Vaterpolo

Uzvišeni

Primećen član
Banovan
Poruka
985
Općenita tema. Za važna natjecanja su posebne teme, ovdje općenito, vijesti i sve ostalo.

Udovičić (najbolji igrač svijeta) danas potpisao za Mladost. Za mene najtužnija vijest ove godine, Jug iz mog grada više ne će svake godine s lakoćom topiti Mladost za svaki trofej :rida: .
 
Svijeta, jer je proglašen za najboljeg igrača SP 2009. i EP 2010.

Sto ne znaci da je najbolji igrac Srbije....Pusti ti svet.....Sto dal necete vi hrvati i njega da prisvojite kao svoga:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Prvo da ga napravite "svetski" a posle da mu nadjete neko hrvatsko poreklo....

Kao sto radite sa Nikolm Teslom otimate se za njega a on je Srbenda bio ostao i ostace...

A albanci sad izmisljaju da je Milos Obilic ustvari kao Albanac a ne Srbin

LOL :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Oce ceo svet da nam otima ljude a oni su bre Srbi!!!!!!!

Ja samo da naglasim da je Udovicic Srbin i najbolji u Srbiji sto se tice njegove struke a za svet me bas briga....Samo da naglasim ko je i sta je da ne bude posle za godinu dve da ispadne da je Hrvat hahaha

I bas ti bilo lepo na pdf psihologiji da provociras Srbe na nacionalnoj osnovi napravio si temu SRBI SU NAJPAMETNIJI NAROD NA SVETU KAZU ISTRAZIVANJA a unutra si stavio neki retardirani hrvatski sajt koji kaze da smo kao najgluplji......Jos si GNJIDO JEDNA imao hrabrosti da kazes - Pa ja sam namerno napravio temu takvog naziva da vas malo ono - privucem da pisete na njoj.....

GNJIDO JEDNA DOSAO SI NA SRPSKI FORUM I PROVOCIRAS SRBE DA SU GLUPI IDI BRE NA VAS WWW.NASALIJEPA.COM PA TAMO KE NJ AJ .....

A evo malo ja tebi da pokazem koliko su hrvati retardirani u praksi:
p.s.Pretrazis ceo youtube i ne nadjoh ovakve retardirane Srbe kao sto ste vi Hrvati....A imate i pedere dosta....

 
Poslednja izmena:
Sto ne znaci da je najbolji igrac Srbije....Pusti ti svet.....Sto dal necete vi hrvati i njega da prisvojite kao svoga:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Prvo da ga napravite "svetski" a posle da mu nadjete neko hrvatsko poreklo....

Kao sto radite sa Nikolm Teslom otimate se za njega a on je Srbenda bio ostao i ostace...

A albanci sad izmisljaju da je Milos Obilic ustvari kao Albanac a ne Srbin

LOL :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Oce ceo svet da nam otima ljude a oni su bre Srbi!!!!!!!

Ja samo da naglasim da je Udovicic Srbin i najbolji u Srbiji sto se tice njegove struke a za svet me bas briga....Samo da naglasim ko je i sta je da ne bude posle za godinu dve da ispadne da je Hrvat hahaha

I bas ti bilo lepo na pdf psihologiji da provociras Srbe na nacionalnoj osnovi napravio si temu SRBI SU NAJPAMETNIJI NAROD NA SVETU KAZU ISTRAZIVANJA a unutra si stavio neki retardirani hrvatski sajt koji kaze da smo kao najgluplji......Jos si GNJIDO JEDNA imao hrabrosti da kazes - Pa ja sam namerno napravio temu takvog naziva da vas malo ono - privucem da pisete na njoj.....

GNJIDO JEDNA DOSAO SI NA SRPSKI FORUM I PROVOCIRAS SRBE DA SU GLUPI IDI BRE NA VAS WWW.NASALIJEPA.COM PA TAMO KE NJ AJ .....

A evo malo ja tebi da pokazem koliko su hrvati retardirani u praksi:
p.s.Pretrazis ceo youtube i ne nadjoh ovakve retardirane Srbe kao sto ste vi Hrvati....A imate i pedere dosta....


Ako je svijeta podrazumijeva se da je i Srbije. Srbija je dio svijeta.

Srbijanci jesu prosječno najneinteligentnija europska nacija s prosječnim IQ 89 ;) . To je pokazalo opširno istraživanje.
 
