BON JOVI

Vodjena_snom:
volim bon jovi kao grupu..jona...aaahhh,kako je divan!!!!
ah..jeste simpatican tip...
gledala sam spot za "it's my life" jednom kod drugarice..to je bio prvi put da gledam taj spot..to ono...sa onim likom sto juri da stigne na koncert..
a spot za have a nice day..obozavam..i pesmu...(:
bon_jovi-have_a_nice_day_s-1.jpg
 
pesme su zakon!najbolje(moje misljenje):
bad medicine,livin on a prayer,runaway,keep the faith,in these arms,have a nice,ova nova make a memory...ne znam da li je nova,ali tako rekose na vh1,a ja je prvi put cujem...
 
kako lupa ona ..ko vec..kitten nesto...

niko od nas ne slusa bon jovi zbog izgleda...ja bar ne...
nisam ni znala kako izgledaju..a i bas me briga kako neki pevach,pevachica,muzicar izgleda..meni je muzika bitna...i bryana adamsa sam tek posle videla...i gunse...i sve...prica gluposti...:roll:
shooooooooot trouth the heart (: something for the pain (: i'll be there for you (: Rosie je isto super...
ma ja pola pesama ne znam kako se zovu..a pustim samo..sve po redu..i slusam..i uzivam (((:
 
Volim ih....stvarno su odlicni. Jedna od retkih grupa koja je zadrzala kvalitet toliko dugo. Meni se najvise svidja muzika koju su radili 80-ih, ali i ove skorije pesme su fenomenalne takodje...
Licno, najvise volim Bad medicine (i njihov neprikosnoveni classic- Livin' on a prayer, to se podrazumeva)
 
to je ono novo :D
ja juce skinula...bas je super ona pesma ...cowboy...kako se vec zove...=)
bas se ovih dana drogiram bon jovijem...usput pusim nesto i od bryana adamsa..
i uuuziiivam...(:
 

Back
Top