SAKO POLUMENTA
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: SAKO POLUMENTA

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano SAKO POLUMENTA

Da upravo tako , sta mislite o Sakovoj nagloj popularnosti i iskreno receno dobrim pesmama(bar po mom misljenju) Ima li neko informacije da li ce uskoro njegov veliki BEOGRADSKI koncert!

P.S. Molim sve one koji su netolerantni, one koji su spremni da vredjaju i da se idiotski ponasaju da ne odgovaraju na ovo pitanje! Mislim da sam vec dosta puta govorio o muzickoj toleranciji i vise zaista nemam nameru da 1000 puta ponavljam isto! Takodje uredu je da se iznese lose misljenje o SAKU i njegovoj muzici kao sto je uredu da se iznese i dobro misljenje! Ali bez vredjanja bilo koga! Takodje molim operatere da odmah ukinu pricu ako dodje do vredjana,jer mi to nije bio cilj! HVALA!

Obećava
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ne vređam, nego samo govorim istinu...Šako Polumentalan je običan kič na našoj sceni...jeste da su ukusi različiti, ali stvar je u tome što neko uopšte neka ukusa, čim može da sluša ovog bolida...

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Pocahontas
    Ne vređam, nego samo govorim istinu...Šako Polumentalan je običan kič na našoj sceni...jeste da su ukusi različiti, ali stvar je u tome što neko uopšte neka ukusa, čim može da sluša ovog bolida...
    Neverovatno!

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Ne znam kako ljudi mogu da slusaju njegovo prenemaganje... 8)

sanja
    Guest

Podrazumevano

sta je to sako polumenta?

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio sanja
    sta je to sako polumenta?
    To je jedan, kako da se izrazim- netalentovani dripac, koji peva po splavovima i Trezorima, i zavrce mladima pamet!!! Samo da se zna, nikog nisam vredjala samo sam iznela svoje mishljenje!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

evo ovako...
    Sako polumenta, Seka, Stoja, Ceca, mece, ili kako vec, i ostali narodnjaci, zajedno sa latinoamerickim serijama su odgovrni za prospast ove zemlje...ispiraju mozak mladim ljudima poput tebe, dovode do generalnog zaglupljivanja celog naroda...ja se izvinjavam, ali samo vredjanjem, i udruzenim delovanjem nas normalnih moze se spasti jos neki mozak...taj Grand je najodvratniji, najprizemniji, najgrozniji KIC koji ne postoji nigde drugde osim kod nas.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

I samo da dodam...postoji stvar koja se zove Razliciti ukusi, ali ti je onda to stvar odabira izmedju Panka, Roka, Metala, Regea, na kraju i tog vaseg Popa...a izbor izmedju svega toga i folka je stvar zdrave pameti

Drugacije receno: Ako volis saku, ti si, jednostavno i neizbezno G-L-U-P

p.s. Da, shvatio si, upravo te vredjam...

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio dkole
    I samo da dodam...postoji stvar koja se zove Razliciti ukusi, ali ti je onda to stvar odabira izmedju Panka, Roka, Metala, Regea, na kraju i tog vaseg Popa...a izbor izmedju svega toga i folka je stvar zdrave pameti

Drugacije receno: Ako volis saku, ti si, jednostavno i neizbezno G-L-U-P

p.s. Da, shvatio si, upravo te vredjam...

E vecu glupost nisam cuo! Ovo je kao da neko kaze - postoje ljudska prava ali ona se odnose na ENG: FRA: ITA za SRBE I recimo ROME ne postoje oni su niza rasa! ZALOSNO razmisljanje!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

evo ovako...
    Sako polumenta, Seka, Stoja, Ceca, mece, ili kako vec, i ostali narodnjaci, zajedno sa latinoamerickim serijama su odgovrni za prospast ove zemlje...ispiraju mozak mladim ljudima poput tebe, dovode do generalnog zaglupljivanja celog naroda...ja se izvinjavam, ali samo vredjanjem, i udruzenim delovanjem nas normalnih moze se spasti jos neki mozak...taj Grand je najodvratniji, najprizemniji, najgrozniji KIC koji ne postoji nigde drugde osim kod nas.

Prvo odvratno je kada se ljudi koriste psecom filozofiom i govore o onima koje neznaju! Tako samo psi laju na nepoznate prolaznike! Kako pricas o GRANDU ako ga ne slusas! Usput i ja sam protivnik granda! Ne volim da slusam ni SEKU ni STOJU ali SAKA cenim i on je jedan od retkih iz ove kuce koje cenim! E sada CECA, nije u GRANDU kao ni LUKAS toliko za one koji pricaju a nisu upuceni! JOS JEDNOM MOLIM ONE KOJI ZELE DA VREDJAJU DA NE CINE TO NEM SMISLA! NEKA ZNAJU DA BIH MOGAO DA UZVRATIM!

