Djule Van Gogh je mnogo uobrazen!

  • Začetnik teme Rock-metal-girl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
R

Rock-metal-girl

Gost

Ljudi , na pitanje sta mislite o Van Goghu vecina ce reci sjajan bend, majstori , nemaju konkurenciju. Naravno , nema im jednakih (na ovim prostorima) Sta mislite o Djuletu , Srbi i basisti (ne znam kako se zove) kao o pojedincima? Zar nije tacno da su Srba i mnooooooooooogo sladak basista u senci omatorelog Djuleta.??? Licno sam ih upoznala. Po meni je basista najvise cool tip. Covek uziva u muzici. A Djule? On samo da pre zavrsi posao i dobije pare. Tacno je da su za njegovim plavim ocima ludele i nase majke, a tek mi... Ali nekako sam se razocarala. On se toliko pravi da je to strasno. Vecina nece poverovati, ali cak i ne zasluzuje No1 u bendu. Ipak , interesuje me sta drugi misle. Mnogo sam volela Djuleta dok ga nisam upoznala. Sada ne znam sta da radim. :twisted :evil: :(
 
bas nas ovde ludo zanimaju sto je Srba slatkis, i sto su nase mame (nisam znao za to) ludele za Djuletovim plavim okicama :D
iskreno, ne zanima me ni ko je uobrazen ... ni ko je kolko lep, zanima me muzika.
i ne bih se bas slozio da oni nemaju premca na ovim prostorima :?
punk-rock-metal devojko, uzmi slusaj Partibrejkerse, jest da nemaju plave oci a i ne izgledaju bas slatko, ali zato znaju da sviraju i imaju sta da nam kazu, za razliku od ona tri sminkera i pozera koji se odazivaju na VanGogh :D
 
keeper:
bas nas ovde ludo zanimaju sto je Srba slatkis, i sto su nase mame (nisam znao za to) ludele za Djuletovim plavim okicama :D
iskreno, ne zanima me ni ko je uobrazen ... ni ko je kolko lep, zanima me muzika.
i ne bih se bas slozio da oni nemaju premca na ovim prostorima :?
punk-rock-metal devojko, uzmi slusaj Partibrejkerse, jest da nemaju plave oci a i ne izgledaju bas slatko, ali zato znaju da sviraju i imaju sta da nam kazu, za razliku od ona tri sminkera i pozera koji se odazivaju na VanGogh :D

HEJ , JA PARTIBREJKERSE VOLIM MILION PUTA VISE OD VAN GOGHA. Luda sam za njima!!!
 
yugoslav:
keeper:
uzmi slusaj Partibrejkerse, jest da nemaju plave oci a i ne izgledaju bas slatko, ali zato znaju da sviraju i imaju sta da nam kazu, :D

Aaaaaaaaaaa necu vise ovako breeeeee koji bre partibrejkersi!!!Ko bre zna da svira!!!!Pa zasto onda ne sviraju ako znaju!!!strasno!!!

koji bre partibrejkersi?
:D
hehehehehhe.
ovo jos nisam cuo, svaka cast yugoslave :D
naravno da sviraju, naravno i da znaju da sviraju, ako nisi informisan nedavno je izasao novi album. a svi ovi novi bendovi, nastali posle EKV (to je bio kraj jednog doba), ukljucujuci i Van Gogha, treba Canetu i Antonu da se obracaju sa "tata" :D :D :D
 
Anonymous:
:D
hehehehehhe.
ovo jos nisam cuo, svaka cast yugoslave :D
naravno da sviraju, naravno i da znaju da sviraju, ako nisi informisan nedavno je izasao novi album. a svi ovi novi bendovi, nastali posle EKV (to je bio kraj jednog doba), ukljucujuci i Van Gogha, treba Canetu i Antonu da se obracaju sa "tata" :D :D :D

Pojma ti nemas sta znaci svirati!!!A ako partibrejkersi znaju da sviraju,,,Onda sam ja STEVE VAI!!!
Po cemu zakljucujes da znaju svirati,,,reci mi za koju pesmu ti mislis da je muzicki kvelitetna
 
