Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa malo je bzv i kada umesto lektire trazis gotove kritike, poenta je sasvim ista ista, iskoriscavas tudji rad.
Naravno, nije isto kao i kad od nekog zahtevas da specijalno za tebe napise sastav, ali u oba slucaja ne ulazes maksimalni trud.
U oba slucaja neko drugi ima udela u tvojoj oceni. :)
Kritike su inace sjajna stvar... Ali samo kao nadogradnja i obrazac za stvaranje sopstvene...
 
Ljudi molim vas da mi pomognete,treb mi sastav danas za skolu,znaci ima jos 1-1.30 vremena.Tema je moj komadic plavog neba,kao na foru sta me vuce u zivotu,neki cilj nesto mojeee...Nzm ja nema sanse,niko mi nije kuci,samo ste mi vi ostali.Sastav je za ocenu,treba mi da izvucem 4 za kraj... :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
Nzm ni ja,moze fudbal,da budem uspesan i tkt.
 
Ljudi molim vas da mi pomognete,treb mi sastav danas za skolu,znaci ima jos 1-1.30 vremena.Tema je moj komadic plavog neba,kao na foru sta me vuce u zivotu,neki cilj nesto mojeee...Nzm ja nema sanse,niko mi nije kuci,samo ste mi vi ostali.Sastav je za ocenu,treba mi da izvucem 4 za kraj... :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
Nzm ni ja,moze fudbal,da budem uspesan i tkt.

Lenštino, mič se otalen
 
Zadatak za prvi razred, a vi meni recite, šta nije u redu sa ovom slikom i zadatkom

OeeJuNK.png
 

Back
Top