kaze sex nam ne stima,a ja prosto ne mogu da verujem!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: kaze sex nam ne stima,a ja prosto ne mogu da verujem!!!

Obećava
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano kaze sex nam ne stima,a ja prosto ne mogu da verujem!!!

Uparavo pre nekih sat vremena dozivela sam raskid veze koja nije bila duga ali poprilicno topla,perspektivna i zadovoljavajuca.Razlog-krajnje glup,meni ne shvatljiv!!!On je rekao da mu sve kod mene odgovara osim sexa(nemam previse iskustva)ali mislim da sam znala dobro da ga zadovoljim,dok je on taj koji je imao probleme sa dizanjem i spustanjem i to vrlo cesto,bio je bez mastovitosti ali i pored svega meni orgazmi nisu nedostajali.Kad je meni bilo super on nikako da svrsi ili ja napaljena kao zivotinja i ocekujem i drugi put, a on zakaze...Uh kako sam bila strpljiva i puna razumevanja...Lozio se na mene kao blesav i samim poljupcem i palio i palio,a i ja sam cesto stvari preuzimala u svoje ruke da bi sve bilo o.k.Ipak, on kaze ja ne znam...Da li da mu verujem,jeste da nemam previse iskustva ali osecaj je nesto sto se ima ili nema,zar ne?Stalno me je spopadao i zeleo da spava sa mnom,zasto,i na kraju mi kaze ja nestimam a kod njega dizanje i padanje i muke,ma kako da gledam na sve to?Cini mi se da je to mozda njegov nacin da se ogradi od svojih neuspeha i okrivi moje malo neiskustvo.Kako vi vidite ovu situaciju,meni je dosta tesko, i mada tu jos ima razloga za nas raskid,ali ovo mi je bio kao samar.Sta da mislim,a svo prethodno vreme se nije zalio i sad eto samo tako...Neki savet molim,neko misljenje da mi pomogne u proceni ove situacije i olaksa ili sta god vec...
    Jer,bas mi je tesko!!!

iluzionista
    Guest

Podrazumevano Re: kaze sex nam ne stima,a ja prosto ne mogu da verujem!!!

Citat Original postavio Banini
    Uparavo pre nekih sat vremena dozivela sam raskid veze koja nije bila duga ali poprilicno topla,perspektivna i zadovoljavajuca.Razlog-krajnje glup,meni ne shvatljiv!!!On je rekao da mu sve kod mene odgovara osim sexa(nemam previse iskustva)ali mislim da sam znala dobro da ga zadovoljim,dok je on taj koji je imao probleme sa dizanjem i spustanjem i to vrlo cesto,bio je bez mastovitosti ali i pored svega meni orgazmi nisu nedostajali.Kad je meni bilo super on nikako da svrsi ili ja napaljena kao zivotinja i ocekujem i drugi put, a on zakaze...Uh kako sam bila strpljiva i puna razumevanja...Lozio se na mene kao blesav i samim poljupcem i palio i palio,a i ja sam cesto stvari preuzimala u svoje ruke da bi sve bilo o.k.Ipak, on kaze ja ne znam...Da li da mu verujem,jeste da nemam previse iskustva ali osecaj je nesto sto se ima ili nema,zar ne?Stalno me je spopadao i zeleo da spava sa mnom,zasto,i na kraju mi kaze ja nestimam a kod njega dizanje i padanje i muke,ma kako da gledam na sve to?Cini mi se da je to mozda njegov nacin da se ogradi od svojih neuspeha i okrivi moje malo neiskustvo.Kako vi vidite ovu situaciju,meni je dosta tesko, i mada tu jos ima razloga za nas raskid,ali ovo mi je bio kao samar.Sta da mislim,a svo prethodno vreme se nije zalio i sad eto samo tako...Neki savet molim,neko misljenje da mi pomogne u proceni ove situacije i olaksa ili sta god vec...
    Jer,bas mi je tesko!!!
    Tesko je to reci. Mozda mu je povredjena sujeta zbog toga sto se nije pokazao u krevetu... Kao da je to najvaznija stvar u vezi... Da si malo iskusnija, naucila bi ga. Tuzno je da mu je bilo lakse da raskine, umesto da se malo potrudi... Mada i to je razumljivo... Razgovor mu je verovatno bio ispod casti... Nazalost, posto se sve moze resiti razgovorom, ako u vezi ima dovoljno poverenja...

