Da li neko moze da slusa i black i trash i power?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stoorbak:
Courtney:
Zahvaljujem,ali se ne slazem.Ni ja ne volim power mnogo,ali kakvu ces muziku slusati uglavnom zavisi od raspolozenja,zar ne?
Cak i da umirem i da moram da slusham power, ja ga i tada ne bih slushao!
p0z
Wow,pravi iskreni metalac.Lepo biste se ti i ovaj moj slozili,mada je on vise "zaljubljenik"(to je jedina rec za TAKVU strast) u trash i death.Vidis,po njemu TO ide zajedno,a black i trash ne...smesno.E,a jel volis ti Kreatora?
 
. . .:
Courtney:
Zahvaljujem,ali se ne slazem.Ni ja ne volim power mnogo,ali kakvu ces muziku slusati uglavnom zavisi od raspolozenja,zar ne?
Zavisi, ali ne previse.
Ne previse,slazem se,ali zaista cak ni ja nisam uvek raspolozena za metal.Volim ponekad da cujem jazz,klasiku,nesto sto uvek ima vrednost.Naravno,ne moras ici u krajnosti i "malo za promenu" slusati narodnjake!Uf,ne daj boze!
 
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
Zahvaljujem,ali se ne slazem.Ni ja ne volim power mnogo,ali kakvu ces muziku slusati uglavnom zavisi od raspolozenja,zar ne?
Cak i da umirem i da moram da slusham power, ja ga i tada ne bih slushao!
p0z
Wow,pravi iskreni metalac.Lepo biste se ti i ovaj moj slozili,mada je on vise "zaljubljenik"(to je jedina rec za TAKVU strast) u trash i death.Vidis,po njemu TO ide zajedno,a black i trash ne...smesno.E,a jel volis ti Kreatora?
Ne ne slusham Kreator, ali slusham Dark Funreal, Opeth, Amorphis, Borknagar, Behemoth, Nile, Obituary!
 
Courtney:
Da i on slusa Obituary,obecao mi je da ce mi pustiti (ja sam jos relativno nova na planeti Metal).E,ajde mi reci koja je njihova najbolja pesma/album,da ne ispadnem bas cista pozerka :)

Album: Slowly we rot
Pesma: Choped in half
Pazi ovo je neko moje mishljenje, ali verujem da su ukusi razliciti, pa se taj lik nece sloziti sa tobom, ali ipak ako kazesh tako ona neshesh da budesh pozerka, jedino ako te ispituje o njima a ti ne znash ni da beknesh!
p0z!
P.S. Srecno :PPPP
 
Stoorbak:
Courtney:
A nece,Boze pa da je takav ne bih bila s njim.Ovo je jednostavno bilo,ono kao da kaze:"Jao,vidi zna moja mala nesto" HVALA TI! :D

No problemo, ali lepshe bi bilo kada bi se potrudila da cujesh neku pesmu, pa da ocenish sama! To je ipak ono najobjektivnije mishljenje o svemu tome! I bila bi spontanija, shto bi i bilo prirodno!
Potrudicu se,sad vec imam zbog cega,pa dvoje ljudi (od kojih jednog volim najvise na svetu,a i o tebi vec imam prilicno lepo misljenje) mi je reklo da je super grupa.Jos samo da se vratim u BG...
 
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
A nece,Boze pa da je takav ne bih bila s njim.Ovo je jednostavno bilo,ono kao da kaze:"Jao,vidi zna moja mala nesto" HVALA TI! :D

No problemo, ali lepshe bi bilo kada bi se potrudila da cujesh neku pesmu, pa da ocenish sama! To je ipak ono najobjektivnije mishljenje o svemu tome! I bila bi spontanija, shto bi i bilo prirodno!
Potrudicu se,sad vec imam zbog cega,pa dvoje ljudi (od kojih jednog volim najvise na svetu,a i o tebi vec imam prilicno lepo misljenje) mi je reklo da je super grupa.Jos samo da se vratim u BG...

Josh samo da nabavish disk!!!!
 
