Kako objasniti?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Upoznas devojcicu na jednom od chat kanala (sex).
Malo se dopisujete, razmenite par vrucih tema nadjete se na istoj talasnoj duzini, i to predje u real.
Sledi jedno vidjanje tek reda radi, drugo i trece malo se ljubite :oops: i sl. Tebi je cool 8) ali nista sad ono emocije i ljubav.
Posle sledi kratak e-mail u kom ona objasnjava da ona jos voli bivseg, kako 6 god. nije malo, izvinjava se sto te je povredila bla bla bla.


E sad pitanje kako objasniti njoj (a da ne izgleda kao da ti je krivo sto te je "sutnula") da ne treba da se izvinjava jer i tvoje namere nisu bile takve da se oseca kao "krivom" (imas vezu oko 7 godina) i zasto devojke pomisle ako ti je s njom ok da si zainteresovan za ljubav ili tako nesto, osim sexa.

Da li joj uopste treba objasnjavati!
 
Vrlo slican slucaj.

Totalno slucajno upoznah jednu devojku. Nikakve hemije nije bilo izmedju nas. Ni sam ne znam zasto sam bacio koju udicu na nju(ili iskreno i znam - zato sto je celo vreme u vazduhu bila prica tipovi su ovakvi onakvi - ne prilaze, pa ja cisto da dokazem da nije tako...). Na kraju zbrazah pice jer sam vec kasnio kod jedne devojke... Ona mi rece da ce u subotu biti u nekom lokalu...
U subotu ja izasao sa drugovima i naravno drugaricama. Nije bilo teorije da napustim ove i idem do one. Ja smislih neku kulturnu pricicu tipa "Ma zapili se pa taman kad smo stigli oko 2-ke izbacivac nije hteo da nas pusti unutra" (znao sam kako radi taj lokal).
Posle toga ona navodno mene "sutne"! Naravno da ona misli da je ona najbolja riba na svetu i da se ceo svet samo oko nje vrti.
U meni se naravno stvorila neodoljiva zelja da joj kazem koju socnu u brk. Cak sam i pokusao opet na neki nacin da joj saopstim ono sto sam mislio, ali iskreno to bas nije ispalo onako kako sam ja to zamislio i samo mislim da sam od jednog potencijalnog prijatelja stvorio neprijatelja.

Iz ove pricice ces zakljuciti da je mozda bolje da precutis i iskuliras, ali mislim da ni to nije najbolje resenje. Najpametnije bi bilo nekako ako mozes da izgladis stvar i da bar ostanete prijatelji, tj. da ne budete neprijatelji, jer uvek imaj u mislima da ona mozda ima i neke dobre drugarice. :wink:
 
Ma sta da objasnjavas, kome, zasto...? gotova prica, ne smaraj se bez veze, jedino ako ti nisi od ovih kome je postupkom te ribe zesce povredjena sujeta pa bi da isteras neke stvari do kraja da bi se sam bolje osecao, sto je po meni glupo! pusti to... zaboravi...
 
Pa, naravno da se radi o sujeti i ni o cemu vise...
Cuj, ona "onakva" da kao sutne mene ovakvog frajera...
Kako se samo taj gabor usudio da pomisli da se na nju lozim...
Ma, glupaca ima da plati za tu drskost...!!!
 
apsolutno se trebaju stvari isterati na chistac. nije problem samo u povredjenoj sujeti, vec i sto zensko uvek poentira na svakoj korpi koju udeli jer time ostvaruje svoju psiholosku dominaciju u muskarcu a to je zenska osnovna pozuda, za njih korpa daje zadovoljstvo kao seks za muskarce. ne treba se povuci tek tako kao svaka iskoriscena budala bez samopostovanja, jer te je navukla da je pozelis pa sutnula. oteraj je u pm, napravi scenu, nek se sledeci put plasi i prelazi na drugu stranu ulice kad te vidi. ali, sve to na nacin kao da ti uopste nije stlao do nje, vec kazi da si se iznervirao zbog izgubljenog vremena dok te je navlacila, a nikako zato sto si zeleo a ona ti nije dala...
 
random_cloud_form:
za njih korpa daje zadovoljstvo kao seks za muskarce
Hahahaha, i sta kazes random, to izaziva orgazam kod zena...?
Znaci, od sada ne moram uopste da idem s nekim u krevet... Dovoljno je samo da navlacim sto vise muskaraca i sutam ih, pa cu svrsavati kao blesava... :mrgreen:
Na kakvim si ti tripovima covjece... :shock: :? :shock:
 
Covek poredi jeftino koketiranje sa seksom :lol:

Ocito da ne zna razliku... Ono prvo je jako ruzno, ono drugo je jako lepo...

