osma kuca - pitanje

1zp1xjc.jpg

lakse? meni radi kad kliknem
 
Не ради ни мени. ;)

Владар је она планета која влада знаком којим ти почиње кућа.

Нпр 8. кућа ти почиње у знаку јарца- значи владар 8. куће је Сатурн.:)
 
Saturn u osmoj kući donosi dug život. Uprkos podložnosti dugim bolestima ove osobe spadaju među one koje najduže žive. Imaju izuzetne psihološke sposobnosti. Oprezne su i vešte u sticanju novca, ali se često vezuju baš za osobu koja ima finansijskih problema. Energičnost i borbenost ih ponekad napuštaju, ali uspevaju da se brzo regenerišu. Seksualne potrebe im se kreću u širokom dijapazonu, od blage suzdržanosti do bezosećajnog promiskuiteta .

tako nesto?
ispade dobro sto Saturn vlada 7 i 8 kucom? nije mi tako los raspored zvezda.
a 12 kuca ima Veneru sto je valjda lose a sta znaci Mars u njoj?
 
jedno pitanje znaci tek ucim sve i sto vise citam vise neznam, da nekazem da mi se sve pomesalo!

kako da odredim ko je vladar osme kuce kad u njoj nemam nijednu planetu? ako sam dobro zapamtio ona je za zdravlje?

http://i53.tinypic.com/1zp1xjc.jpg

Vidi, prvo sto moras da naucis ako uopste zelis da tumacins natalnu jeste koja planeta kojim znakom vlada. To su ti bukvalno osnovi astrologije.
To sto u nekom polju nemas ni jednu planetu nema nikakve veze sa njenim vladarom, cak je to najcesce i olaksavajuvca okolnost.

evo hostovao sam na drugi sajt dodaj.rs izgleda da tinypic vise nece raditi sa srbijom

Pogledaj tvoje 8. polje i videces da pocinje u ribama. Ribama vladaju 2 planete, jupiter i neptun, pa ces gledati gde su otisli oni, a prvenstveno jupiter posto je on "glavni" vladar. On je u tvom slucaju u strelcu.
 
Vidi, prvo sto moras da naucis ako uopste zelis da tumacins natalnu jeste koja planeta kojim znakom vlada. To su ti bukvalno osnovi astrologije.
To sto u nekom polju nemas ni jednu planetu nema nikakve veze sa njenim vladarom, cak je to najcesce i olaksavajuvca okolnost.



Pogledaj tvoje 8. polje i videces da pocinje u ribama. Ribama vladaju 2 planete, jupiter i neptun, pa ces gledati gde su otisli oni, a prvenstveno jupiter posto je on "glavni" vladar. On je u tvom slucaju u strelcu.

hvala, sve to pomaze da slozim kockice ali sto vise citam vise neznam, moracu svaki dan po malo jer ovako nista necu popamtit
 
Naravno da za jedan dan nista ne mozes nauciti. Idi malo na osnove astrologije ovde na krsti, i citaj postove na vecini tema ovde na astrologiji, ukopcaces vremenom i povezati vecinu stvari. Nije tesko, kada naucis osnove samo ces da se nadogradjujes znanjem a onda je kao mozaik. Astrologije je prilicno logicna.
 
Naravno da za jedan dan nista ne mozes nauciti. Idi malo na osnove astrologije ovde na krsti, i citaj postove na vecini tema ovde na astrologiji, ukopcaces vremenom i povezati vecinu stvari. Nije tesko, kada naucis osnove samo ces da se nadogradjujes znanjem a onda je kao mozaik. Astrologije je prilicno logicna.

proucavam ja to vec nedelju dana, dala mi je linkove Elli odakle da krenem i idem polako ali bih sto pre da protumacim svoju kartu a nemozes trcat dok nenaucis hodat.....*** preskacem a nemoze tako!
 
Недељу дана, чак?:)
Ја је проучавам годинама и још увек ништа не знам. ;)

Шала мала...за астрологију је потребно много времена, заиста.
 

Back
Top