Koliko žene vole oralni sex? Javite se i dajte komentar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Burrito:
Koliko bi žena pristalo da dobije oralni sex od nepoznatog muškarca? Kao sex za jednu noć... :?:

Pa, svaka zena ima "ONIH" NEKOLIKO DANA U MESECU KADA ups njene fantazije ukljucuju nepoznate muskarce koji ih zadovoljavaju,. zar ne? Pa su tu i peraci prozora, i zidari na kuci preko puta, i momci iz kioska, i...na posletku, i face sa ovog sajta, sto da ne. Mozes da zamislis kakva zbrka je to u glavi! Sreca pa kratko traje....
A ako nepoznati ima srece da uleti u bas tih nekoliko dana, sto da ne? :lol: :lol: :lol:
Mada, ja LICNO (hihihihihi) vise volim da se prethodno zaljubim....Valjda sam vise emotivac nego egzibicionista. Ali, svaka iole manje konzervativna devojka bi , verovatno, pristala. Nazalost, nikad se ne zavrsi samo na tome.... :!:
 
Gazdarica:
Hajde da ostavimo ovu temu, kad se radi o oralnom sexu za jednu noc... :wink:
Nisam imala takvih iskustava, a nisam nikad ni pozeljela, u nekoj konkretnoj situaciji...
U masti, pak, izgleda OK...
Nego Betty, da li ti to mastas o nekom sa ovog foruma...??? :lol: :lol: :lol:

Prvo da odgovorim Burrito-u - nemoguce je da se samo na tome zavrsi, bar ako imas normalne seksualne apetite, i malo vise od 17 godina!
A, Gazdarice, naravno da mastam o nekom sa Foruma!!!!!
 
Burrito:
Betty:
Prvo da odgovorim Burrito-u - nemoguce je da se samo na tome zavrsi, bar ako imas normalne seksualne apetite, i malo vise od 17 godina!

Moguće je, samo ako nisi suviše staromodna i ako znaš da uživaš u oralnom sexu i da se prepustiš. Tada ti nije neophodno da nastaviš dalje...
"Pitam se, da li si ikada doživela orgazam u oralnom sexu?"

Sto to pitanje pod navodnicima?
I, dragi Burrito, nisam staromodna.....
 
Betty:
Gazdarica:
Hajde da ostavimo ovu temu, kad se radi o oralnom sexu za jednu noc... :wink:
Nisam imala takvih iskustava, a nisam nikad ni pozeljela, u nekoj konkretnoj situaciji...
U masti, pak, izgleda OK...
Nego Betty, da li ti to mastas o nekom sa ovog foruma...??? :lol: :lol: :lol:

Prvo da odgovorim Burrito-u - nemoguce je da se samo na tome zavrsi, bar ako imas normalne seksualne apetite, i malo vise od 17 godina!
A, Gazdarice, naravno da mastam o nekom sa Foruma!!!!!
Draga moja, necu te pitati o kome se radi (znam da mi ne bi ni rekla :lol: ), no u svakom slucaju zelim ti da svoje mastarije pretocis u realnost... :wink:
 
Betty:
Moguće je, samo ako nisi suviše staromodna i ako znaš da uživaš u oralnom sexu i da se prepustiš. Tada ti nije neophodno da nastaviš dalje...
"Pitam se, da li si ikada doživela orgazam u oralnom sexu?"

Sto to pitanje pod navodnicima?
I, dragi Burrito, nisam staromodna.....

Draga koleginice, nisam hteo da napadam i kako bih ja uopšte znao da li si staromodna? Ipak mislim da orlani sex može biti dovoljno dobar da doživiš orgazam (pa čak i nekoliko) i da se može zaustaviti na njemu. :)
 
Betty:
A, Burrito, naravno da mozes da se zaustavis, ali zar to nije samo predigra? To ti je kao da se najedes supe, i ne mozes ostatak nedeljnog rucka da poklopas, a ceka te i desert i sve. Mislim, namam pojma. Nikad mi tako nesto nije palo na pamet. Da se kocim, zbogneznamcega. Uf.

Naravno da ne treba da se kočiš, ali zašto uvek penetracija mora biti vrhunac?
 
Burrito:
Koliko bi žena pristalo da dobije oralni sex od nepoznatog muškarca? Kao sex za jednu noć... :?:

OPET TI SA TVOJIM DEFINISANJIMA pa nije to hrana pa da ili volis ili ne volis nego trenutak raspolozenje i million stvari!!!
zavisi od kog muskarca pobogu i od svega gore navedenog. sto je oral neko ogranicenje ili nesto spec! pravi psiholog ima kljuc za sve ;) znachi ako umes da pridjes devojci dobijash sigurno


pozdrav ja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top