HRVATSKI VATERPOLO (1908.-?) :rtfm:

SVJETSKE LIGE

* 2002. - 7. mjesto
* 2003. - bez nastupa
* 2004. - bez nastupa
* 2005. - 4. mjesto
* 2006. - bez nastupa
* 2007. - bez nastupa
* 2008. - bez nastupa
* 2009. - srebro
* 2010. - bronca

SVJETSKI KUPOVI

* 1979. - bronca
* 1981. - srebro
* 1983. - bez nastupa
* 1985. - 4. mjesto
* 1987. - zlato
* 1989. - zlato
* 1991. - srebro

* 1995. - 8. mjesto
* 1997. - 8. mjesto
* 1999. - bez nastupa
* 2002. - 8. mjesto
* 2006. - 4. mjesto
* 2010. - srebro

EUROPSKA PRVENSTVA

(nema podataka osim o osvajačima medalja kod nekih izdanja)

* 1926.
* 1927.
* 1931.
* 1934.
* 1938.
* 1947.
* 1950. - bronca
* 1954. - srebro
* 1958. - srebro
* 1962. - srebro
* 1966. - bronca
* 1970. - bronca
* 1974. - bronca
* 1977. - srebro
* 1981.
* 1983.
* 1985. - srebro
* 1987. - srebro
* 1989. - srebro
* 1991. - zlato

* 1993. - 4. mjesto
* 1997. - 4. mjesto
* 1999. - srebro
* 2001. - 4. mjesto
* 2003. - srebro
* 2006. - 7. mjesto
* 2008. - 4. mjesto
* 2010. - zlato
** Barač, Bošković, Buljubašić, Burić, Bušlje, Dobud, Hinić, Joković, Karač, Muslim, Obradović, Pavić, Sukno

SVJETSKA PRVENSTVA

* 1973. - bronca
* 1975. - 13. mjesto
* 1978. - bronca
* 1982. - 7. mjesto
* 1986. - zlato
* 1991. - zlato

* 1994. - 4. mjesto
* 1998. - 9. mjesto
* 2001. - 8. mjesto
* 2003. - 9. mjesto
* 2005. - 4. mjesto
* 2007. - zlato
** Barač, Bošković, Burić, Bušlje, Đogaš, Hinić, Joković, Kunac, Marković, Pavić, Smodlaka, Vićan, Vrdoljak
* 2009. - bronca

OLIMPIJSKE IGRE

* 1900. - bez nastupa
* 1904. - bez nastupa
-
* 1908. - bez nastupa
* 1912. - bez nastupa

* 1920. - bez nastupa
* 1924. - bez nastupa
* 1928. - bez nastupa
* 1932. - bez nastupa
* 1936. - 9.-16.
* 1948. - 9.-12.
* 1952. - srebro
* 1956. - srebro
* 1960.- 4. mjesto
* 1964. - srebro
* 1968. - zlato (6/11 igrača iz Hrvatske)
** Bonačić, Dabović, Hebel, Janković, Lopatny, Marović, Perišić, Poljak, Sandić, Stipanić, Trumbić
* 1972. - 5. mjesto
* 1976. - 5. mjesto
* 1980. - srebro
* 1984. - zlato (9/13 igrača iz Hrvatske)
** Krivokapić, Lušić, Petrović, Vuletić, Đuho, Roje, Bebić, Bukić, Sukno, Paškvalin, Milanović, Andrić, Popović
* 1988. - zlato (6/13 igrača iz Hrvatske)
** Šoštar, Lušić, Šimenc, Bukić, Đuho, Andrić, Vičević, Gočanin, Bezmalinović, Paškvalin, Milanović, Rađenović, Kočić)

* 1992. - bez nastupa
* 1996. - srebro
* 2000. - 7. mjesto
* 2004. - 10. mjesto
* 2008. - 6. mjesto
 
Poslednja izmena:
Mladost

došli: Dalibor Perčinić g (Jadran HN), Hrvoje Brlečić (Šibenik), Ivan Perić (Jadran), Vanja Udovičić (Pro Recco)

otišli: Ivo Brzica g, Ivan Milaković (Medveščak), Krešimir Zubčić

Jug

došli: Nikola Sutić (Šibenik)

otišli: Miho Bošković (Vasas), Marko Bijač g (Mornar), Hrvoje Benić i Marko Bautović (POŠK)


