100 najglupljih načina preživljavanje zombi infekcije

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.802
Sličnu temu imam na natprirodnim pojavama i misterijama (ozbiljnu), al nije zgoreg da je pretresemo sa humorom.

Elem, evo moj kont.

Kad izbije zombi infekcija, a pitanje je dana, sedmice ili godine, ja ću da preživim istu na sledeći način:

Otuđiću onaj veliki transportni helikopter, sa dve elise, ogromne, znate koji, i bagerom ga prevrnuti na benzinsku pumpu, naglavaćke. Onda ga viljuškarom podignem na klocne, da elise slobodno landaraju.

Onda prikopčam D2 i super i evrodizel da imam minimum mesec dana goriva elisama u "ler-u"

Ko god priđe u radijus elisa, bude iseckan na mleveno meso.
Naravno, pre toga napunim helikopter hranom, vodom, radiom, lap topom, divx-evima od pirata, fliperima i bilijarskim stolom. Pa i knjigama, sabranim delima sci fi-a. Ne moram vam napomenuti da bi uz to pružio gostoprimstvo striperkama iz najbližeg strip kluba.

Eto, tako bi ja to.. a vi?

:hahaha::whistling:
 
Ideja ti je odlična:lol:
Pošto se meni neda toliko raditi (nabaviti helikopter, pa ga prevrćati pa sve te dovode goriva povezati, a i da ne spominjem silnu buku koju će da proizvodi stalno sjeckanje svih tih zombija) ja ću da odem do Mile i dam se u njene sposobne ruke:zper: (i noge:rumenko:) da se brine o mom preživljavanju:whistling:

lqph5l
 
Sličnu temu imam na natprirodnim pojavama i misterijama (ozbiljnu), al nije zgoreg da je pretresemo sa humorom.

Elem, evo moj kont.

Kad izbije zombi infekcija, a pitanje je dana, sedmice ili godine, ja ću da preživim istu na sledeći način:

Otuđiću onaj veliki transportni helikopter, sa dve elise, ogromne, znate koji, i bagerom ga prevrnuti na benzinsku pumpu, naglavaćke. Onda ga viljuškarom podignem na klocne, da elise slobodno landaraju.

Onda prikopčam D2 i super i evrodizel da imam minimum mesec dana goriva elisama u "ler-u"

Ko god priđe u radijus elisa, bude iseckan na mleveno meso.
Naravno, pre toga napunim helikopter hranom, vodom, radiom, lap topom, divx-evima od pirata, fliperima i bilijarskim stolom. Pa i knjigama, sabranim delima sci fi-a. Ne moram vam napomenuti da bi uz to pružio gostoprimstvo striperkama iz najbližeg strip kluba.

Eto, tako bi ja to.. a vi?

:hahaha::whistling:

znamo koji, al ne znamo odakle...:zcepanje:
 
Uzeo bih neonku, modifikovao je da ima drsku i da podseca na lajtsejber, zapalio je, i onda krenuo da se igram dzedaja.Naravno, posto je meso zombija trulo, vatra bi ih odmah zahvatila i oni bi sagoreli.Nije na odmah da bi onako zapaljeni, trcali k'o muve bez glavu, i sudarali se jedni s drugima, paleci se medjusobno.
Proces sa neonkama ponavljati kad god postojeci lajtsejber ispadne iz funkcije.
 
znamo koji, al ne znamo odakle...:zcepanje:

Ima ih preko Drine, u Bosni od onog IFOR-a...

(na sve sam mislio)


Ipak, kad nestane goriva, ili motor vrisne (to se mora desiti kad tad) ima sledeći kont:

Elem, maskiram se u zombija i živim svoj život. Znači, idem na posao, na tekme, u bioskop pomešan sa ostalim zombijima koji, pirodno glupi, neče niš skontati...


Dosad imamo četiri predloga.

Idemo dalje.
 
Ima ih preko Drine, u Bosni od onog IFOR-a...

(na sve sam mislio)


Ipak, kad nestane goriva, ili motor vrisne (to se mora desiti kad tad) ima sledeći kont:

Elem, maskiram se u zombija i živim svoj život. Znači, idem na posao, na tekme, u bioskop pomešan sa ostalim zombijima koji, pirodno glupi, neče niš skontati...


Dosad imamo četiri predloga.

Idemo dalje.

Kao Bil Marej u Zombieland-u :)
 
Ima ih preko Drine, u Bosni od onog IFOR-a...

(na sve sam mislio)


Ipak, kad nestane goriva, ili motor vrisne (to se mora desiti kad tad) ima sledeći kont:

Elem, maskiram se u zombija i živim svoj život. Znači, idem na posao, na tekme, u bioskop pomešan sa ostalim zombijima koji, pirodno glupi, neče niš skontati...


Dosad imamo četiri predloga.

Idemo dalje.

