BON JOVI

Kao tvorac ove teme,skrenucu paznju na nekoliko stvari:Iako su tokom 80-ih imali "big arena" pesme poput "Lay your hands on me",kod njih sve vreme postoje pesme koje se u potpunosti okrecu psihi.Treba odslusati pesmu "Santa Fe",koja se nalazi na Jonovom solo "Blaze of glory" albumu.Pokrenuta zvukom klasicne muzike,pesma govori o sudnjem danu.Nikako ih ne bih mogao nazvati fensi rockom,jer su uvek imali ozbiljne teme u svojim pesmama,bio to hair metal ili rock.Iako je "These Days" po misljenju mnogih njihov najslabiji album,zbog melanholije u pesmama,po meni je jedan od najboljih.Jaka tuga,koja ponegde prerasta u pravu depresiju(My guitar lies bleedin' in my arms) je svakako bila snazan motiv nastanka ovog albuma.I na kraju,objavivsi ovaj box sa 50 novih pesama(pre neki dan),jos jednom su dokazali da su neunistivi.
 
brate sad bacish pogled levo ono MAKAW3L!,odgovara na pitanje o bon jovi-u.ali to je samo zato shto sam ih slushala pre hop-a.i totalno su mi bili ok!logika :) Ali totalno su mi gotivni i dan danas imaju cool pesmice:dead or alive,bed of roses,you give love a bad name,thanke you...totalno OK!!peace makaveli rest in peace... :wink: :wink:
 
Heeee meni se bas svidja sto je fensi, jer njemu to bolje stoji nego onaj sav iscepan istripovan fazon iz `80. Mnogo mu bolje stoji kraca kosa. Ovako je bas mmmmmmmmmmmmmmmmmm :D
Skroz je sladak bez primedbi!!!
 
New Rose:
Heeee meni se bas svidja sto je fensi, jer njemu to bolje stoji nego onaj sav iscepan istripovan fazon iz `80. Mnogo mu bolje stoji kraca kosa. Ovako je bas mmmmmmmmmmmmmmmmmm :D
Skroz je sladak bez primedbi!!!

Ma ne da je sladak..Pogotovo u spotu "Keep your faith"! Jesi ga gledala u filmovima? Pogledaj "Moonlight & Valentino"! Wooooooooow! Ali,dobro,dobro, ovde bi trebalo da se prica o muzici. meni su super, ne foliraju se, muzika im je vedra, pozitivna. Ne kao oni sto bi samo o umiranju, mrznji, bla bla..Mislim, to je OK ponekad, ali stvarno ne trpim bendove koji stalno pevaju o tome.

Moja omiljena je mozda "This ain't a love song" :cry:
A i "You give love a bad name"..tu mi lice na Whitesnake u blazem obliku.
 

Back
Top