vreme...prostor

worm:
inspirion:
greenmoon:
dali dvoje ljudi koji su stariji u godinama,a sreli su se i zavoljeli,moraju da se vole brze od obicnih(mladih)ljudi?


Svako vodi ljubav(uopsteno) onako kako zeli.
Vodjenje ljubavi u setnjama, e tu su definitivno sporiji.

Bas si to nekako lepo rekla.
Ne vezano za temu... insporione odakle poreklo tvog nicka??? :shock:
da pojasnim,zato sto su stariji,ostalo im manje vremena za zivlenje,a tim i za voljenje,zato treba da se vole brze(ili ti potpunije,iskrenije,bez rezerve i manipulacije.....)
 
Kapiramo sta si hteo da kazes ali mislim :roll: da u zivotu ljubav ide svojim a godine svojim tokom.
Kako ne mozes da upravljas godinama tako ne mozes ni sa ljubavlju. :wink:
 
greenmoon:
da pojasnim,zato sto su stariji,ostalo im manje vremena za zivlenje,a tim i za voljenje,zato treba da se vole brze(ili ti potpunije,iskrenije,bez rezerve i manipulacije.....)

Ja mislim da je ceo zivot prekratak da bi i u mladosti gubio vreme na povrsnost, lazi i manipulaciju. Ako nam je vec stalo da ga zivimo potpuno, do kraja! :wink:
 
divlja-u-srcu:
greenmoon:
da pojasnim,zato sto su stariji,ostalo im manje vremena za zivlenje,a tim i za voljenje,zato treba da se vole brze(ili ti potpunije,iskrenije,bez rezerve i manipulacije.....)

Ja mislim da je ceo zivot prekratak da bi i u mladosti gubio vreme na povrsnost, lazi i manipulaciju. Ako nam je vec stalo da ga zivimo potpuno, do kraja! :wink:
tacno i lepo receno ... :D
 
Voleti se mozhe snazhno, duboko, nezhno, tiho, romantichno, ludo... ali, shta znachi voleti se brzo?? Voleti, i biti voljen - toliko da ste vas dvoje, bez obzira na parametre prostor-vreme, najsrecjniji ljudi na svetu.
 
Ma ja potpuno razumijem sta si htio reci...Mislim da ne postoji "treba ili ne treba",covjek voli uvijek onako kako mora,nekako mu se samo nametne bez obzira na godine,one zaista nisu bitne.
Pokusajte naci nesto,neku sredinu koja vam odgovara i nikako ne dopustite sebi da mislite na vreme i prostor,bice ga dovoljno...Ako je ljubav prava.
I tacno je da vodjenje ljubavi nije uvijek samo seks...
 
podsetilo me je kad nam je jedna starija zena, tek dosla, zakazala neki sastanak... i mi smo, onako neodgovorni, zakasnili pola sata... kad smo konacno dosli, strpljivo je sacekala da sednemo i da prestanemo da se glupiramo... i mirnim tonom nam je rekla: "nemam nista protiv toga da dodjete kasnije... niti se ljutim... samo vas molim da razumete da mojih 15 minuta ne traju isto... moji minuti prolaze mnogo brze od vasih... jer ih je mnogo manje ostalo..." i posle nikad vise nismo zakasnili... cak smo i pre nje dolazili... a ona je na kraju ispala super... i volela nas je sve... i svima je, kad je odlazila, rekla nesto... dala savet... ono sto je meni rekla je bilo nesto najbolje sto sam ikad cuo... i nisam to zaboravio... niti cu zaboraviti... znala je na kraju koliko nam je znacila... potrudili smo se da joj pokazemo... i mislim da ju je to, bar malo, usrecilo... vredelo je, ipak...
 

Back
Top