Kupatila

Evo pre nekoliko dana smo upravo zavrsili renoviranje kupatila...Jos nije sve postavljeno na svoje mesto ali polako...
Istovremeno smo radili i centralno grejanje tako da je ispod plocica uradjena "zmijica" i pod ce nam biti topao :D

img7467a.jpg


img7427y.jpg


img7464z.jpg

Kako planirate prozor da otvarate :think:
 
Mislim naravno da ima šance, imam ja monoblokove po 600 eura u prodaji, sve može, eto staviš jednu "balenu" i eto ti odma 4 soma :lol: ...... ali za neko standardno kupatilo dobrog kvaliteta treba mnogo manje ....

Sad ću da napravim neki pred-račun pa da okačim ;)
 
Mislim naravno da ima šance, imam ja monoblokove po 600 eura u prodaji, sve može, eto staviš jednu "balenu" i eto ti odma 4 soma :lol: ...... ali za neko standardno kupatilo dobrog kvaliteta treba mnogo manje ....

Sad ću da napravim neki pred-račun pa da okačim ;)
:) Dobar kvalitet se ne moze dobiti za te novce ali i shvatanja kvaliteta su razlicita:(
Kupatilo se radi za najmanje 15-20 mirnih godina, nazalost, ja nisam odgovarajuca osoba za takve diskusije jer dozvoljavam samo odredjeni kvalitet i izvodjenja radova koji sa Srbijom bas nema puno paralela :sad2:
 
Divi ovo

untitled-5-2.jpg


Kupatilo 180x160x250

Keramika - Španska - prva klasa.

Tuš kabina ( kao i sve druge Kineska ) ali obličan kvalitet...

Bojler- piše Ariston, dovoljno je samo to reći.

Monoblok, isto kineski, takođe odličan kvalitet.

Tuš baterija i baterija za česmu isto kineske, kvalitet je ok samo su dosta bučne kad protiče voda. Za ECOS iz Viteza prave kinezi...

Garnitura, ja je imam kod kuće već 2 godine ... ni voda joj ništa ne može :)
 
Poslednja izmena:
Grube instalacije, za ruke 180 eur i za materijal max 100 eur ( a i manje )

Fine instalacije, tj. montaža sanitarija 100 eur. Sa uračunatim svim sitnicama, brinoxi, rozete, rešetke i ostalo :)

Sve zajedno ispod 1200 eur.
 
Zasto mislis da je bolje postavljati keramiku na cem. malter, umesto na lepak?
Cisto me interesuje da cujem argumente za i protiv.
Ja znam iz iskustva da,ako ides na cem. malter, onda si ogranicen izborom dimenzija plocica,jer se teze radi sa onim vecih dimenzija. Takodje je zajebanije i zbog V+K instalacija. Kasnije, ako se ostete, ne mozes lako da ih zamenis, a da ne naprsnu okolne.

pa sad i kad su plocice na lepak nemozes da odvajas jednu od druge uvek se ostecuju. na lepak nikad nemoze da se uradi ravno kupatil (u vaservagu) jer ce te tesko naci majstora koji moze tako dobro da izmalterise kupatilo a sto se tice lepka se nanosi 5 milimetara sto znaci da nemoze bas da se ispravlja sa njim. opet ima i toga da ces tesko naci majstora koji hoce da rade format plocica npr. 30*60 na malter tako da je to sve komplikovano. ali sam u svakom slucaju ipak za kupatila na materijal
 
cene keramicara se krecu od 7 do 11 evra po kvadratu budrure se naplacuju po duznom metru sve zavisi i od samog posla nemogu se naplacivati isto plocice 25*40 i 30*90 npr. za te pare koje si napisao voleo bi da vidim sta ti ljudi znaju da urade.
 
Kad vidim ove cene... Pazi mora da ravna, pa lepi plocice pazljivo... Pa fuguje... Dolazi vishe puta... Pa mi nije jasno onda koji k ovi parketari uzimaju 8 evra po kvadratu sto ishamaraju, isfuguju nogama i prelakiraju?

Avetinjio, ako ne nudish bide nece ga niko ni kupiti... Kazi da je to in :) Ja bez bidea ne bi mogao da zivim.
 

Back
Top