Primorje

došli: Denes i Daniel Varga (Vasas), Xavi Garcia (Barceloneta), Fran Paškvalin (Brescia), Marko Jelača (Brescia)

otišli: Erik Bukovac, Josip Vrlić


Mornar

došli: Srđan Antonijević (Budva), Marko Bijač g (Jug), Andro Franičević (Jadran)

otišli: Željko Kovačić (Jadran HN), Marin Ban (Posillipo), Neno Kačić g (Jadran), Goran Mataić (SAD), Igor Računica (Koper)


Jadran

došli: Mile Smodlaka (Cattaro), Drac i Jason Wigo (Stanford), Hrvoje Koljanin, Neno Kačić g (Mornar)

otišli: Timothy Hutten (Posillipo), Andro Franičević (Mornar)


Šibenik

došli: Ante Stojanović, Vedran Vrebac g, Jere Antić, Mate Zeljak (trener Medveščak)

otišli: Hrvoje Brlečić (Mladost), Nikola Sutić (Jug), Nikola Samodol (Medveščak)


Medveščak

došli: Mihovil Marinović (Galeb), Ivan Milaković (Mladost), Nikola Samodol (Šibenik), Marko Farkaš g (ponovo se aktivirao), Goran Marović (američko sveučilište)

otišli: Mate Zeljak (Šibenik trener), Mislav Tomašić, Marko Kavur (prestao igrati), Marko Dragčević (prestao igrati)


POŠK

došli: Hrvoje Benić i Marko Bautović (Jug)

otišli:


Jadran HN

došli: Željko Kovačić (Mornar), Petar Filipović (Vojvodina), Đorđe Filipović (Cattaro), Uroš Kalinić (Vojvodina), Danijel Premuš (Pro Recco), Damir Crepulja (Primorac)

otišli: Boris Zloković (Pro Recco), Aleksandar Ivović (Pro Recco), Marko Elez (Brescia), Dalibor Perčinić (Mladost), Aleksandar Radović (Partizan), Predrag Jokić (Budva), Nikola Vukčević (Budva), Ivan Bebić (Cattaro), Filip Klikovac (Kazan)


Primorac

došli: Marko Kallay MAĐ (Honved)

otišli: Gergely Kiss (Vasas), Damir Crepulja (Jadran HN), Dušan Mandić (Partizan)


Budva

došli: Predrag Jokić (Jadran HN), Nikola Vukčević (Jadran HN), Ivan Žanetić (Cattaro), Đorđe Bašić (Marseille ?), Justin Boyd KAN

otišli: Gojko Pijetlović g (C. zvezda), Srđan Antonijević (Mornar), Marino Franičević (Brescia), Aleksandar Ćirić (Barceloneta), Branko Peković (Shturm), Petar Ivošević


Cattaro

došli: Ivan Bebić (Jadran HN), Srđan Barba (Niš), Cole Bitter SAD (UC Irvine), Željko Vičević, Pavlović g, Paunović, Djurović, Popović (Beograd), Nosović (Beograd), Božović (Bijela)

otišli: Teo Đogaš (Ortigia), Mile Smodlaka (Jadran), Aljoša Kunac (Ferencvaros), Đorđe Filipović (Jadran HN), Gojko Pijetlović g (Budva), Matej Nastran, Željko Vukčević, Marko Kordić, Tamas Varga (Ferencvaros), Saša Mišić (Ferencvaros), Novak Jelić


Koper

došli: Igor Računica (Mornar), Miloš Vukčević[/SIZE]
 
Из којих градова су Приморје, Рокава и Морнар ?

Primorje iz Rijeke, Rokava iz Kopra te Mornar iz Splita.

Održan je ždrijeb skupina Eurolige. Evo prognoze...

A

* Jadran HN
* Vasas
* Primorac
* Szeged

B

* Pro Recco
* Budva
* Spartak VG
* Vojvodina

C

* Mladost
* Partizan
* Olympiacos
* Barcelona

D

* Jug
* Primorje
* Eger
* Barceloneta
 
Moje su se sumnje potvrdile. Mladost u prošlom susretu potopila Jug 13:8. Već su nadvladali i Primorje i Partizan. Sve najjače momčadi svijeta su nadvladali, preostaje samo Pro Recco. Otkad je došao Udovičić ništa više isto nije.
 
Делфини су СРБСКИ ВАТЕРПОЛИСТИ А БАРИКУДЕ СУ ХРВАТСКИ ВАТЕРПОЛИСТИ А АЈКУЛЕ ЦРНОГОРСКИ ВАТЕРПОЛИСТА
 

Back
Top