CIME SE BAVITE

Ja zaboravila da kazem sta u slobodnim trenucima, a to je non-stop. Pa citam li citam. Visim na krstarici. Piskaram kojesta. Onda se brckam u kadi sa patkicama. I pijuckam vino. Pusim ko turcin, ovo mi je poseban hobi na koji ulazem mnogo koncentracije, najvise volim da dimim, al' da ne radim nista drugo, vec da budem skoncentrisana samo na to. E, idem u teretanu i trcim na traci. Gledam enormnu kolicinu filmova. Pocela sam ponovo da crtam. Onda maltretiram ljude i svoje prijatelje ludackim idejama. I pevam im. Pustam muziku i djuskam. Istezem misice oprobavajuci yogu, neuspesno. Al' uspesno odrzavam kvalitet svog sex life-a. I hocu da se bavim fotografijom, nikako da postignem. I volim da se mackam i idem u saunu. I volim da mi neko kuva, a ja posle da se bavim degustacijom. I obozavam da drugima izigravam psihijatra. Dodju kod mene , legnu na kauc i tako. Tumacenje snova mi je isto hobi.I da MASTANJE da ne zaboravim! To mi je uza specijalnost! :P
 
Malo ucenja,malo telefoniranja,pisanje dnevnika, budno pracenje Kingsa, gledanje serija (ne spanskih :wink: ). Kad je lepo vreme basket u dvoristu, nekada bilijar (ne u dvoristu) ili stoni tenis...I don't know.....
 
Ufff...negde sam to vec napisala, cek samo da uradim copy/paste;)

Voznja biciklom (sezona prolece-jesen), spin, pilates, practical shooting, ucenje francuskog, rekreativno ronjenje na dah (leti), archery club, igranje igrica na xboxu, blenenje u pun Mesec, kilometarske setnje, obozavanje prirode, slusanje, slusanje, slusanje prijatelja koji mi se svakodnevno otvaraju, ispijanje enormne kolicine kafe, gledanje filmova, citanje knjiga (sve redje u poslednje vreme :( ) zezanje sa drustvom po gradu i (u zadnje vreme) ludiranje sa voljenim bicem... 8) I onda se ljudi cude sto spavam samo 5 sati dnevno 8)
 
Hobiji? :) Caskanje sa net drustvancetom. ;) Izlasci sa RL drustvancetom. :) Nervoza zbog prazne paklice Lakija 100s. :lol: Mucenje moje stare akusticne gitare (mada u poslednje vreme redje). :) Poezija. :) Pricice... Rad na mojoj prezentaciji (jeste, zapustio sam je u poslednje 2-3 nedelje - uci se :()... Crtkanje za moju dusu... Smisljanje nacina kako srusiti Bila Gejtsa. :lol: Analiza ekonomsko-politicke situacije u zemlji (dokoni um :P) :lol: Smisljanje "genijalnih" biznis ideja. :lol: I naravno, krstarenje po forumu... I ulazenje u slatke, male i prijatne diskusije sa nasim forumasicama. :P A da... Naravno i one ozbiljne dubokoumne razgovore sa forumasima (:roll:). :lol:
 
A da... Slusanje muzike. :) Bez muzike nema zivota. ;) I pracenje NBA. :) Pljuvanje po losem startu Sacramenta i braci Maloof (inace jos uvek moj omiljeni tim - od 1999). :) I to je to. :D
 
kiss.gif
 
slusam muziku...28/24h...pisem...pevam...kompiram...citam...setam... spremam neku klopu...plivam...bajsiram...smejem se...ljubim...ljubljena sam...druzim se...bazam po knjizarama i muzickim radnjama...i po radnjama sa tehnikom...igram...idem na pijacu i u kupovinu...sredjujem kucu...slikam...crtam...fotografisem...gledam filmove(nazalost sve redje,bas)...idem u pozoriste... smisljam cool iznenadjenja voljenima... etc. etc.


8) :lol:
 

Back
Top