebiservis u Beogradu koji se bavi samo bebama i angažuju vrlo stručno osoblje,evo sajta ako sam pomogla wwwcuvanjedece24h.com.

Slične teme

1. Pas za čuvanje ...
    Autor 16121953 u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 15.07.2011., 10:19
  2. Cuvanje
    Autor Miina u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.05.2007., 11:22
  3. Cuvanje podataka
    Autor MonteCarlo u forumu Video igre
    Odgovora: 1