Pojma ti nemas sta znaci svirati!!!A ako partibrejkersi znaju da sviraju,,,Onda sam ja STEVE VAI!!!
Po cemu zakljucujes da znaju svirati,,,reci mi za koju pesmu ti mislis da je muzicki kvelitetna

izvini, ali na tvoju veliku zalost DOBRO znam sta znaci svirati.
Partibrejkersi imaju nekih svojih mana, kao sto je slepo drzanje osnovnih r'n'r shema, mada su to na mnogim mestima izbegli, i najvise na albumu "ledeno doba" su pokazali da umeju da budu veoma inovativni, originalni i karakteristicni.
kako zakljucujem da oni znaju svirati?
jednostavno odem na njihov koncert, i onda mi ne treba neko da mi soli pamet kako oni ne znaju da sviraju. krene ritam, uleti gitara, cane pocne da nas bombarduje porukama i odmah ti je jasno da je to pravi, iskreni r'n'r, prava pravcata svirka. sta ti vise treba?
za brejkerse nisu dzaba rekli da su "srpski rollingstonsi" ..... ajd' mi sad ti reci da ni stonsi nemaju pojma :D nego ko onda ima pojma? Steve Vai mozda? decko ume zaista perfektno da svira, ali dzaba kad ta njegova muzika sa kompjuterskim ritmom NEMA DUSE.
a za koje pesme od brejkersa mislim da su kvalitetne? pazi jednu stvar: pesme nisu kvalitetne. kvalitetna je roba sto se kupuje. moze biti kvalitetan frizider koji oces da kupis, ali pesma ne, i ako tako gledas na pesmu, onda je smatras robom. a pesme brejkersa nisu roba, daleko od toga. roba je ono sa MTV-ja, City-a i ostalih peraca mozgova, sto se proizvodi 10 albuma na dan.
a sto se tice njihovih pesama, svi dobro znamo o njihovim NAJ pesmama, a sto se mene tice, izdvojio bih osim standardnih hitova "ledeno doba", "velika reka", "meseceva kci", "molitva"..... kao neke od pesama u kojima su pokazali veoma divan pristup muzici.
 
keeper:
Pojma ti nemas sta znaci svirati!!!A ako partibrejkersi znaju da sviraju,,,Onda sam ja STEVE VAI!!!
Po cemu zakljucujes da znaju svirati,,,reci mi za koju pesmu ti mislis da je muzicki kvelitetna

izvini, ali na tvoju veliku zalost DOBRO znam sta znaci svirati.
Partibrejkersi imaju nekih svojih mana, kao sto je slepo drzanje osnovnih r'n'r shema, mada su to na mnogim mestima izbegli, i najvise na albumu "ledeno doba" su pokazali da umeju da budu veoma inovativni, originalni i karakteristicni.
kako zakljucujem da oni znaju svirati?
jednostavno odem na njihov koncert, i onda mi ne treba neko da mi soli pamet kako oni ne znaju da sviraju. krene ritam, uleti gitara, cane pocne da nas bombarduje porukama i odmah ti je jasno da je to pravi, iskreni r'n'r, prava pravcata svirka. sta ti vise treba?
za brejkerse nisu dzaba rekli da su "srpski rollingstonsi" ..... ajd' mi sad ti reci da ni stonsi nemaju pojma :D nego ko onda ima pojma? Steve Vai mozda? decko ume zaista perfektno da svira, ali dzaba kad ta njegova muzika sa kompjuterskim ritmom NEMA DUSE.
a za koje pesme od brejkersa mislim da su kvalitetne? pazi jednu stvar: pesme nisu kvalitetne. kvalitetna je roba sto se kupuje. moze biti kvalitetan frizider koji oces da kupis, ali pesma ne, i ako tako gledas na pesmu, onda je smatras robom. a pesme brejkersa nisu roba, daleko od toga. roba je ono sa MTV-ja, City-a i ostalih peraca mozgova, sto se proizvodi 10 albuma na dan.
a sto se tice njihovih pesama, svi dobro znamo o njihovim NAJ pesmama, a sto se mene tice, izdvojio bih osim standardnih hitova "ledeno doba", "velika reka", "meseceva kci", "molitva"..... kao neke od pesama u kojima su pokazali veoma divan pristup muzici.

Ok sve ovo sto si napisao ukazuje opet na ono sto sam ja rekao...LIKOVI NE ZNAJU DA SVIRAJU!!!I STONSI takodje nemaju pojma da sviraju!!!
Nista ja nisam rekao dali neko zna da digne publiku ili ne zna...Ne govori se sada o tome!?!?!?
U fazonu rekoa si da STEVE VAI zna da svira,,,ali u fazonu sta mu vredi kada nema duse...
Jos jedno pricamo o tome dali neko zna da svira ,,,,a ne o tome kako cane i dzeger znaju dobro da se glupiraju jer to pali masu!!!Znaci ako si ekscentrik i freak svi ce te voleti!!!Kazem vecina se lozi na PARTIBREJKERSE ne zato so oni znaju da sviraku ,,,vec zatos to se CANE folira zato sto je FREAK!!!!A opet na to se lozi masa a ne na nekoga ko stvarno zna da svira!!!
 
