Podznak skorpije

mala_didi:
vanilia:
mala_didi:
Znaci sve u svemu trebala bih da budem sretna :) JOs sam vaga u horoskopu opansa kombinacija hehehe
Tako kazu, i ja sam isto, vaga skorpija
Samo u cemu smo mi tako opasne :D

Opasne smo u mnogo toga, meni kazu da sam previse divlja i slobodnog duha, nikako da se smirim :D Ma ljudi imamo fantastican i istrajan podznak..

Evo i ja sam vaga-skorpija. Meni dan nije dan ako ne napravim neku zezanciju. Cak sam pre par meseci kad sam isao na jednu sahranu napravio takvu zezanciju da se i dan danas smejemo. Stavili pokojniku novine kao voleo da cita i meni rodjak kaze e ovako cemo mi tebi mobilni da stavimo a ja odgovorim: A kako cu da se javim kad me budes zvao i kako da ga napunim kad mi se isprazni. A kad smo dolazili ubedim strica da na jednom izvoru na kom smo stali tece lekovita voda koja sprecava impotenciju ali mora da mu naspe neka zena koja nema veze sa njegovom porodicom pa da vidite tu scenu kad on moli zene da mu sipaju vode u flasu :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Zajebano je to kad iz neke fine vagice proključa podzank škorpiona...u takvim trenutcima se opušam uz marilyn manson-a koji mi dođe nešto kao uspavanka. Na žalost nema ništa jače za glavu...
 
:) A ja sam Lav-Skorpija....na samom pocetku sam oba znaka...tako da nisam mnogo jaka kako izgleda ....imam 47 god. i mogu sada da kazem da me je skorpija u najtezim situacijama spasavala i davala snagu ...tj.potpuna regenracija...to je kao da mozes sebe da restartujes...ono sto me nervira kod mene je st sam mnogo kriticna i samokriticna...ne gundjam ,ali u komunikaciji nekako ulovim sebe, da odmah primetim nesto lose i komentarisem ga....a svidja mi se sto nisam osvetoljubiva i bolesno ljubomorna ,kao tipicni predstavnici ovoga znaka...e,jos ovo da dodam, da jesam po malo vise posesivna,ali to je vise zbog toga sto mi neka osoba toliko odgovara pa sa njom zelim vise da budem...:bye:
 
Ja sam blizanac/ škorpija i poprilično volem svoju kombinaciju. Ali pošto većinu moje prve kuće ipak zauzima strelac, primećujem da što sam starija to poprimam osobine strelca..što mi i ne smeta baš.
namuči me ova škorpija u tinejdž danima, đavo da je nosi.
 

Back
Top