FK Spartak Subotica

Šta ćeš kada je takva sudbina većine naših klubova.

Bar su se finansijski obezbedili za neki naredni period, a i od Evrope će sada dobiti neki novac.

Ima tu i dalje zanimljivih igrača: Savković, Đuričin, Šimura, Glavčić, Ćalasan, Kerkez.. Čečarić je isto solidan...

Lepo se za sada Mijatov matori snalazi u ulozi trenera.

Malo sreće, malo taktike, ali eto ide.
 
Svaka cast za Spartak, ne pamtim da je jedan nas tim protiv izrazitog favorita ovako odigrao a da nije Zvezda ili Partizan. Izuzetno dobro su stajali na terenu, fantasticno razvijali kontre i bili konstantna opasnost po gol protivnika. Ovako dobar Spartak nisam ocekivao i svakako ce biti senzacija ukoliko prodju jer su inace dosta slabiji nego prosle godine ali u njihovoj igri se vidi jasan pecat trenera.
Za sada definitivno najvece iznenadjenje od nasih klubova na evropskoj sceni, sada treba izdrzati revans protiv objektivno pravog Golijata u njihovom slucaju.
 
Duži snimak šansi i reportaža.

Meni je najfascinantniji fudbalski put Ognjebna Đuričina.
Za godinu dana od četvrte lige do gola praškoj Sparti u Ligi Evrope.
A i pored gola je bio sjajan na utakmici.

 
Nervirao sam se zbog Spartaka više nego zbog Partizana. Šteta što nemaju još samo malo znanja i iskustva jer bi sa ovakvom borbenošću mogli baš dobro da prođu. Ovako, ovo je i više od njihovog maksimuma. Ona Sparta su teški ciganjaši. Baš mi je milo što su ih izbacili.
 
Kad su mogli Spartu onda mogu i Brondbi da izbace. Drzava treba i njima da sredi stadion jer je ono srednjovekovna ruina. Neki objekat koji zadovoljava kriterijume UEFA poput onog u Gornjem Milanovcu od 6-7.000 mesta bi bio dovoljan, a ne da putuju do Novog Sada svaki put kad igraju Evropu.
 
Poslednja izmena:
Kad su mogli Spartu onda mogu i Brondbi da izbace. Drzava treba i njima da sredi stadion jer je ono srednjovekovna ruina. Neki objekat koji zadovoljava kriterijume UEFA poput onog u Gornjem Milanovcu od 6-7.000 mesta bi bio dovoljan, a ne da putuju do Novog Sada svaki put kad igraju Evropu.

Njima treba prvo teren da srede. Najgora kaljuga u superligi kad padne kisa.
 
I teren i tribine. Bilo bi lepo da se obezbedi neki prevoz suboticanima koji zele da isprate uzivo istorijski mec. Bacaju se pare na razne zajebancije pa bi Beograd i FSS mogli da ponude pomoc gradu Subotici i obezbede nekoliko autobusa za one koji zele da gledaju mec.
 

Back
Top