Debilne reklame

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Meni je definitivno najdebilnija ona:

- Nadam se da ću ga večeras sresti u klubu.
- Ne bih rekla, TI imaš perut !

Nije bilo lako doći do ovog spota koji se besomučno vrteo na svim TV stanicama. Jer morao je da postoji čitav lanac mentola, i da je samo jedna karika u lancu bila normalna osoba, reklama bi bila drugačija.

Mentol br. 1 - osoba koja to izgovara
Mentol br. 2 - tonski snimatelj ( koji ne čuje pogrešnu intonaciju mentola br.1 )
Mentol br. 3 - producent ( koji nije ni pogledao krajnji proizvod, niti vodio računa šta rade mentol br. 1 i mentol br. 2 )
Mentol br. 4 - prodavac ( koji je naručiocu reklame uvalio s.h.i.t koji je proizveo mentol br. 3 )
Mentol br. 5 - kupac ( koji je od mentola br. 4 kupio reklamu koja zvuči kao da je pravljena za štićenike doma gluvonemih )

Koji su vaši kandidati za n.a.j.s.h.i.t reklamu za 2004. godinu ?
 
Najgluplje reklame ima onaj prasak mislim da se zove Arijel,ono nesto blistavo belo,verovatno misle da su i domacice glupe pa ce da se navuku,i sve reklame o uloscima sa onim zivahnim macama koje izvode akrobacije i sve izgledaju vesele kada dobiju mecu,sto mi nesto ne ide u glavu nikako.
Da nadodam,osim reklama,pre neki dan sam gledao na Pinku neki balkan net,e gluplju emisiju u zivotu nisam gledao,cetiri debilcine na cetiri strane sveta pokusavaju na silu da budu duhovite i sarmantne,a ko ono gleda citav dan ce da bude nikakav.Ja mislim da se,od kad je ona emisija na tv,udvostrucio broj krivicnih dela.
 
Ta sa perutom je stvarno zivi idiotizam...

Mene nervira ona sa Markom Jaricem za Sinalko. Mada to je mozda vise zbog toga sto mi je Jaric izrazito antipatican lik

I naravno reklame za "Lav" pivo
 
Milojko Vasic:
Meni je definitivno najdebilnija ona:

- Nadam se da ću ga večeras sresti u klubu.
- Ne bih rekla, TI imaš perut !

Nije bilo lako doći do ovog spota koji se besomučno vrteo na svim TV stanicama. Jer morao je da postoji čitav lanac mentola, i da je samo jedna karika u lancu bila normalna osoba, reklama bi bila drugačija.

Mentol br. 1 - osoba koja to izgovara
Mentol br. 2 - tonski snimatelj ( koji ne čuje pogrešnu intonaciju mentola br.1 )
Mentol br. 3 - producent ( koji nije ni pogledao krajnji proizvod, niti vodio računa šta rade mentol br. 1 i mentol br. 2 )
Mentol br. 4 - prodavac ( koji je naručiocu reklame uvalio s.h.i.t koji je proizveo mentol br. 3 )
Mentol br. 5 - kupac ( koji je od mentola br. 4 kupio reklamu koja zvuči kao da je pravljena za štićenike doma gluvonemih )

Koji su vaši kandidati za n.a.j.s.h.i.t reklamu za 2004. godinu ?
Ih, ti k'o da je u pitanju reklama za mentol bonbone... :lol:
Ne, ove za razne praškove definitivno prednjače glupošću. Pitanje je kome su upućene? Idiotima?
Da li ste videli onu, nešto sa Mesečinom;
Jao, biću elegantna... A onda je majka dirljivo patetično pogleda :D ;
 
deca fenomenalno pamte reklame, kratka i brza tv forma koja im drzi paznju.
ajde za to pisanje olovkom... ali mozda sutra proba auto lakom da napise nesto na zidu? mama ce vec imati spreman odgovarajuci preparat.. :lol:
 
Uh sto mrzim reklame, koliko imamo samo glupavih reklama to je strasno. Kao da je tako tesko napraviti zanimljivu reklamu. Ovi za nektar su podnosljivi, ali ostalo je uzas i teror nad gledaocima. Uvek sam na oprezu s daljinskim u ruci ukoliko se iznenada pojavi to zlo zvano reklame. Isto sam i radio prestao da slusam zbog proseravanja spikera, reklama ili ono kad kazu - fm stereo i slicno.
Dakle, bolje da je pitanje bilo koja je reklama koliko toliko podnosljiva.
A sto se tice, debilnih reklama, recimo ona gde stojakovic baca kupus pa ga bese, uzas zivi. Dalje, sve one napadne bucne s mnogo brzog brbljanja, uh bljak. Reklame za lav pivo s.ranje zivo. Perut takodje…
Sve je to jedan agresivni napad na mozak gledaoca, pogotovu kad je iznenada, npr tokom utakmica. Bilo je i dobrih reklama za koka kolu….
 
