Lepi enterijeri

morala sam da izmenim poruku, slika se nije videla :)
sofa je super, podseca me negde na karima rashida, kojeg licno obozavam :heart:

Da, super je, jednom sam mu zaboravila ime pa sam rekla ''znas onaj bre, spejshatlista'' :lol:

Ajmo onda redom, spavaca soba. Nek bar ceo stan ostavim na Krsti umesto u masti kao belesku za kasnije. ;)
karim-rashid-nv-bed_qe1kx_48.jpg

1191426289.jpg
 
Ovde me je odusevilo kako je napravljen raspored stolica kao da su upotrebljene sve boje i sve vreme sam promatrala sta mi je tu neobicno da bih shvatila da je napravljeno sharenilo bez dve od tri osnovne boje, plave i zute.
Koncord-by-Karim-Rashid.jpg
 
evo da ti predlozim kupatilo. platices kad budes imala lovu za sav ovaj namestaj :manikir: :rotf:

images

E, nisam ga omashila, ali mi se nikako nije svidela tamna unutrasnjost sanitarija. Imam utisak da bih propustila kamenac na tako tamnoj boji. Ono sto mi se mnogo svidelo na toj kadi je sto nema uglova prema podu, ali mi se nije svidelo sto nije na isti nacin ''zalepljena'' i za zid. Isto mislim i o lavabou.
 
Pa na guglu manje vise, a iz gugla odes na svakakve sajtove.
Ja uglavnom sve guglam na engleskom jer tako dobijem vise rezultata, za bilo sta. Jos ako znas da menjas izraze u njihove sinonime i slicne reci, onda mozes pregledati otprilike sve sto nudi internet na odredjenu temu.
 
Meni ovako nešto više liči na čekaonicu kod zubara, samo da još sestra proviri odnekud i vikne ‚‚sledeći‚‚ :sad2:.....po meni ovako nešto rade ljudi koji nikad nisu kod kuće.:aha:

enterijer%20DB.jpg

To je bas samo stvar ukusa. Ja se u ovakvom ''apotekarskom'' okruzenju osecam izuzetno udobno, a u onom gore drvetu, stalno bih imala utisak da svuda naokolo gmizhu neka stvorenjca, npr. zglavkari i neki drugi beskrilni insekti ili glodari.:sad2:
 
Pa na guglu manje vise, a iz gugla odes na svakakve sajtove.
Ja uglavnom sve guglam na engleskom jer tako dobijem vise rezultata, za bilo sta. Jos ako znas da menjas izraze u njihove sinonime i slicne reci, onda mozes pregledati otprilike sve sto nudi internet na odredjenu temu.

Ja sam mislio jeko da si ti patriota i da se drzis ćirilice kad ono... :)
 
Ja sam mislio jeko da si ti patriota i da se drzis ćirilice kad ono... :)

I drzim se...u pisanju srpskog jezika rukom iskljucivo koristim cirilicu iako stalnu upotrebljavam paralelno engleski i srpski. Uglavnom se sasvim lako prebacujem izmedju cirilicnog i latinicnog pisma, ali mi se desi ponekad da se zanesem u pisanju cirilice (dok se sa latinicom to nikad ne desava) pa napisem na tabli skoro celu englesku rec cirilicom. :lol: Kad budem nabavila dobru cirilicnu tastaturu, onda cu poceti i da kucam kako valja. Bez te tastature ne mogu da se prebacujem jer mi je za prevodjenje potrebno brzo kucanje narocito kada je tesan rok, a upotreba dve ruke za jedno slovo drasticno to usporava .
Inace, kad koristim online recnike, uglavnom radim paralelu engleski - hrvatski, a ne engleski-srpski jer je hrvatski bolje obradjen na internetu tj. na tom jeziku je lakse je pronaci ono sto ti treba.
 
Poslednja izmena:
Spejs, podmornica...:zaljubljena:
http://2.***************/_U7N6CH5mIhQ/SXlhSSWl6OI/AAAAAAAAAZY/xYGANJ-pqNY/s400/modernarchitecture_spaceage15.jpg

http://3.***************/_U7N6CH5mIhQ/SXlhejBBx3I/AAAAAAAAAZ4/jeWrOO4SQYE/s400/modernarchitecture_spaceage11.jpg
 
Ne znam koje je drvo u pitanju ali po mom ukusu drvo da je samo za nijasu tamnije izgledalo bi još bolje.:)

koncept_enterijera_tipskih_drvenih_kuca_2.jpg
To je borovina:), drvo vremenski tamni, tako da za desetak godina, bude po tvojoj zelji. Meni se kao i Jeki (ali iz drugog razloga) ne svidja sve u "drvetu", posebno jer je subjektivni osecaj da "pritiska". Ukusi se vremenom "izgradjuju" i menjaju. Danas vise volim tople farbe i ugodnost, ali...Spartanski:D
 

Back
Top