Neki mali procenat osoba to dozivljava isto, samo sto to uopste nije vezano za pol... Retko, retko ko svrsava na 'sutiranje'...
 
ace:
Upoznas devojcicu na jednom od chat kanala (sex).
Malo se dopisujete, razmenite par vrucih tema nadjete se na istoj talasnoj duzini, i to predje u real.
Sledi jedno vidjanje tek reda radi, drugo i trece malo se ljubite :oops: i sl. Tebi je cool 8) ali nista sad ono emocije i ljubav.
Posle sledi kratak e-mail u kom ona objasnjava da ona jos voli bivseg, kako 6 god. nije malo, izvinjava se sto te je povredila bla bla bla.


E sad pitanje kako objasniti njoj (a da ne izgleda kao da ti je krivo sto te je "sutnula") da ne treba da se izvinjava jer i tvoje namere nisu bile takve da se oseca kao "krivom" (imas vezu oko 7 godina) i zasto devojke pomisle ako ti je s njom ok da si zainteresovan za ljubav ili tako nesto, osim sexa.

Da li joj uopste treba objasnjavati!

Nekad treba objasnjavati, a nekad ne. Pazi nije uvek problem u devojkama, nekad muskarac zaista izgleda zaljubljeno pa se ona nesto istripuje. Nema tu pravila... :D
 
ace:
Upoznas devojcicu na jednom od chat kanala (sex).
Malo se dopisujete, razmenite par vrucih tema nadjete se na istoj talasnoj duzini, i to predje u real.
Sledi jedno vidjanje tek reda radi, drugo i trece malo se ljubite :oops: i sl. Tebi je cool 8) ali nista sad ono emocije i ljubav.
Posle sledi kratak e-mail u kom ona objasnjava da ona jos voli bivseg, kako 6 god. nije malo, izvinjava se sto te je povredila bla bla bla.


E sad pitanje kako objasniti njoj (a da ne izgleda kao da ti je krivo sto te je "sutnula") da ne treba da se izvinjava jer i tvoje namere nisu bile takve da se oseca kao "krivom" (imas vezu oko 7 godina) i zasto devojke pomisle ako ti je s njom ok da si zainteresovan za ljubav ili tako nesto, osim sexa.

Da li joj uopste treba objasnjavati!

Zato se ja nikada nisam ni sa jednom devojkom upoznao preko neta niti cu!
I od sad prijatelju pamet u glavu!!!
 
random_cloud_form:
apsolutno se trebaju stvari isterati na chistac. nije problem samo u povredjenoj sujeti, vec i sto zensko uvek poentira na svakoj korpi koju udeli jer time ostvaruje svoju psiholosku dominaciju u muskarcu a to je zenska osnovna pozuda, za njih korpa daje zadovoljstvo kao seks za muskarce. ne treba se povuci tek tako kao svaka iskoriscena budala bez samopostovanja, jer te je navukla da je pozelis pa sutnula. oteraj je u pm, napravi scenu, nek se sledeci put plasi i prelazi na drugu stranu ulice kad te vidi. ali, sve to na nacin kao da ti uopste nije stlao do nje, vec kazi da si se iznervirao zbog izgubljenog vremena dok te je navlacila, a nikako zato sto si zeleo a ona ti nije dala...
koja li je tebe tako naljutila, da mi je znati :lol:
 
Gazdarica:
Hahahaha, i sta kazes random, to izaziva orgazam kod zena...?
Znaci, od sada ne moram uopste da idem s nekim u krevet... Dovoljno je samo da navlacim sto vise muskaraca i sutam ih, pa cu svrsavati kao blesava... :mrgreen:
Na kakvim si ti tripovima covjece... :shock: :? :shock:
Gazdarice nemoj da si biovladala! :lol:
 
random_cloud_form:
apsolutno se trebaju stvari isterati na chistac. nije problem samo u povredjenoj sujeti, vec i sto zensko uvek poentira na svakoj korpi koju udeli jer time ostvaruje svoju psiholosku dominaciju u muskarcu a to je zenska osnovna pozuda, za njih korpa daje zadovoljstvo kao seks za muskarce. ne treba se povuci tek tako kao svaka iskoriscena budala bez samopostovanja, jer te je navukla da je pozelis pa sutnula. oteraj je u pm, napravi scenu, nek se sledeci put plasi i prelazi na drugu stranu ulice kad te vidi. ali, sve to na nacin kao da ti uopste nije stlao do nje, vec kazi da si se iznervirao zbog izgubljenog vremena dok te je navlacila, a nikako zato sto si zeleo a ona ti nije dala...