Vidis i jesi u pravu za ono sa satanizmom,ali kad postavis ovoliko tema,mora neka i da propadne,a i skroz sam prsla vise.Da li verujem u Boga...hm,interesantno pitanje.Pa,verujem,***** li ga tako sam vaspitana,ali da sam neka posebna vernica i nisam.Ne znam da li slusas Death,ali po veri mi je Chuck bio jako blizak,neka vrsta vere u prirodu...interesantno
P.S.Kako da izbrisem ono sa satanizmom?
 
Courtney:
Vidis i jesi u pravu za ono sa satanizmom,ali kad postavis ovoliko tema,mora neka i da propadne,a i skroz sam prsla vise.Da li verujem u Boga...hm,interesantno pitanje.Pa,verujem,* li ga tako sam vaspitana,ali da sam neka posebna vernica i nisam.Ne znam da li slusas Death,ali po veri mi je Chuck bio jako blizak,neka vrsta vere u prirodu...interesantno
P.S.Kako da izbrisem ono sa satanizmom?

Ne morash da izbrisahesh, vec je pocela zeshca rasprava o tome!
A shto se tice bOGA i to tvoje verovanje, mogu samo da kazem da ti je ta religija i vera, kao i meni, nametnuta! Iz prostog razloga shto ti nisi mogla da odlucish u shta cesh da verujesh, kao ni ja :((((!
 
Courtney:
Ne verujem,razumeo si sta sam htela da kazem!Ne znam da li je kod tebe tako,ali jednostavno,u nekim trenucima skoro refleksno krenem da se molim...sta cu previse dugo sam zivela u ubedjenju da je to jedina prava vera,a sad kad pogledam sa toliko ideja u hriscanstvu se uopste ne slazem!

Ma nisu samo ideje u pitanu! Ja sam u principu naterijalista, i za verovanje u tako neshto mi je potreban dokaz, a ne neke knjige koje su pisane pre 2000 godina!
Mislim da smo malo skrenuli sa teme!
p0z
 
He,bice...Pa da vidimo.Slusas Cradle of Filth?Meni su nekako bili simpaticniji dok nisam saznala vise stvari o njima.Ne znam...ja uopste od metala najvise gotivim trash,pogotovo staru Sepulturu i Metallicu.Za Slayer znam da je dobra grupa,steta sto sam cula tako malo stvari,Kreator isto.Death mi se svidja,iako sam i tu cula mizernu kolicinu pesama.Jedino Maidene rasturam,njih bas obozavam.
 
Courtney:
He,bice...Pa da vidimo.Slusas Cradle of Filth?Meni su nekako bili simpaticniji dok nisam saznala vise stvari o njima.Ne znam...ja uopste od metala najvise gotivim trash,pogotovo staru Sepulturu i Metallicu.Za Slayer znam da je dobra grupa,steta sto sam cula tako malo stvari,Kreator isto.Death mi se svidja,iako sam i tu cula mizernu kolicinu pesama.Jedino Maidene rasturam,njih bas obozavam.

Ne COF je za mene bio dobar na prva dva albuma, sve posle je odletelo u komercijalu! Ali, imaju par dobrih stvari!
Poslushaj Blind Guardian, neki kazu da je to power ali za mene je to Epic! Ljudi su maximalno inspirisani Tolkien-om, pa verujem da ce ti se svideti!
p0z
 
Courtney:
Ocu.Ima li jos nesto sto treba da cujem?Jao da,pokusavam da nadjem nekoga da mi ovo objasni vec 100 godina.Sta je tacno progressive,a sta doom (ako mozes da mi das imena nekih grupa)?

U bre ja ovde dodjem kao neki ucitelj FUJJJJJJ a nije mi bila to namera!
OK neko moje mishljenje je da je doom neka meshavina svega i svacega! Ima klavijatura [preuzetih iz progresive] Growl iz Death-a, Gitarske deonice iz Blacka! Znaci od svega po malo, ako hocesh tako neshto da cujesh onda poslushaj Opeth!
Shto se tice progresive poslushaj Borknagar-ov poslednji album EMPIRICISM i pesmu Inherit the earth!
p0z
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top