Recepti za :))) zivot

Rado bih, ali malog Uma, gotovo i ne poznajem, a kultna priča o veličini njegovog sexualnog atributa, samo delimično dotiče tvoju temu, tj. oblast MALIH stvari potpuno, ali zato isključuje ostatak o RADOSTI, SREĆI, itd. !!!
 
Drago mi je da je bar jedan od vas dvojice srecan! :wink:
Krvolocni, nema ovde mesta za sexualne atribute, verovao ili ne. Zar u tvom zivotu nema sitnica koje te s vremena na vreme nasmeju?

Vas dvojica, ignorisite se, leba vam!
 
...prvi jutarnji kakao, u onim velikim ovalnim soljama, tost, dzem i puter, dnevna stampa, cigareta.

...citanje neke dobre knige u toploj sobi, pored kreveta gori sveca, a napolju veje sneg.

...budjenje pored neke devojke, posmatras njeno lice dok ona spava, gledas je kako se budi i smesi ka tebi, kako ti izgovara "dobro jutro, lepi"

...prelistavanje poruka na netu, otkrivas jednu koja ti se mnogo dopada i odgovaras u nadi da ce je ta neka druga osoba procitati.

...piletina, krompirici, pecene paprike, pa kada zavrsis sa obedovanjem, odes u dnevnu sobu, upalis Tv, sednes u fotelju, ocepis jedan Amstel i ukljucis se u trecu cetvrinu.

Pa da kazemo da je to neka zazeta verzija potpunog uzivanja i opustencije...
 
DOKONI UM:
nsbee:
Drago mi je da je bar jedan od vas dvojice srecan! :wink:
Krvolocni, nema ovde mesta za sexualne atribute, verovao ili ne. Zar u tvom zivotu nema sitnica koje te s vremena na vreme nasmeju?

Vas dvojica, ignorisite se, leba vam!

Evo "leba mi" ignorišemo se ali on bi stalno nešto uz mene

Au Dokoni, pa, da sam na tvom mestu, zamislila bih se!!! :lol:
 
nsbee:
DOKONI UM:
nsbee:
Drago mi je da je bar jedan od vas dvojice srecan! :wink:
Krvolocni, nema ovde mesta za sexualne atribute, verovao ili ne. Zar u tvom zivotu nema sitnica koje te s vremena na vreme nasmeju?

Vas dvojica, ignorisite se, leba vam!

Evo "leba mi" ignorišemo se ali on bi stalno nešto uz mene

Au Dokoni, pa, da sam na tvom mestu, zamislila bih se!!! :lol:

Pa zamišljen sam evo već par sati...
pored toliko devojaka ovde on baš na mene...ili pored mene. O p.p. u kojima me je muvao da ne govorim :roll:
 
Nikada mi nece biti jasno kako neko uopste moze da ide u kafanu da doruckuje. Mislim, nema nista lepse nego kada ustanes i napravis sebi neku malu klopicu i uzivas u miru i tisini. Eventualno pustis neku dobru stvar od Sade ili od U2-a. Probacu, ali nemam predstavu kako ce to da izgleda kada pored sebe imam nekoliko desetina individua koje mljackaju i prezivaju svoju hranu kao kojekakve izgladnele zveri. :)
 
11070VLX:
Nikada mi nece biti jasno kako neko uopste moze da ide u kafanu da doruckuje. Mislim, nema nista lepse nego kada ustanes i napravis sebi neku malu klopicu i uzivas u miru i tisini. Eventualno pustis neku dobru stvar od Sade ili od U2-a. Probacu, ali nemam predstavu kako ce to da izgleda kada pored sebe imam nekoliko desetina individua koje mljackaju i prezivaju svoju hranu kao kojekakve izgladnele zveri. :)

uglavnom nisam okružen individuama koje mljackaju i ponašaju se za stolom kao izgladnele zveri :wink:
 
Kada se okupe prijatelji,koji zajedno iz sveg glasa zapevaju,a za to vreme bend koji svira ih prati muzikom.To je divan osecaj,kada ste okruzeni prijateljima,i zaboravite na sve nedace i prepustite se uzivanju.Uz ovo bi vezao pesmu od Bajage "Ni na nebu,ni na zemlji".Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu.
 
istrazivac-ns:
Kada se okupe prijatelji,koji zajedno iz sveg glasa zapevaju,a za to vreme bend koji svira ih prati muzikom.To je divan osecaj,kada ste okruzeni prijateljima,i zaboravite na sve nedace i prepustite se uzivanju.Uz ovo bi vezao pesmu od Bajage "Ni na nebu,ni na zemlji".Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu.

Prepoznali smo te, jos tamo na onoj drugoj temi, ali sad nema sumnje. :wink:
 

Back
Top