Hajde jedna pozitivna prica
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Hajde jedna pozitivna prica

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Hajde jedna pozitivna prica

Možda zvuči blesavo, ali volela bih da pročitam koliko vas održava normalne odnose sa bivšim suprugom, kome plaća alimentaciju redovno i hoće da pričuva dete po dogovoru? Hajde devojke , da malo živim u nadi da će nekad i meni biti tako!

sanja
    Guest

Podrazumevano Re: Hajde jedna pozitivna prica

Citat Original postavio hazard
    Možda zvuči blesavo, ali volela bih da pročitam koliko vas održava normalne odnose sa bivšim suprugom, kome plaća alimentaciju redovno i hoće da pričuva dete po dogovoru? Hajde devojke , da malo živim u nadi da će nekad i meni biti tako!
    zena koja njemu placa alimentaciju i cuva dete? pogresno formulisano ili ja ne razumem.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Citat Original postavio sanja
    zena koja njemu placa alimentaciju i cuva dete? pogresno formulisano ili ja ne razumem.
    A - ha! Tu ste se izlanule! A zasto ne bi moglo i tako? Btw. Cini ti se da je svima tako. One koje su nezadovoljne, kukaju, pa se cuju, a one koje su manje nezadovoljne - cute.

sanja
    Guest

Podrazumevano

ne vidim gde smo se MI izlanule.
    samo sam konstatovala nejasnu formulaciju pitanja. a ko kome placa i sta, valjda je nekim zakonom regulisano, stvarno nisam iz te price.

ako gospodja njemu placa, zasto pita da li ce i njoj da bude tako? nebitno...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

On njoj placa alimentaciju, ili ona njemu svejedno, samo ako to radi redovno. Dogovaraju se oko deteta bez obzira kod koga je.Je li sad jasnije?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

On njoj placa alimentaciju, ili ona njemu svejedno, samo ako to radi redovno. Dogovaraju se oko deteta bez obzira kod koga je.Je li sad jasnije?
    E, sad mi je sve jasno! A bilo je i prosli put! I odgovorio sam ti, ali cu da pojasnim.
    Veliki broj brakova zavrsava razvodom. Od tog broja, velika vecina nastavlja da funkcionise korektno - ali cute, ne hvale se tim. Oni, koji nisu zadovoljni, kukaju i nesrecni su, njihova muka im je pred ocima... pa misle da je to opsti slucaj! Pozdrav!

Zainteresovan član Fantina (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Hajde jedna pozitivna prica

He, nisam ta srećnica, ali poznajem jednu porodicu gde sve funkcioniše sasvim prijateljski, žena se ponovo udala, deca su kod nje, muž ih sve djuture posećuje bez ikakvih intencija, svi se zrelo druže i brinu o deci i sasvim sve dobro funkcioniše, bez stresova i ikakvog jada.
    Ne mislim da je to naučna fantastika, samo što se, kako neko reče, oni ne oglašavaju.

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Naravno da nije naucna fantastika, ako su dvoje ljudi zaista odrasli sve se moze dogovoriti ...

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

To ne znam...ali znam koliko žena održava nenormalne odnose sa sadašnjim suprugom... , ali to nije baš pozitivna priča već upravo negativna i nećemo sada o tome. A mogli bi, jer je to interesantnija priča...samo ne verujem da će se takve javiti

Slične teme

1. Bila jedna priča...
    Autor korali u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 14.01.2009., 23:35
  2. Jos jedna prica o kidnapovanju deteta
    Autor brizna mama u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 26.10.2007., 12:42
  3. Jedna sasvim obicna prica
    Autor crni djordje u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 85