Rodjendanski poklon?????

Devilishgirl:
kakvi su to 'takvi'? sta ti posedujes sto te izdvaja od vecine muskaraca na ovoj planeti? vise cm? vecu izdrzljivost? duzu erekciju?
ako mozes da objasnis..jos sam mala :(
vise cm od nekog proseka,da ali samo nekoliko
vecu izdrzljivost da
duzu erekciju da
veliku zelju za zadovoljstvom da
sex smatram 'visim' cinom,i pristupam mu iz cistog zadovoljstva koje obavezno mora biti obostrano
sve 'nabrojano',osim prvog.uspeo sam,do sada,postici samo sa dve partnerke,od toga mi je jedna bila devojka skoro 3 godine a drugu sam upoznao pre mesec dana
 
Devilishgirl:
sve si postigao sem vise cm? ne razumem.. :(
vise cm moze da ti da jedino 'majka priroda' ili 'moderna medicina' iliti plasticari,ali
sasvim sam zadovoljan velicinom svog 'alata',kao sto bi rekla Isidora "bitan je precnik a ne duzina"
mozda nisi upucena ali masta u sexu kao zadnja,zavrsna faza jednog koitusa veoma je mocno oruzje,ako naucis da je kontrolises
 
Pokloni!? Ma batali poklone...
Moze$ da joj pokloni$ najoriginalniji poklon na svetu, da ti se baci u naruchje, obori te na zemlju, dugo dugo ljubi sva happy $to si posvetio toliko vremena i pazhnje pravljenju istog, da ti kazhe da je to ne$to najlep$e $to je dobila u zhivotu, a da je za nedelju dana vi$e nikada ne vidi$... hehe....
Devojchicama treba poklanjati splovila ko $to neko reche, a za baterije neka se $tekaju.. hehe

 
Ako imate (ne)srecu da za dewojchitzu imate loojku.. umetnicu.. otkachenu slatku malu bombonicu, nosatu ribu tipa Isidora Bjelica, predlazem sledeci poklon... sasvim originalan!

Kupite jednu vecu kiflu... rasecite na dva dela i izvadite sredinu.. natrpajte neke otrovne salame da zamiri$e i u sredinu preko salame stavite ruzhu.. sve to zavite (vakumirajte) u tanku providnu foliju.. Probu$ite dzep na pantalonama, provucite poklon u rupu niz butinu, pozvonite na njena vrata i odmaknite se dva koraka u nazad da bi iz prve mogla da od$meka va$e malo remek-delo...

Kada izadje, razgorachice ochi o otvorice usta... zanemece.. Pogledace vas i primetice da imate osmeh malog napaljenog dzawolka! Protresite zatim nogavicu i pustite da poklon ispadne.. U prvi mah pomislice da vam je otpala kyta i upla$ice se, a zatim ce joj laknuti kada sazna da niste napaljeni i da je tih 35cm kifle $ala, te da su njeni unutra$nji organi bezbedni..

Ukoliko je devojka normalna va$a veza nece potrajati duzhe od nekoliko dana, a ako nije i oprosti vam to $to ste bacili onoliku salamu niz nogavicu, smatrajte da ste na$li ljubav svog zhivota
 
Vidim da joj pravis rodjendanski poklon vec drugi put, pa predpostavljam da ti ona puno znaci.Imam jednu ideju za tvoj poklon. Napravi mali akvarium i pokloni joj zlatnu ribicu.Taj poklon ima puno simbolike, a i zanimljiv je. Treba ti samo malo silikona, komsiin prozor, malo kamencica... imas sigurno dobrih saveta na netu. Nadam se da nisam zakasnio.
 

Back
Top