Sto volim temperamentne, macore! :P
 
ace:
Upoznas devojcicu na jednom od chat kanala (sex).
Malo se dopisujete, razmenite par vrucih tema nadjete se na istoj talasnoj duzini, i to predje u real.
Sledi jedno vidjanje tek reda radi, drugo i trece malo se ljubite :oops: i sl. Tebi je cool 8) ali nista sad ono emocije i ljubav.
Posle sledi kratak e-mail u kom ona objasnjava da ona jos voli bivseg, kako 6 god. nije malo, izvinjava se sto te je povredila bla bla bla.


E sad pitanje kako objasniti njoj (a da ne izgleda kao da ti je krivo sto te je "sutnula") da ne treba da se izvinjava jer i tvoje namere nisu bile takve da se oseca kao "krivom" (imas vezu oko 7 godina) i zasto devojke pomisle ako ti je s njom ok da si zainteresovan za ljubav ili tako nesto, osim sexa.

Da li joj uopste treba objasnjavati!
:shock: Da li si joj pomenuo da imas devojku vec 7 godina :?:
Ako jesi..onda je ona glupaca ako je mislila da ce se iz toga roditi neka ljubav ili cak veza :!:
A ako nisi.... :roll: .... 8)
 
Pogresno sam interpretiran…. Trebate u svojim glavudzama razdvojiti zenski orgazam, kao kolateralnu kratku i nebitnu pojavu od konstantnih nagonskih pokusaja zena da ostvaruju dominacije unutar licnosti muskaraca. Da zena bude cilj nekog muskarca, to joj je nagonski prioritet a ne orgazam, i upravo je korpiranje cesta zloupotreba ovoga, kada zena navlaci doticnog muskarca ali ne zato da bi od toga nesto ispalo, vec da bi mu postala cilj zelje, i cim to ostvari onda ga sutne na finjaka bez uvazavanja da i ona da njemu da ostvari svoj nagon – seks sa zenom. Dakle, uzima sve a ne daje nista.
Stvar je u tome da je zenska agresija za razliku od muske pritajena i tesko primetna, cesto se krije iza umilnog osmeha. Ali, sto je napisao autor teme, mislim da je rec o agresivki, i da treba uzvratiti istom merom, cak stavise, time moze samo da skoci u njenim ocima, i mozda mu cak i da “svoje nerpocenjivo bogatsvo” po imenu P.i.ch.k.a. To govorim ne iz nekog pukog teoretisanja vec iz licnog iskustva, ni sam nisam mogao da se nacudim ali vecina zena tako primitivno funkcionise.
 
random_cloud_form:
Pogresno sam interpretiran…. Trebate u svojim glavudzama razdvojiti zenski orgazam, kao kolateralnu kratku i nebitnu pojavu od konstantnih nagonskih pokusaja zena da ostvaruju dominacije unutar licnosti muskaraca. Da zena bude cilj nekog muskarca, to joj je nagonski prioritet a ne orgazam, i upravo je korpiranje cesta zloupotreba ovoga, kada zena navlaci doticnog muskarca ali ne zato da bi od toga nesto ispalo, vec da bi mu postala cilj zelje, i cim to ostvari onda ga sutne na finjaka bez uvazavanja da i ona da njemu da ostvari svoj nagon – seks sa zenom. Dakle, uzima sve a ne daje nista.
Stvar je u tome da je zenska agresija za razliku od muske pritajena i tesko primetna, cesto se krije iza umilnog osmeha. Ali, sto je napisao autor teme, mislim da je rec o agresivki, i da treba uzvratiti istom merom, cak stavise, time moze samo da skoci u njenim ocima, i mozda mu cak i da “svoje nerpocenjivo bogatsvo” po imenu P.i.ch.k.a. To govorim ne iz nekog pukog teoretisanja vec iz licnog iskustva, ni sam nisam mogao da se nacudim ali vecina zena tako primitivno funkcionise.

Tako je muskarcino moja! :P
 

Back
Top