Znam da ti je tesko. Ali, sta ces... Zivot ide dalje. Zelim ti srecu i da sto pre prebolis i nastavis dalje sa zivotom.

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Jer,bas mi je tesko!!!

Ne ljuti se, ali ti je decko debil. Bas me zanima kako je on iskustvo povezao sa uzivanjem.Drugo je znanje. Ali ono se uci samo kroz duge veze.

Meni je najlepse sa nekom koje ima manje iskustva.
    Jer sam i ja takav.

Sta reci. Mada je verovatno problem u necem drugom.

SINDI
    Guest

[quote="Banini"]Ma zaboravi bre barabu! Da je on pravi muskarac, i da mu stvarno ne odgovaras u krevetu, iz bilo kog razloga, sto drugih stvari bi ti rekao , alo to ne bi!Svaki normalan covek zna da kad nekom kazes da je los u krevetu, to opasno moze da utice na njega, i zato to ne govoris, izuzev ako hoces nakog namerno da povredis ili da mu se osvetis.Pa ti sad vidi, tip ili je totalni kreten, nezreo i papak, ili je hteo da ti napakosti znajuci da si neiskusna...I u jednom i u drugom slucaju, MARS BRE

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano tri tačke

pa s obzirom da nismo držali sveću ne verujem da bilo ko od nas može pravilno presuditi .
    stoga preostaje merodavan samo tvoj sud a ti opet nemaš dovoljno iskustva pa se rešenje nameće samo ...
    ne zameri ovo je samo mala šala . glavu gore i samo napred . :wink:

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

[quote="SINDI"]
    Ma zaboravi bre barabu! Da je on pravi muskarac, i da mu stvarno ne odgovaras u krevetu, iz bilo kog razloga, sto drugih stvari bi ti rekao , alo to ne bi!Svaki normalan covek zna da kad nekom kazes da je los u krevetu, to opasno moze da utice na njega, i zato to ne govoris, izuzev ako hoces nakog namerno da povredis ili da mu se osvetis.Pa ti sad vidi, tip ili je totalni kreten, nezreo i papak, ili je hteo da ti napakosti znajuci da si neiskusna...I u jednom i u drugom slucaju, MARS BRE
    Sjajno Sindi.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: tri tačke

ja se slazhem sa vd-om mozda se uplashio kao jaka si
    kao ti vodish to.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

Ovo mi lici na onaj vic -
    Kad Crnogorcu ne moze da se digne, on pita ribu:
    " Je li, djevojkoo, jel' se ovo tebi cesto desaavaa?"

Obećava
    Učlanjen
    10.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Groucho_Marx
    Ne vidim zasto iko misli da tu postoje dileme, covek je diplomirani kreten, a vidim da je upisao i post-diplomske. To sto ti je rekao jasno pokazuje to...
    Zaboravi papana, ima mnogo boljih tipova na svetu.
    Saglasna sam, mada je moguce ili, bolje reci, sigurno to da je nezadovoljan samim sobom, pa se onda hrani tudjim "manama". Ja ne smatram da je nedostatak iskustva mana, ali on ocigledno nije imao bolji izgovor. Ko zna sta se po njegovoj glavudzi vrzma... Bolje je da ti to ne saznas, 100% je iskompleksiran do bola.

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Ma,decko ocigledno ima sexualnih problema i lakse mu je da krivi drugog za svoje neuspehe,nego da potrazi pomoc strucnog lica....
    Pomisli samo nije on jedini na svetu...trenutno boli,ali ce ta bol proci i brze nego sto mislis.... :wink:

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Heh, iznenadise me, ocekivah jedno 100 postova tipa - ma javi se ja da te naucim.

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ne kaze se tek tako da nesuglasice izmedju mushkaraca i zena nastaju zato shto mushkarci traze chednu devojku iskusnu kao Chicholina
    Glavu gore devojko,problem nije u tebi vec u njemu,a on svoje probleme projektuje na tebe...Vrati mu,navijam za tebe!!! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

JA mislim (pazi ovo mislim :wink: ) da nije problem u tebi ili njemu vec jednostavno niste se nasli na istoj talasnoj duzini po pitanju sex-a.

A on da je papak papak je...
    trebala si mu reci aaaaaaaaa
    ma nista mu nisi trebala reci mozda malo pljunuti u :shock: !!! 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ocigledno je ovde da je problem u njemu!
    I tu se svi, slazemo, koliko vidim..

