Meni je ovo malo nejasno,pa objasnite...

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Evo o cemu se radi ! Svi verujem znamo da je u DRUGOM SVETSKOM ratu BEOGRAD bombardovan i od strane saveznika i da je tada vise unisten nego 6 APRILA 1941! Posto strasno volim BG ovo nikada necu oprostiti ZAPADNJACIMA ali mi bar pomozite da razumem zasto je BG zaista bombardovan od strane saveznika? Postoje razna misljenja ali ja zelim da cujem i vase i izvucem konacan zakljucak! HVALA!
 
Jeste Guliver drzak i nevaspitan, da se videti. Da bi Guliver shvatio zasto je bombardovan BG, trebao je da cita tvoje teme, ti si lepo rekao da su Motentoti oslobodili BG a ovi videvsi postojecu opasnost od tog opasnog plemena sa tandzarama, bombardovali su ga (BG) da se ta napast ne bi rasirila i pocela da predstavlja probleme kao danas sto predstavlja.

To sam shvatio iz tvojih tema, nadam se da sam sve to lepo shvatio. Guliver nije citao i normalno da covek pita ovako nesto.
 
Па овако постоје три могућности:

1)
Да су се савезници истриповали и помешали Берлин и Београд пошто почињу истим словом.

2)
Да је то био пробни напад ванземаљаца(прави ће се одграти између 2023. и 2026.)

3)
Да су се опет истриповали и мислили да у граду има Немаца мада их није било ,па одлучили да баце коју бомбону...


Надам се да сам био од помоћи... ;-)
 
Kazanova:
Jeste Guliver drzak i nevaspitan, da se videti. Da bi Guliver shvatio zasto je bombardovan BG, trebao je da cita tvoje teme, ti si lepo rekao da su Motentoti oslobodili BG a ovi videvsi postojecu opasnost od tog opasnog plemena sa tandzarama, bombardovali su ga (BG) da se ta napast ne bi rasirila i pocela da predstavlja probleme kao danas sto predstavlja.

To sam shvatio iz tvojih tema, nadam se da sam sve to lepo shvatio. Guliver nije citao i normalno da covek pita ovako nesto.

Kazanova, pusti ga neka mlati i pise sta hoce ,covek njegovog morala nikada me ne moze uvrediti!
 
Цар Душан:
Па овако постоје три могућности:

1)
Да су се савезници истриповали и помешали Берлин и Београд пошто почињу истим словом.

2)
Да је то био пробни напад ванземаљаца(прави ће се одграти између 2023. и 2026.)

3)
Да су се опет истриповали и мислили да у граду има Немаца мада их није било ,па одлучили да баце коју бомбону...


Надам се да сам био од помоћи... ;-)

Hvala na ovome lepo si me nasmejao, hajde sada daj mi pravi odgovor ako ga imas!
 
igracina:
Naravno Guliver je nabavio 10 eura, prikopcao se na Internet poslije dugo vremena, i dosao je odmah da podijeli savjete iz njegovog "genijalnog" mozga, a da prethodno nije ni jednu temu citao, o kojoj se ovdje pisalo, dok ga nije bilo.

KAKAV DRZAK I NEVASPITAN COVJEK !

Moli se gospodin ANTE PAVELIC da umukne kada ga niko nista ne pita! Dakle IGRACINO odmori me od tvojih propovedi molim te!
 
Guliverr:
Kazanova:
Jeste Guliver drzak i nevaspitan, da se videti. Da bi Guliver shvatio zasto je bombardovan BG, trebao je da cita tvoje teme, ti si lepo rekao da su Motentoti oslobodili BG a ovi videvsi postojecu opasnost od tog opasnog plemena sa tandzarama, bombardovali su ga (BG) da se ta napast ne bi rasirila i pocela da predstavlja probleme kao danas sto predstavlja.

To sam shvatio iz tvojih tema, nadam se da sam sve to lepo shvatio. Guliver nije citao i normalno da covek pita ovako nesto.

Kazanova, pusti ga neka mlati i pise sta hoce ,covek njegovog morala nikada me ne moze uvrediti!

Pa ti Gulivere trazis nemoguce. 'Oces da pogazim Hipokratovu zakletvu?

Sto se teme tice i mene bas zanima, posto postoje mnoge spekulacije, varijante... bas bih voleo, ako neko ima bas tacan podatak, zasto?

Osim ove najverovatnije, da su "saveznici" mislili da su tu Motentoti?
 
Биће да су исто помислили гледајући и Подгорицу, тачније 69 пута су се бацили на размишљање гледајући у исту, додуше, Београд нису баш толико пута гледали али су га и тај један пут поприлично осмотрили.
 

Back
Top