dupli fajlovi u control panelu i sistem 32 ???

MiletheGravity:
primetio sam da su mi se duplirali fajlovi recimo u control panelu i u windows-ovom fajlu sistem 32 a sve to se dogodilo cini mi se posle ciscenja baze registra jer je jedan od programa koje koristim za ciscenje najverovatnije napravio rezervne kopije??? Pri tome,windows XP radi normalno.STA SE DESILO???
Kako to mislis "u control panelu" duplirani fajlovi? Gde?
Osim toga, poznato je da se pojedini spy-ware ili virusi dupliraju u nekom drugom direlkrotiju pod istim imenom kao i u \WIndows ili \Windows\System32 direktoriju. Proveri nazive pa javi. A i o fajlovima u "control panelu"
 
..........pa recimo otvoris control panel iz start menija i umesto da imam oko 25 fajlova ja imam 35-40???.........ali nisu svi duplirani,recimo imam dve ikonice za network connections,phone & modem....,mouse......isto tako i u fajlu sistem 32 imam neke duplikate koji pored naziva u zagradi imaju broj 2,3,4 kao da su 2,3,4 puta kopirani???..........
 
MiletheGravity:
..........pa recimo otvoris control panel iz start menija i umesto da imam oko 25 fajlova ja imam 35-40???.........ali nisu svi duplirani,recimo imam dve ikonice za network connections,phone & modem....,mouse......isto tako i u fajlu sistem 32 imam neke duplikate koji pored naziva u zagradi imaju broj 2,3,4 kao da su 2,3,4 puta kopirani???..........
Ne znam sta da kazem. Medjutim pomalo se plasim da nije neki novi virus na pomolu. Vec ima nekoliko postova koji pominju probleme sa dupliranim fajlovima zadnjih dana...
 
...........imam taj entry,duplikate u control panelu sam obrisao tako sto sam u search kucao *.cpl i obrisao duplikate (ne pitaj za detalje,taj savet sam dobio na drugom forumu) ali i dalje imam duple u sistem 32???.......dali da probam sa nekim programom za nalazenje i brisanje duplih fajlova posto znam da na taj nacin vrlo lako mogu da oborim sistem......uglavnom veliko H V A L A........
 

Back
Top