Bankarstvo i trgovina ...BK Univerzitet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako mozes da pitas sto?? pa ko jos dolazi iz toronta da bi zavrsio skolu u beogradu?? jeste da je to neopisivo i najlepse i ja bih rado volela da mogu takodje da zavrsim fax u mome beogradu, smrc :cry: ali kada znam kakvi su uslovi necu dzabe da trosim vreme. pre cu platiti fax ovde gde ce me godina kostati od 5-6000$ nego da platim 3000E za fax koji nije priznat nigde. sa kanadskom diplomom vrata su mi svuda otvorena. jel' shvatas sta hocu da kazem?

jako me nervira kada cujem da ljudi koji su zavrsili medicinski fax ili stomatologiju, bilo sta, u bg moraju da daju dodatne ispite u americi/kanadi da bi mogli da nastave svoju struku......a takavi faxovi su neuporedjivi sa BK... sad zamisli kako je onima koji mogu samo da rade za BK, ko kaze da im je mesto garantovano??

izvini sto ovo zvuci ovako. zaista ne zelim da uvredim tebe ili bilo koga ko ide na BK ali ovo je moje iskreno misljenje.
 
morala sam malo da se ubacim...
evo ja zavrsavam bankarstvo na bk i moram ti priznati da sam se dosta razocarala od upisa, nisam ocekivala da ce biti tako, ali ko hoce da uci on ce da uci, a kada se negde zaposlis ti svakako polazis iz pocetka, a druga stvar je sto ako zelis negde da pocnes da radis(mislim na neki normalan, ozbiljan posao)tebi svakako treba veza, posto nam je takva drzava...
sto se tice fakulteta, oni su to dosta dobro osmislili, u Bg drugacije rade nego u NS, kod nas je to sve malo neozbiljno, jer nemamo dovoljno prostorija za predavanja, ali znaju da uzmu skolarinu :) , meni se recimo svidja to sto slusamo po jedan, eventualno dva, predmeta i onda imamo prostora da ga spremimo i izlazimo da ga polazemo...nije onako sve natrpano i nismo ograniceni nikakvim rokovima, sto je po meni ok.
:D
 
prica da se bk ne priznaje nije tacna....posebno ovaj deo o inostranstu posto se bk priznaje u inostranstu verovatno vise nego i jedan fax iz srbije....necu da kazem da je bolji i da nije laksi ali ljudi sa bk su uradili par dobrih stvari odnosno napravili ugovore sa inostranim faxovima pa lako mozes da se sa bk prebacis negde napoljed da studiras......
 
Ovo sa ne priznavanjem BK, uopste nije tacno, znam iz licnog iskustva, jer mi je sestra zavrsila BK u Novom Sadu, menadzment, konkurisala je za stipendiju za master studije na drzvanom fakultetu u Danskoj, prosla nostrifikaciju (tj. priznali su joj kompletan faks, tj. diplomu), i primljena je na master studije. Dala je sve ispite, i sada joj je ostala jos odbrana master rada...U Kopenhagenu je trenutno...

Tako da ova prica ne pije vodu, i molim vas da se prvo raspitate, pa tek onda lupate gluposti po forumima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top