introitus:
Njih dve sede, tip im svira klavir, jedna nesto sere drugoj kakva treba da bude, onda zvoni mob...
- On je! Ha ha ha... :roll:

Jedna od najgluljih koje sam ikada video.


ahahah:)))))
to je bre realna situacija nemash pojma
za st aje to, za 063 kartice.a nije za aqua vivu je
mada evo sad cu da primecujem aqua vivu ali zbog ove poruke
da li svaka poruka koju napises na forumu ima neku zlu pozadinnu
 
je l ovo savremen muskarac ili nije
'dule nesho' : )))) i mr proper je najjacha
ono kad se muzhevi takmice
doduse ta nije domaca
pa one sve za vesh mada ovu bas pamtim ne znam zashto : )))) i onu kad unuka ide na date u belom
pa ono kad cheka ribu a ona ima crvenu haljinu..da ima i nesto za crni vesh
eh to sus ve situacije iz zivota
 
jagodica:
ahahah:)))))
to je bre realna situacija nemash pojma
za st aje to, za 063 kartice.a nije za aqua vivu je
mada evo sad cu da primecujem aqua vivu ali zbog ove poruke
da li svaka poruka koju napises na forumu ima neku zlu pozadinnu
Ja, zao? :shock:
Otkud ti to...

I jeste za Aqua Vivu!
A to da li je realna situacija ne zelim ni da komentarisem (glup _ _ e :twisted: )... :roll:
 
ma nisi ti zao nego ja ja ja
nisam zla nego.....ufff
pa jeste realna kao razocharane su i onda se ON Javio i sve teoreije su pale u vodu jedino shto je ona druga posle ovoj s telefonom iskopala ochi
verovatno
tako bih ja
caos
 
Najgluplja reklama je ona za buci-buci slamcicu,kad se onom klincu digla kosa na glavi od srece,a uz to jos i ispusta urlik zadovoljstva.Uzas zivi,ko je to smislio,masta i kreativnost su mu totalne nepoznanice.
 
Meni je definitivno najdebilnija ona:

- Nadam se da ću ga večeras sresti u klubu.
- Ne bih rekla, TI imaš perut !



А ја мислила да се само ја нервирам због овога, јер људи углавном не примећују колико погрешан реченични акценат мења смисао ове ионако глупе рекламе!
 
divlja-u-srcu:
random_cloud_form:
A sto se tice, debilnih reklama, recimo ona gde stojakovic baca kupus pa ga bese, uzas zivi.

Ja retko gledam tv, ali ova je neprevazidjena! :x

meni se kupus u stvari i svideo, ali da neko nije u stanju da 'oglumi ' javljanje na telefon , to mi je ... apsolutno neshvatljivo, svaki put pomislim :yeee kakav retard ovaj stojakovic i iznerviram se , 50000 jura za retardirano : da, evo snimam neku reklamu... je da NE VERUJESH ! :roll:
 
Najdebilnija reklama mi je ona za NEXT sokove, ma sve su debilne od one gde ona debilna baba gura voce deci i posle jure pored uciteljice kojoj spada suknja i ostaje u halterima :roll: :roll: :?:
pa sve do ove buci buci sa cetiri rupe gde ovaj klinac rze kao konj :shock: :roll:
Ah da posebno mrzim ove za uloske raznih vrsta, pa onda za razne praskove pa one za deterdzent za sudove uopste sve reklame za kucnu hemiju.

A imam i favorita: ona reklama , valjda za neko cudo za ciscenje , gde one dve rospijetine sede ispred kuce a kao muzevi se utrkuju ko ce pre da opere kupatilo ili nesto tako. Mislim, ljudi, ja sam za deljenje poslova ali u ovoj reklami ma tako bih zavalila one zenetine pa nemam reci :twisted:

E da i ona ultra mega giga kretenska reklama za krompir pire iz kesice ono nesto sa Miskom gde ona nosi ciniju pa joj kao spada peskir ....bljak ... bbbbljjljljljakkkkkk.....

:roll: :roll:
 
Slazem se sa vama sto se tice reklama koje ste nabrojali...ali ima jos jedna koja meni para usi kad je cujem,a to je reklama za farbu za kosu GARNIER.. :twisted:
Kad se devojka javlja na telefon i kaze:"Cao,mamaaaa...." :twisted: Kad joj cujem glas,NAJEZIM SE :!: :x
 

Back
Top