izvini, ali ja ne znam kako da ti objasnim KAKO ONI ZNAJU DA SVIRAJU. niti kako stonsi znaju da sviraju. stonsi se glupiraju, to stoji, ja ih ni ne slusam nesto posebno, ali cane se ne glupira da je freak. apsolutno ne vidim da se on glupira, cak stavise, deluje mi mrtav ozbiljan.
stonsi su napravili prvi (istina, prvi popularni a ne bas ono prvi) r'n'r riff u pesmi "satisfaction", ali sama cinjenica da su napravili dobar riff znaci da su napravili dobru pesmu. a ako su napravili dobru pesmu onda znaju da sviraju.
ne znam dal znas da sviras gitaru, ali ako znas da sviras bolje od antona onda pricaj da nemaju pojma. a ljudi koji su napravili SVE ONE pesme, oni ZNAJU DA SVIRAJU. ti ocigledno nesto brkas pod pojmom "sviranje"?
reci mi, ko po tebi zna da svira?
 
keeper:
izvini, ali ja ne znam kako da ti objasnim KAKO ONI ZNAJU DA SVIRAJU. niti kako stonsi znaju da sviraju. stonsi se glupiraju, to stoji, ja ih ni ne slusam nesto posebno, ali cane se ne glupira da je freak. apsolutno ne vidim da se on glupira, cak stavise, deluje mi mrtav ozbiljan.
stonsi su napravili prvi (istina, prvi popularni a ne bas ono prvi) r'n'r riff u pesmi "satisfaction", ali sama cinjenica da su napravili dobar riff znaci da su napravili dobru pesmu. a ako su napravili dobru pesmu onda znaju da sviraju.
ne znam dal znas da sviras gitaru, ali ako znas da sviras bolje od antona onda pricaj da nemaju pojma. a ljudi koji su napravili SVE ONE pesme, oni ZNAJU DA SVIRAJU. ti ocigledno nesto brkas pod pojmom "sviranje"?
reci mi, ko po tebi zna da svira?

Znam da sviram gitaru,,,kazem ti STEVE VAI,,SATRIANI,,OLGA,pa jos jednom OLGA...Pa Petruchi pa paco de lucia,,,Pa jos njih milion!!!
Ja mislim da ti brkas pojam sa sviranjem ,,,,ja lepo kazem ""dali lik zna da svira ili ne???"""!!!Ja za sebe znam da ne znam da sviram!!!Bas zato sto nemogu da skinem nijednog od napomenutih!!!(narano neke lakse delove pesama i mogu) dok od rolling stoonesa i partibrejkerssa mogu sta oces!!!
 
e pa yugoslave, ocigledno da se ne slazemo po pitanju pojma "sviranja", posto ja pod sviranjem smatram nesto sto ne mora biti tehnicki tacno i superiorno a ima "dusu", sto bi se reklo, tacnije, ja pod sviranjem smatram "osecanje muzike i ritma", pa ne moras biti tehnicki superioran, a ti smatras suprotno.
tako da dalja rasprava ne vredi ......
a sto se satrijanija, stivi veja tice, priznajem da su perfekcionisti i sve, ali, sto bi Ozi Ozborn rekao: "satrijani obozava da svrsava dok okida milion nota u sekundi" :D :D :D
ne shvataj ovo kao ruganje, vec kao salu, ozi je puk'o malo :)
 
keeper:
e pa yugoslave, ocigledno da se ne slazemo po pitanju pojma "sviranja", posto ja pod sviranjem smatram nesto sto ne mora biti tehnicki tacno i superiorno a ima "dusu", sto bi se reklo, tacnije, ja pod sviranjem smatram "osecanje muzike i ritma", pa ne moras biti tehnicki superioran, a ti smatras suprotno.
tako da dalja rasprava ne vredi ......
a sto se satrijanija, stivi veja tice, priznajem da su perfekcionisti i sve, ali, sto bi Ozi Ozborn rekao: "satrijani obozava da svrsava dok okida milion nota u sekundi" :D :D :D
ne shvataj ovo kao ruganje, vec kao salu, ozi je puk'o malo :)

Ma ok,,,a nisam ni ja u fazonu da slusam samo perfekcioniste,,,volim ja sve sto mi se uvuce pod kozu!!!
 
Ma Djule je nas veliki filozof..!
Najveci srpski...(naravno to on misli)...
Mega je uobrazen... Pokusao da me zagrli na koncertu
(nekom sto je bio besplatan...)...
(ne iz neke namere vec zato sto su ga napaljene klinke oko mene zvale u publiku,
i molile da ih grli...:roll:)
i ja mu samo sklonim ruku...:shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top