Metalci u Vr

naravno da je tako!! ono sto je dobro je neprolazno
sto se tice muzike!

nego ajde da se provozamo malo i da slusamo ziku..

1726104585419a41da450c9.jpg


BRM brmmmmmmm......
 
Moon Child:
pa dobro tu si u pravu,ali opet sam sigurna da cu i sa 60 slushati maidene,ac dc,scorpionse i heavy uopste moze se reci.... :wink:
"I onda je mrmot zavio chokoladu u foliju..." Bre, videtjesh da tjesh slushati ove fensitje sa Shity Records-a ... Kladimo se u 100 e da tje oni biti veoma popularni kad ostarimo ahahahahahhahaa :twisted: :twisted: :twisted:
\m/
 
Gehennom:
Moon Child:
pa dobro tu si u pravu,ali opet sam sigurna da cu i sa 60 slushati maidene,ac dc,scorpionse i heavy uopste moze se reci.... :wink:
"I onda je mrmot zavio chokoladu u foliju..." Bre, videtjesh da tjesh slushati ove fensitje sa * Records-a ... Kladimo se u 100 e da tje oni biti veoma popularni kad ostarimo ahahahahahhahaa :twisted: :twisted: :twisted:
\m/
noooooooooooooooooooooooo da li je tebi dobro :twisted: never sh_ithy records :roll:
ja cu biti baba-metalka :shock: :twisted: \m/
 
Moon Child:
Gehennom:
Moon Child:
pa dobro tu si u pravu,ali opet sam sigurna da cu i sa 60 slushati maidene,ac dc,scorpionse i heavy uopste moze se reci.... :wink:
"I onda je mrmot zavio chokoladu u foliju..." Bre, videtjesh da tjesh slushati ove fensitje sa * Records-a ... Kladimo se u 100 e da tje oni biti veoma popularni kad ostarimo ahahahahahhahaa :twisted: :twisted: :twisted:
\m/
noooooooooooooooooooooooo da li je tebi dobro :twisted: never sh_ithy records :roll:
ja cu biti baba-metalka :shock: :twisted: \m/

tooOOoooooOOOoOOOoOOOOOoOOooO CAREEE !!! HEH Ja vishe gotivim Black od Heavy metala... :twisted:
 
Gehennom:
Moon Child:
Gehennom:
Moon Child:
pa dobro tu si u pravu,ali opet sam sigurna da cu i sa 60 slushati maidene,ac dc,scorpionse i heavy uopste moze se reci.... :wink:
"I onda je mrmot zavio chokoladu u foliju..." Bre, videtjesh da tjesh slushati ove fensitje sa * Records-a ... Kladimo se u 100 e da tje oni biti veoma popularni kad ostarimo ahahahahahhahaa :twisted: :twisted: :twisted:
\m/
noooooooooooooooooooooooo da li je tebi dobro :twisted: never sh_ithy records :roll:
ja cu biti baba-metalka :shock: :twisted: \m/
tooOOoooooOOOoOOOoOOOOOoOOooO CAREEE !!! HEH Ja vishe gotivim Black od Heavy metala... :twisted:
haha ti cjesh ondak biti deda-bleker :D :D :D
 
Alo ortak, ne planiram nishta sa Teom! Ona mi je super ortakinja, k'o sestra mi je...
Za Teicu - Kiss :-)
--------------------

A da - netje me biti na forumu do decembra, "nemam vishe prava na net" hehe... Aj' pa tako :D
Ljubac za Teu i Smeshka :-*
 

Back
Top