Ad-Aware--update problem!?

Agent Orange

Ističe se
Poruka
2.242
Ad-Aware 6.0 Profesional built 6.181.
Kada pokrenem update, dobijam poruku "New reference file is available", medjutim kada kliknem na ok, nakon sekunde, pod "curent operation" stoji "Web update complete" i stoji na 5%....I nista...Niti ista skida, niti se ista desava.Mrtvo..Kada ga prekinem, ugasim i ponovo pokrenem Ad-Aware, dobijam poruke "Error while loading the Ad-Aware reference file"
PReinstalirao sam ga---nista-Opet isto, vec nekih nedelju-dve dana..
Jel ima josh neko ovakav problem?

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
 
Videli ste da je datum 26.10.2002. Skinite update sa lavasoftusa.com i prekopirajte tamo gde vam je intaliran ad-aware i to je to. Svaki sledeci pokushaj skidanja update-a kroz sam program ce stvoriti isti problem, pa ako se neko prevari, opet neka iskopira skinut update u folder i neka sacheka update sa novim datumom.
 
E sad sam zbunjen.
Danas, malocas sam opet bio u mogucnosti da skinem nove definicije bez problema. Nema onih 5% pa stane. A nista nisam menjao ni update-vao sto se samog programa tice.
Inace imam verziju 6.0 built 1.05 SE ali to nisam sada skinuo, od kad sam instalisao ad-aware je tako.
Ipak mi nista nije jasno. Al' dok radi i ne treba da mi bude :)
 
Da bi Ad-Aware `radio` treba ispostovati celu proceduru oko instalacije (iskljuciti sve programe koji rade u pozadini dok se instalira i dok se skida sa neta, skenirati .exe na viruse, kod prvog skeniranja nakon instalacije nista ne brisati onda resetovati pa ponovo skenirati i obrisati ono sto nadje , tek onda updejtovati...). Posle deinstalacije naci sve njegove tragove npr. u Start meniju i obrisati... Imam ga u .exe obliku ako zatreba... a do sada mi nije trebao jer koristim SpywareStopper
 
Imam isti problem sa Ad-Aware SE Personal.
Kaze da su definicije stare 70 dana.
Inace,nadje oko 50-60 "opasnih objekata,
sve obrise, ali ponovo se vracaju... :(

Da li neko ima slican problem ili mozda resenje?

Hvala unapred!
Pozdrav :)
 

Back
Top