Tako ti i treba kad si dobra i "glupa" pa si imala "razumevanje" za njegove "pehove".....da si ga na vreme istrenirala i dala do znanja da ni ti nisi bas zadovoljna njegovim cesti dizanjem i padanjem ( vise padanjem ), bio bi sad miran kao bubica ...a ne maximalan kreten, kakav je ispao....

Srecno nadalje....! I ne dozvoli da te iko gazi....

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Nije problem ni u njemu ni u tebi.
    On te nije ostavio zbog seksa. Jednostavno zaistio se tobom u kompletu, i ide dalje, nisi uspela da zadrzis tog muzjaka za mozda brak. On je procenio da zasluzuje nesto bolje te raskinuo, izgovor jeste glup. U principu, zene ne pate dugo kad su ostavljene, jer estrogen sve prebrise. Ali, verovatno ces brze bolje pobeci u novu vezu za par nedelja. Mozda ce se i tad zbiti isto, i posle jedno 3-5 takvih veza docice do braka. Jednostavno, to su neki klishei kod tvog tipa zena. Pozdrav i svako dobro.

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio random_cloud_form
    On te nije ostavio zbog seksa. Jednostavno zaistio se tobom u kompletu, i ide dalje, nisi uspela da zadrzis tog muzjaka za mozda brak. On je procenio da zasluzuje nesto bolje te raskinuo, izgovor jeste glup. U principu, zene ne pate dugo kad su ostavljene, jer estrogen sve prebrise. Ali, verovatno ces brze bolje pobeci u novu vezu za par nedelja. Mozda ce se i tad zbiti isto, i posle jedno 3-5 takvih veza docice do braka. Jednostavno, to su neki klishei kod tvog tipa zena. Pozdrav i svako dobro.
    uf, ti me iznervira...samo tako.

Obećava
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

E,stvarno ste divni,izmamili ste mi osmeh na lice!A ni onaj vic o crnogorcu nije los,jer je i ovaj moj sad vec bivsi je Djetic i to na kvadrat(pa sad da jednom Djeticu smeta neiskustvo)Ne mislim na sve crnogorce ali ovaj moj je pomalo primitivan))Nego sad su se stvari jos vise iskomplikovale i situacija je napeta kao kisobran(provala nekog mog druga)mozda sam trudna,ali sutra cu tacno saznati.Nego bas mi puno znaci svako vase misljenje!Hvala!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio random_cloud_form
    ... koja negativna energija... nevjerovatno

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Citat Original postavio Julian_Duranona
    Ovo mi lici na onaj vic -
    Kad Crnogorcu ne moze da se digne, on pita ribu:
    " Je li, djevojkoo, jel' se ovo tebi cesto desaavaa?"

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

...mozda sam trudna,ali sutra cu tacno saznati.
    i......? :?

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio lady me
    :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio zavodljiva1976
    :shock: :shock:

kako mozes biti trudna kad sex nevalja

puj puj daleko bilo :wink:

a tu je i Dzej

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio ace
    :shock: :shock:

kako mozes biti trudna kad sex nevalja ISPRAVKA:NIJE VALJAO
    A I MOGUCE JE,JER JE MOGLA OSTATI TRUDNA DOK JE VALJAO

[color=red]a tu je i Dzej
    [/color

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Malena kako si mogla zakljuciti da je sex VALJAO kad je on ostavio zbog toga sto nije VALJAO!
    Sto dovodi do mog zakljucaka da nije trudna :wink: !

Valjao dovaljao navaljao izvaljao ...

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio ace

Malena kako si mogla zakljuciti da je sex VALJAO kad je on ostavio zbog toga sto nije VALJAO!Sto dovodi do mog zakljucaka da nije trudna :wink: !

Valjao dovaljao navaljao izvaljao ...
    A da bi skontao da NIJE VALJAO I DA NE VALJA zar ne mislis da je trebao bar jednom da je kresne ops:
    I nisam mogla da precutim: YEB..E DZEJ (kad moram da budem tako vulgarna)

Slične teme

1. Sve ne mogu da verujem
    Autor Robertos u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.06.2006., 10:48
  2. NE MOGU DA VERUJEM???? 8 (
    Autor TOMAX_2006 u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 25.04.2006., 20:26
  3. Ne mogu da verujem.....
    Autor *+*+*+*+* u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24