(cak i na to kako ces se probiti preko drine kroz horde
slinavih, usporenih, ali krvozednih nebitja bez mozga? :lol: )
 
Uzeo bih neki bolji auto (najbolji koji nadjem), napunio ga do vrha, u gepek stavio jos koju kantu goriva, otisao do obliznjeg supermarketa, kupio hranu koja moze dugo da stoji, otisao do prodavnice oruzja (ili policijske stanice) uzeo oruzje i krenuo u borbu! Samo je problem hrana, sta kada se pokvari? Mozda bih poceo da uzgajam pilice ili sargarepu ili ribu...:D
 
I to sto kazes... Hmmm onda mogu da je koristim kao stit :cool:

Mala ispravka: stit koristi za odbranu... Ona bi ti vise bila oruzje! Jer bi raterivala zombije ;)

Uzeo bih neki bolji auto (najbolji koji nadjem), napunio ga do vrha, u gepek stavio jos koju kantu goriva, otisao do obliznjeg supermarketa, kupio hranu koja moze dugo da stoji, otisao do prodavnice oruzja (ili policijske stanice) uzeo oruzje i krenuo u borbu! Samo je problem hrana, sta kada se pokvari? Mozda bih poceo da uzgajam pilice ili sargarepu ili ribu...:D

Pa realno, najbolje bi bilo da kao u filmu Dawn of the Dead, odes u neki megamarket... Uz put naravno pokupis vatreno oruzj u nekom army shop-u ili policiji... Jer tamo imas sigurnost, namirnice. Naravno trebalo bi da bude vise ljudi sa tobom. A koliko god da imam vatrenog oruzja, uvek bi nosio neko hladno. Jb.g ima dosta bagre, istrosi se municija...
Druga dobra opcija je kasarna :)
Ali najbolja stvar kod planiranja je to sto se planovi uvek izjalove! :mrgreen:
Zato bih ja lepo na ledja moju katanu pa gde muka natera :D
 
Mala ispravka: stit koristi za odbranu... Ona bi ti vise bila oruzje! Jer bi raterivala zombije ;)



Pa realno, najbolje bi bilo da kao u filmu Dawn of the Dead, odes u neki megamarket... Uz put naravno pokupis vatreno oruzj u nekom army shop-u ili policiji... Jer tamo imas sigurnost, namirnice. Naravno trebalo bi da bude vise ljudi sa tobom. A koliko god da imam vatrenog oruzja, uvek bi nosio neko hladno. Jb.g ima dosta bagre, istrosi se municija...
Druga dobra opcija je kasarna :)
Ali najbolja stvar kod planiranja je to sto se planovi uvek izjalove! :mrgreen:
Zato bih ja lepo na ledja moju katanu pa gde muka natera :D
Hrana?
Internet? :mrgreen:
 
Ima li neko ideju oko snabdevanja hranom za duzi period?
Supermarket bi mogao da izdrzi nekih mesec dana, ali sta kada se ta hrana pokvari?

More mogao bi megamarket i duze da te snadbeva sa hranom, zavisno od toga sa koliko si ljudi. Ja bih izumeo neki dobar recept za spremanje hrane od zombija :mrgreen:
To bi bio specijalitet, otvorio bih restoran, i onda bi zombiji bezali od ljudi :D

Hrana?
Internet? :mrgreen:

Pa hrane znaci ima megamarketu, a sto se tice interneta... :think:
Znamo da bi izbio haos i veze bi verovatno bile prekinute posle nekog vremena...
E da! Kako to da struja, voda, telefon, internet odmah nestanu u zombi filmovima???
Istog casa kad izbije infekcja? Ako saznamo za tu problematiku, lako mozemo da sprecimo da nam se desi :)
 
Alo, man'te se ozbiljnih "survival education" cirkusa na mojoj zajebantskoj temi.
Katedru o survival kursu mož'te držat ovde, isto na mojoj temi:

http://forum.krstarica.com/threads/408098


A ovde se zaebavamo dok se boje ne rastope....

Tebi uzgajanje i kulinarstvo zombija normalno? :lol:

Pa neka hrana se brzo ukvari, ali ima mnogo konzervisane... Traje i po godinu i vise ;)
 
Naj je bolje da se pripremimo na sledeće obroke:


Dead dog

Jaja od oka

Zomfrit

Deadburger

i naravno ćevapi. Pokupite mleveno meso ispod elise mog obrnutog helikoptera, savijete u pljeskavice i ćevape, pa na BBQ. A možete i paprike time puniti, ako imate paprike. Ako nemate, onda ih, naravno, i ne možete puniti. Ali možete puniti mrtvu zombi glavušu, pa je ugurat u rernu zajedno sa krompirima.
 
Naj je bolje da se pripremimo na sledeće obroke:


Dead dog

Jaja od oka

Zomfrit

Deadburger

i naravno ćevapi. Pokupite mleveno meso ispod elise mog obrnutog helikoptera, savijete u pljeskavice i ćevape, pa na BBQ. A možete i paprike time puniti, ako imate paprike. Ako nemate, onda ih, naravno, i ne možete puniti. Ali možete puniti mrtvu zombi glavušu, pa je ugurat u rernu zajedno sa krompirima.

Nečeš li se zaraziti jedući zombije ? Ili nema infekcije posle termičke obrade ? :D
 
Naj je bolje da se pripremimo na sledeće obroke:


Dead dog

Jaja od oka

Zomfrit

Deadburger

i naravno ćevapi. Pokupite mleveno meso ispod elise mog obrnutog helikoptera, savijete u pljeskavice i ćevape, pa na BBQ. A možete i paprike time puniti, ako imate paprike. Ako nemate, onda ih, naravno, i ne možete puniti. Ali možete puniti mrtvu zombi glavušu, pa je ugurat u rernu zajedno sa krompirima.

Jel si ti do zabijao nos u moj kuvar?! :tiganj:
To je stroga poslovna tajna!
 

Back
Top