Sugestije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.207
Posto se radi o "mladom" forumu kreiranom na veliki zahtev korisnika zamolio bih vas da ovde date svoje sugestije

ideja je da se forum oblikuje prema vasim zeljama, da bude centralno mesto gde cete naci sve potrebne informacije oko uredjenja doma od profesionalne pomoci do uradi sam varijante
 
Nije nema je imala je cini mi se prilican boroj postova..mozda je spojena s nekom slicnom poput sredjivanje od poda do plafona..vise je bilo sta bi mi voleli i kako da izgleda..mozda je neko i svoje postavljao:think:
 
Nije nema je imala je cini mi se prilican boroj postova..mozda je spojena s nekom slicnom poput sredjivanje od poda do plafona..vise je bilo sta bi mi voleli i kako da izgleda..mozda je neko i svoje postavljao:think:

to je Adaptacija stana od poda do plafona, bila je na Domu i porodici, ta je prebačena
ova je bila na Ženama:zper:
http://forum.krstarica.com/threads/231410
treba da se prebaci ovde
 
tema je spojena. ;)
kolega ziskar i ja se svim silama trudimo da prebacimo sve teme povezane sa uredjenjem doma ovde, a vas molimo za jos malo strepljenja dok sve ne legne na svoje mesto.
hvala vam svima puno :cmok2:
 
Предлажем да се отвори једна посебна тема која би се бавила поправкама, са под-темама: у купатилу, у кухињи, итд.

На пример, ја сам пре пар месеци морала да мењам водо-котлић у купатилу, мајсторе које сам звала из огласа, преко телефона "нису могли" да ми кажу цену, и онда кад су већ обавили сав посао и укуцали шифре тих поправки у своју мобилну фискалну касицу, цех испаде 30.000!
Само што ме срчка није стрефила! Ј6т, могла сам сасвим солидан орман да купим за те паре а некмоли један пластични водокотлић! :rtfm:

Дакле, било би лепо да на тим темама стоје и оквирне цене - колико би која поправка могла да кошта, тако да се човек не избезуми кад га ставе пред свршен чин плаћања. Обашка што и даље мислим да су ми наплатили много више него што је требало! :rtfm:

А можда не би била лоша идеја и да постоји једна тема која би се бавила лошим искуствима са мајсторима и како то спречити, и уопште како да се, као корисници нечијих услуга, заштитимо од њиховог фушераја.
 
А можда не би била лоша идеја и да постоји једна тема која би се бавила лошим искуствима са мајсторима и како то спречити, и уопште како да се, као корисници нечијих услуга, заштитимо од њиховог фушераја.

П.С. Ово не би важило само у случајевима поправки и обнављања (мењање водо-котлића, кречење, и сл.), већ и у случајевима када постављамо нешто сасвим ново (осветљење, нпр.), дакле на све што захтева неког мајстора у кући.
 
Предлажем да се отвори једна посебна тема која би се бавила поправкама, са под-темама: у купатилу, у кухињи, итд.

На пример, ја сам пре пар месеци морала да мењам водо-котлић у купатилу, мајсторе које сам звала из огласа, преко телефона "нису могли" да ми кажу цену, и онда кад су већ обавили сав посао и укуцали шифре тих поправки у своју мобилну фискалну касицу, цех испаде 30.000!
Само што ме срчка није стрефила! Ј6т, могла сам сасвим солидан орман да купим за те паре а некмоли један пластични водокотлић! :rtfm:

Дакле, било би лепо да на тим темама стоје и оквирне цене - колико би која поправка могла да кошта, тако да се човек не избезуми кад га ставе пред свршен чин плаћања. Обашка што и даље мислим да су ми наплатили много више него што је требало! :rtfm:

А можда не би била лоша идеја и да постоји једна тема која би се бавила лошим искуствима са мајсторима и како то спречити, и уопште како да се, као корисници нечијих услуга, заштитимо од њиховог фушераја.

Zašta bre 30.000 ?

To dođe 300 eur? Pa za te pare kupiš ugradni Geberit vodokotlić, prohromsku tipku, platiš majsotra, gipsara da to zatvori i ostane ti para :lol:
 
Zašta bre 30.000 ?

To dođe 300 eur? Pa za te pare kupiš ugradni Geberit vodokotlić, prohromsku tipku, platiš majsotra, gipsara da to zatvori i ostane ti para :lol:

А, ово си исписао... нисам видела до сада. :)

Битно је да су они мени дали фискални рачун на коме заиста и пише цена наведених услуга (под шифрама)... ј6г, зато и кажем да треба отворити такву једну тему где бисмо прво - могли да имамо увид колико неки рад заиста кошта, а као друго - могли да научимо како да се заштитимо од свих тих цака мајстора, као и од њиховог фушераја. Право да вам кажем - каквог год мајстора да сам позвала у кућу, то је био фушерај, скупо плаћен. А пошто би фискални рачун био уредно издат - немам основа за жалбу. :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top