ZASTO JE TAKO TESKO?

rainy man

Početnik
Poruka
9
Imam jedno pitanje,a nije,sta radite u svitanje!Vec duze vremena posle duge veze,ne mogu da nadjem momka ,a nije problem moj fizicki izgled,vec to sto mozda ocekujem previse,tj.ocekujem minimalno a NORMALNO!Da bi vam bilo jasnije,interesuje me,zasto svi muskarci zele da budu nedodirljivi,odnosno,da budu ono sto nisu,a isto tako kao i mi zene, zele normalnu, zdravu vezu?Sta je to sto ih koci ,pogotovo kad zadju u godine posle 25?Ojasnite mi taj fenomen!
 
rainy man:
Imam jedno pitanje,a nije,sta radite u svitanje!Vec duze vremena posle duge veze,ne mogu da nadjem momka ,a nije problem moj fizicki izgled,vec to sto mozda ocekujem previse,tj.ocekujem minimalno a NORMALNO!Da bi vam bilo jasnije,interesuje me,zasto svi muskarci zele da budu nedodirljivi,odnosno,da budu ono sto nisu,a isto tako kao i mi zene, zele normalnu, zdravu vezu?Sta je to sto ih koci ,pogotovo kad zadju u godine posle 25?Ojasnite mi taj fenomen!
Ajde ti prvo objasni nama da li si ti man i dzabalebaros ili si zena, kao i mi zene :shock: Nesto mi tu smrdi...
 
Ma, ono ja bila zeza!Nisam muskarac vec devojka od svojih 25 godina za koji dan,a jos sam manje dzabalebaros.Ja sam apsolvent,radim i tako to!Skroz sam strejt,ako to nesto znaci!Dakle,dajte neke zakljucke,razmisljanja a nemam nameru da se prepucavam!
 
Koce ih negativna iskustva iz prethodnih veza (i uopste negativna iskustva iz zivota,ne mora da imaju neke veze sa zenama)

I za pocetak nemoj da dokazujes nekome da nisi dzabolebaros,kada se osetis prozvana ili da upotrebljavas reci tipa "strejt" , "trip" i "kul"

Mene to zna da odbije. (Ne kritikujem te vec dajem vidjenje stvari iz muskog ugla)
 
random_cloud_form:
Ti ocigledno imas problema sa prihvatanjem uloge svog pola i zbrku u polnom identitetu kad imas tako muski nick. Prvo moras to rascistiti u svom dvoristu pa se onda bavi muskarcima.

ZBRKU?! konfuziju, j.e.b.o. t.e! :lol: :lol: Kopirano iz teme -KOJI YUP TI KORISTIS -AUTOR RAINY MAN datum 09.11.2004
Stalno sam u nedoumici da li reklame lazu ili je sve ono istina??? Bez obzira sto sam musko, ponekad dobijem zelju da isprobam to carstvo neznosti i mekoce i leprsavosti izmedju nogu, pa me vi zene po ...
 
U svaku vezu unosish ostatke , strahove, naglasak od prethodne.....

Tvoja prethodna veza te je toliko ispraznila da nemash zelju da "otvorish dvoranu nade" vec ljude gledash realnim racionalnim pristupom koji ti pretvori njih u poslovne partnere , a ne interesantne momke....

Tome josh pridonosi i neznanje na Balkanu a to je da zene ovde ocekuju da kad si zaljubljen stavish nju u prvi plan , a posao u drugi....
To kod 25+ nije bash cest slucaj i onda nemash ni inicijalnu kapislu da okrenesh prekidac i "opusteno se prepustish i poludish i budesh svoja na svom svetu".
 
rainy man:
Imam jedno pitanje,a nije,sta radite u svitanje!Vec duze vremena posle duge veze,ne mogu da nadjem momka ,a nije problem moj fizicki izgled,vec to sto mozda ocekujem previse,tj.ocekujem minimalno a NORMALNO!Da bi vam bilo jasnije,interesuje me,zasto svi muskarci zele da budu nedodirljivi,odnosno,da budu ono sto nisu,a isto tako kao i mi zene, zele normalnu, zdravu vezu?Sta je to sto ih koci ,pogotovo kad zadju u godine posle 25?Ojasnite mi taj fenomen!

1. ti si osoba opsednuta dužinom :lol:
2. voliš sve što vole mladi
3. ne sviđa ti se kako izgledaš
4. boluješ od akutnog oblika predrasuda
 

Back
Top