Зашто нас нико ништа не пита!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Нема смисла геј удружења праве планове и уопште се не консултују са народом Србије
Да ли неком можда смета парада у Октобру ,на пример има доста разлога зашто нама
смета.Мислим на комунисте.

Знамо да је двадесетог ослобођење и да долазе Руси на прославу можда опет и председник Медведев.

Нема смисла да тако дрско прогласе датум изгледа као провокација и изгледа да јесте.

Могли би да се договоримо људски без крви на улицама и без насиља да они то желе али им није у интересу.


Нисам од оних који би разбијали параду ,противник сам насиља али реално ако се погледа ово је једноставно провокација.

Ето ја сам своје казала сада затворите тему или будите људи!

Шта треба председник да дође у разбијен град Београд:confused:
 
Чији председник долази? И зашто?

58908_126541590731817_100001279300597_179727_8226539_n.jpg
 
pa ono...ko svi...predsednici;
kobajagi sluzbeno, a relano...da mu dupe vidi puta...:lol:

Да ода почаст ,другарице,руској армији која је дала живот да ослободи Београд од фашиста.Да им положи цвеће и ода почаст.Осим тога ,као што рекох,долазе народни хероји руске федерације као и сваке године.
 
Да ода почаст ,другарице,руској армији која је дала живот да ослободи Београд од фашиста.Да им положи цвеће и ода почаст.Осим тога ,као што рекох,долазе народни хероји руске федерације као и сваке године.

lijepo...nego, kakve to veze ima s gej paradom?
direktne veze, "drugarice", molicu, a ne neke vashe...tajne veze? :lol:
 
lijepo...nego, kakve to veze ima s gej paradom?
direktne veze, "drugarice", molicu, a ne neke vashe...tajne veze? :lol:

Конкретно другарице нема смисла да председник дође у разрушен град.Нити да хероји
и ослободиоци треба да пролазе кроз крваве улице.

Осим тога комунисти Србије баш у Октобру планирају да прославе ослобођење двадесетог и седаманестог руску револуцију.

Ово је шамар комунистичкој партији.

Могли су изабрати неки други месец или се бар људски консултовати са народом.
Овако се силе и инате .И намерно то раде у Октобру јер мрзе комунисте.
 
Конкретно другарице нема смисла да председник дође у разрушен град.Нити да хероји
и ослободиоци треба да пролазе кроз крваве улице.

Осим тога комунисти Србије баш у Октобру планирају да прославе ослобођење двадесетог и седаманестог руску револуцију.

Ово је шамар комунистичкој партији.

Могли су изабрати неки други месец или се бар људски консултовати са народом.
Овако се силе и инате .И намерно то раде у Октобру јер мрзе комунисте.

el si ti to opet imala gljive za veceru?
dobronamjeran savjet..."drugarice": ubuduce ih pazari u supermarketu...:)
 
Нема смисла геј удружења праве планове и уопште се не консултују са народом Србије
Да ли неком можда смета парада у Октобру ,на пример има доста разлога зашто нама
смета.Мислим на комунисте.

Знамо да је двадесетог ослобођење и да долазе Руси на прославу можда опет и председник Медведев.

Нема смисла да тако дрско прогласе датум изгледа као провокација и изгледа да јесте.

Могли би да се договоримо људски без крви на улицама и без насиља да они то желе али им није у интересу.


Нисам од оних који би разбијали параду ,противник сам насиља али реално ако се погледа ово је једноставно провокација.

Ето ја сам своје казала сада затворите тему или будите људи!

Шта треба председник да дође у разбијен град Београд:confused:
Меда долази опет у Београд? :eek:

Да разбија педере?
:zper:
 
Конкретно другарице нема смисла да председник дође у разрушен град.Нити да хероји
и ослободиоци треба да пролазе кроз крваве улице.

Осим тога комунисти Србије баш у Октобру планирају да прославе ослобођење двадесетог и седаманестог руску револуцију.

Ово је шамар комунистичкој партији.

Могли су изабрати неки други месец или се бар људски консултовати са народом.
Овако се силе и инате .И намерно то раде у Октобру јер мрзе комунисте.

:dontunderstand:ko će da ruši grad?gluho bilo,hoće li nas ponovo neko bombardovati pa predviđaš potoke krvi?
:think:zar još ima živih komunista.?pa koliko imaju godina? :manikir:
 
:dontunderstand:ko će da ruši grad?gluho bilo,hoće li nas ponovo neko bombardovati pa predviđaš potoke krvi?
:think:zar još ima živih komunista.?pa koliko imaju godina? :manikir:

Колико знам биће доста тога али то они и прижељкују .

Крваве улице када долази председник ,нема смисла .
 

Back
Top