kad se najmanje nadas...

ili mozda jeste,a ja nisam cula... imala sam grip tada,pa mi usi bile zapusene,i nos,i grlo,i...

(eeeeeee...kad sam ga takva osvojila...hihihiih... - to sad ja ki stara baba,vise za sebe,odsutno,secam se...
:wink: 8) )


sve u svemu(sad mi pade neka rima,al' necu :wink: ), elem,mene samo strefilo...na foru...
 
ma sad smo mi face nema sta 8) :wink:
Ja idem da sanjam....sanjam....nista,idem da ucim :?
Ustvari...ma garant!
Ima toliko toga lepog da se sanja...!!!!
Da zakljucimo:no no uciti-SPAVAAAAATTIIII..... 8) :wink: Pzdravljam te blesice moja,i poz za sve moje drage forumase!!! :D laku noc ljudovi!
 
Neobuzdana tresnja:
ma sad smo mi face nema sta 8) :wink:
Ja idem da sanjam....sanjam....nista,idem da ucim :?
Ustvari...ma garant!
Ima toliko toga lepog da se sanja...!!!!
Da zakljucimo:no no uciti-SPAVAAAAATTIIII..... 8) :wink: Pzdravljam te blesice moja,i poz za sve moje drage forumase!!! :D laku noc ljudovi!

Nice dreams 8)
 
Nina2:
..ljubav zakuca na tvoja vrata :wink: i ne moras da pitas ko je, jasno ti je, jer osecas u dusi...

Samo jedno retoricko pitanje... Ako se ljubav desi kad je najmanje ocekujes. Da li to znaci da prvo moras da izgubis veru u nju, da bi mogao istinski da volis...

No sad sam to sve previse zapetljao... Nije ni vazno...
 
iluzionista:
Nina2:
..ljubav zakuca na tvoja vrata :wink: i ne moras da pitas ko je, jasno ti je, jer osecas u dusi...

Samo jedno retoricko pitanje... Ako se ljubav desi kad je najmanje ocekujes. Da li to znaci da prvo moras da izgubis veru u nju, da bi mogao istinski da volis...

No sad sam to sve previse zapetljao... Nije ni vazno...

Ne, naprotiv...samo je jednostavno nastao period zatisja u kome se najmanje razmisljalo o ljubavi.
 
everytime you look my way
i realize more and more
how much i adore those pretty eyes of yours
i'm helpless baby..

there comes a time in everyone's life
when you know, and everyone around you knows
that everything is changed
you're not the same, it's a new day..
 
divlja-u-srcu:
Nina2:
divlja-u-srcu:
Jel' se to nama neko zaljubiska? :D

'Bebo, iznenadjenje! U avionu sam dolazim danas! Zavrsio sam sve jedan dan ranije jer svaki deo mog bica zeli da bude sa tobom...Da li znas koliko te ima u mojim mislima..Love of my life..'

Gotovo! Zaljubih se 8) :lol:

A ja se raznezih! :wink:

A ja naucih sta pali kod pravih dama
8)
 

Back
Top