Total gym???????/

Opusteno87

Početnik
Poruka
4
Nameravam da kupim ovu fitness spravu pa me zanima
da li neko od vas ima iskustva sa njom?Vredi li onoliko koliko kosta?Takodje nameravao sam da porucim preko top-shopa posto mi to najlakse da budem iskren
pa mi recite sta mislite o tom nacinu kupovine iz fotelje?pozdrav :D
 
imas u bgd-u nesto sto se zove family gym, ista sprava samo je nas covek pravi, znaci poenta je u garanciji i servisu, od 3 godine na metalnu konstrukciju do 6 meseci na sajlu... spravica nije losa za neko...aj recimo kucno vezbuckanje jer se na njoj zaista moze odraditi preko 100 vezbica i simulacija za sve grupe misica... nema tegova i dizes od 4 do 60% svoje tezine... zauzima oko 2.20 m po duzini i raspon ruku po sirini, tezina joj je oko 31 kg, cena je negde oko 12.000 za cash i oko 15.000 na 6 rata... sto se prodaje preko tel. tice, samo napred, nije prevara ukoliko trazis da vidis proizvod (trazi da probas spravu!) Ako ne ocekujes previse sasvim je ok! E a odakle ovo sve znam? Zato sto sam radila u tele-shop firmi koja je prodavala prevo total a onda i family :lol: Ne znam dal sam ti pomogla, a to mi je bila ideja! Ako ti treba neki tlf ili jos neka info, javi se! :D
 
Opusteno87:
Nameravam da kupim ovu fitness spravu pa me zanima
da li neko od vas ima iskustva sa njom?Vredi li onoliko koliko kosta?Takodje nameravao sam da porucim preko top-shopa posto mi to najlakse da budem iskren
pa mi recite sta mislite o tom nacinu kupovine iz fotelje?pozdrav :D

Ja imam tu spravu i toplo ti je preporučujem. Ali da bi došli rezultati moraš naravno konstantno da vežbaš...
 

Back
Top