koju sve opremu imate za PC

A ja imam nesto sto je moja baba odbila da krsti ikako drugacije sem "televizija". I jos me je kritikovala sto se razabacujem parama kad vec imam jedan TV u kuci... I jos je rekla da je neki "falican" jer moram da ga vezujem "kanapima" da se ne raspadne, misleci valda na silne kablove...
 
Nemoj da mi diras Zarka!
On je genije.
- Kad je mogao onoliku masu ljudi da ubedi da mu nista daju pare
- Kad je mogao da tvrdi da ce djaci prvaci kompletno savladati PaintShop za par nedelja
- Kad je pola milicije i vojske platilo veselo da nauce da postoji nesto drugo od palice i druge komade sem "odbij"
- Kad je mogao da savlada tehniku brzog ucenja, gde obican covek moze da nagruva kvantnu fiziku za par dana, samo malo naskraba po knjizi mapice
- Kad mu TV stanice daju vreme da trtlja nebuloze
- Kad uspeva i M$ da natera da zali za njeovom revolucionarnom tastaturom
- Kad je brate pametan, uspesan i lep
Sve mi diraj, Zarka mi ne diraj!, on je klasican primer buducnosti Srbije

Eto, kako si me iz taka iznervirao, pomenuvsi doticnog, zbog kog mi ne gine soda bikarbona da smirim stomak, kad slucajno natrcim na njega na ekranu...
 
I to sto kazes... On, lord of lords, king of kings, all mighty himself - Zarko the Genije... Inventor Pentiuma 6, Playstation-a 2.5 sa sve originalnom garancijom (http://www.nlprogroup.com/Prodaja.htm), kursa Winamp-a i rezanja CD-ova od 69€ (http://www.nlprogroup.com/edukacija.htm), inventora cudesne tastature od 255 delova, leka za rak i aids, hladne fuzije, vremensko-prostorne kapije, Klingonskog jezika i jos mnogih, mnogih drugih stvari...

I sve to nase gore list (a cije bi druge? :lol: )...
 
Incognito:
...kursa Winamp-a i rezanja CD-ova od 69€...
Ej, ali ne zezam se, ovo uopšte nije loše. To što je nama smešno što neko ne zna da nareže CD nije uopšte relevantno, jer ipak 95% ljudi u Srbiji to ne zna, i lepo je da se neko setio da ih za ove sitne pare i poduči. Pa koliko vam se samo puta desilo da vas poznanici pitaju najgluplja moguća pitanja... dakle, kome treba neka izvoli, samo 69€... ;-)
 
Sizif:
Incognito:
Cekaj Sizife, zar ti zaista mislis da taj kretenoid i njegova 'skola' mogu ista nekoga da nauce?!?
Ma ja nemam pojma ko je Žarko i kakva je ta njegova škola. Samo pozdravljam ideju organizovanja baš-početničkih kurseva, to je sve...
Jedino sto mu je valjalo je ona reklama sa pandurom :lol: .
A kursiste privuce: "Savladajte racunar za 7 dana. Od 0 (nule)ce vas uvesti u tajni svet racunara".....
Sta ces reklama kod nas sve radi.
 

Back
Top