Najbolje i najgore ime benda?

hm...pa zavisi šta predstavlja najbolje...najkomičnije, s' najvećom poentom, dubinom itd..

najbolje:

Ništa Ali Logopedi - najkomičnije
Herman's Hermits
Weather Report
King Crimson
Velvet Underground
Jethro Tull
Dream Theater
Disciplina Kičme
Veliki Prezir

Najgore:

Metallica - neduhovito, nepotrebno
Ramones
Van Halen
Prljavo Kazalište
Whitesnake
 
najgore - huci kuci banda ili kako god da se zovu oni retardi, ne znam cak ni da napisem ime samo sam cula za njih...retardi... mada je dovoljno odvratno i divlje jagode, jbt ko je mogao da da ime bendu, dobro nisu divlje jabuke ili slican shit... i no name je glupo...

super su mi imena metal bendova kao slayer, sepultura, death, possessed (jes malo matoro...), atheist, immortal, dissection, deicide, sinister, carcass dosta vise ne mogu da se setim... kratko ali efektno

a black sabbath mi je stvarno extra...

neko pomenu clash, to je super ime dok su mi ramonsi malo smesni...

a perfect circle je lepo ime...

e da bre, disciplina kicme... uvek sam volela i bend i ime...
 
hmmm najbolje : (mada ne slusam sve)
-Blind Guardian
-Morbid Angel
-Marduk
-Darkthrone
-Children of Bodom
-Black Sabbath (mrzim ih,al ime je cool)
-Behemoth
-Nazareth (cool ime,ali ih nisam cula)
-dimmu borgir
-my dying bride
-satyricon
-emperor
....
najgora: TOKIO HOTEL,US5, Linkin Park,Rage against the machine,System of a down, RHCP,Gamma Ray (slusam ih,ali ime...),In flames,metallica, judas priest, offspring, within temptation (njih inace obozavam), cradle of filth...
naravno da ne nabrajam sve nase "umetnike" :D bila bi predugacka lista...
 
definitivno najbolji su bivsi palanacki undergroundovci - pogibija i traktorhed

a za najgore...hm...animals, eagles, scorpions i ostale zivuljke mi nekako ljigavo zvuci
medeni mesec, ok band dno dna. mislim na ime

pink floyd i generacija 5 mi se svidja
 
swidja : Pain of Salvation, Enigma, Deep Purple, Tool, Dire Straits, Satyricon, Moonspell,
The Cult....
ne swidja: Def Leppard, Virgin Steele, Nightwish, Aerosmith, Motley Crue, Metallica, Bon Jovi...........a mozhe se retji da swe to imam i slusham...........i da, swi oni nazivi kao 'smthg brothers', 'smthg sisters', 'smthg boys/girls'...............
 
Svidza i se:::::: Sisters Of Mercy,My Dying Bride,Dream Theatre,Theatre Of Tragedy,The 69 Eyes,Therion,Tristania,Bauhaus,Anathema,Sirenia...........
Ne svidza mi se:::::::::Suicide comand,Cradle of filth (kolevka prljavstine,bizarno),
Theatres Des Vampires,Dead can Dance,Bon Jovi................
 
e...zanimljiva ova tema,a nikad nisam bas razmisljala o tome,ali evo ovako(sto se tice metala):
svidja mi se :D - theatre of tragedy,children of bodom,anathema,immortal,satyricon,atrocity,tristania,amorphis,dark funeral
ne svidja :( - power symphony,cemetary of scream,love is colder than death,fear factory,mushroom head,system of a down,love like blood,where i wake warm,end of green,miranda sex garden...
 

Back
Top