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Prvi put sam cuo za njega kad sam procitao njegovo ime u svlacionici i mislio sam da je to neka odvala, a onda sam ove godine prvi put cuo za njega od neke drugarice. . .

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Cuo sam za njega jos pre dosta godina,licno ga ne slusam mada znam njegove najvece hitove i mislim da je on sada po mom a i po misljenju mnogih jedan od najboljih muskih narodnjaka kod nas

Obećava
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

evo ovako...
    Sako polumentaLAN, Seka, Stoja, Ceca, mece, ili kako vec, i ostali narodnjaci, zajedno sa latinoamerickim serijama su odgovrni za prospast ove zemlje..
    tačno tako.

Aktivan član
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio . . .
    Prvi put sam cuo za njega kad sam procitao njegovo ime u svlacionici i mislio sam da je to neka odvala, a onda sam ove godine prvi put cuo za njega od neke drugarice. . .
    Kako ti je pošlo za rukom da dva puta prvi put čuješ za njega?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Kao p veomobro je Sako...to je onaj utegnuti derpe sa pesmom ej ti...pa nesto dalje...yavijanje, poluplakanje...odlika svih njih...
    Jesi se zapitao mozda zasto sam ja PRINUDJEN da znam sve te narodnjacke pesme??? zato sto gde god izadjes, na koju god ekskurziju krenes, PRINUDHEHN si da slusas te morbidne gluposti...e to je bolest ovog naroda, globalna bolest svih srba - narodnjaci...i da, molim te, uzvrati, da li imas neki razuman argument?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Kod nas ga ne zovu Sako Polumentalan... Nego Sako Polumentol Mada bi, sto se mene tice, trebalo da se zove Sako Velikimentol

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Citat Original postavio Đenka
    Zaboravio sam da stavim "slecedi" pa da bude "prvi sledeci put"

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Citat Original postavio Đenka
    Zaboravio sam da stavim "slecedi" pa da bude "prvi sledeci put"

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Licno ne podnosim tog Saku ili kako se vec zove.Kao ni narodnjake uopste...FUJ!Ali svako ima pravo da slusa sta hoce i ne mozes da kazes da je zbog toga taj neko glup ili ne znam ni ja sta.Stvar je onoga sto hoces da slusas,nema to veze sa inteligencijom.Ali ponavljam da iako ne slusam tu vrstu muzike,ne osudjujem onog ko je slusa.

Podrazumevano Re: SAKO POLUMENTA

Citat Original postavio Guliverr
    Da upravo tako , sta mislite o Sakovoj nagloj popularnosti i iskreno receno dobrim pesmama(bar po mom misljenju) Ima li neko informacije da li ce uskoro njegov veliki BEOGRADSKI koncert!

P.S. Molim sve one koji su netolerantni, one koji su spremni da vredjaju i da se idiotski ponasaju da ne odgovaraju na ovo pitanje! Mislim da sam vec dosta puta govorio o muzickoj toleranciji i vise zaista nemam nameru da 1000 puta ponavljam isto! Takodje uredu je da se iznese lose misljenje o SAKU i njegovoj muzici kao sto je uredu da se iznese i dobro misljenje! Ali bez vredjanja bilo koga! Takodje molim operatere da odmah ukinu pricu ako dodje do vredjana,jer mi to nije bio cilj! HVALA!

Sako Polumentol

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Lucky girl
    Licno ne podnosim tog Saku ili kako se vec zove.Kao ni narodnjake uopste...FUJ!Ali svako ima pravo da slusa sta hoce i ne mozes da kazes da je zbog toga taj neko glup ili ne znam ni ja sta.Stvar je onoga sto hoces da slusas,nema to veze sa inteligencijom.Ali ponavljam da iako ne slusam tu vrstu muzike,ne osudjujem onog ko je slusa.
    E svi vi koji ne umete da budete korektni naucite to od ove devojke! Ovako misljenje cenim iako ona ne slusa istu muziku kao ja! Svaka cast!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Je l' to onaj koji pjeva: ''Puche shamar kao metak, al' to nije zavrsetak ljubavi naseeeeeee''???

Početnik
    Učlanjen
    21.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

SAKO JE SLEPAC I TO ZESCI!!!

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Ja cuo da je valjda pao sa krova. . .

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Ja cuo da je valjda pao sa krova. . .
    hahahahahahHAHAHAHahahaahhahaahahahahaha veruj mi nisam se HAHAHAHAHHAHAHAHAHA ovako smejala jos od HAHAHAHAHAHAHAH prekjuce?

hahahahah pao s krovaaaaaaaaaaaaaa LOL LOL LOL

Slične teme

1. muski mladalacki sako gde ima da se kupi?
    Autor greba u forumu Beograd
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.12.2006., 11:49
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.12.2006., 01:01
  3. Sako Polumenta...
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.05.2006., 10:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor