Sugestije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jos kad bi se javljali forumasi majstori koji bi obavljali te poslove u pola cene ili za forumasku kafu :flert:
Или варијанта да се организују као некад "мобе" за послове у којима мајстори зацепљују....па се окаче усликани резултати и ето рекламе....
 
Или варијанта да се организују као некад "мобе" за послове у којима мајстори зацепљују....па се окаче усликани резултати и ето рекламе....


...xaxaxa...forumashka moba...:super:
...treba imenovati koordinatora za mobe...:rotf:
 
Novi sam član pa mi oprostite ako napravim neku grešku. Mislim da bi bilo lepo i korisno da Uređenje doma dobije pod-teme koje će olakšati pretragu. Mislim na velike teme kao npr. grejanje(solarno,tp pumpe,podno grejanje,peći itd.), zidarski radovi itd. Razmislite o tome, a ja Vas pozdravljam uz najlepše želje.:sanke:
 
Сугестија: отворити подфорум за постављање сличица како би се теме у којима форумаши траже одговоре на конкретне проблеме (а што је и била основна замисао отварања овог дела форума), растеретиле од копирања сличица са интернета (што у основи није нека велика мудрост, Гугл-слике је свачији пријатељ).
Две позитивне стране овога су:
- форумаши којима треба стручна помоћ других у радовима у домаћинству би добили шта им треба па би чешће и у већем броју посећивали подфорум
- форумаши који постављају сличице би ималли свој кутак у којем би размењивали сличице детаља које су пронашли на интернету
 
Poslednja izmena:
nisam bas razumeo..tu bi mogle samo da se kace svoje fotke onog sta rade da bi diskutovali oko toga?

sta bi bilo kad bi neko okacio fotku sa neta?
sta ako neko da odgovor sa primerom sa neta?

malo razradi tu ideju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top