Potrebno "strucno" tumacenje

Wolfman

Početnik
Poruka
47
Potrebno “strucno”tumacenje sledece situacije:
Momak i devojka na prvom sastanku sede jedan pored drugog i gledaju film kod nje u stanu. Poznaju se povrsno od ranije a to vece su prvi put otvoreno prisli jedno drugom. Avaj, kod devojke je to vece bila i cerka od njene prijateljice koja joj je dosla u posetu na nekoliko dana, tako da nase pticice nisu bile bas slobodne. I tako oni zajedno sede i gledaju film. Zapravo, gleda ga samo devojcica. Ovo dvoje bas i nisu u toku iz razumljivih razloga. Da ne bi prekidali gledanje filma krenu da jedno drugom salju sms poruke iako su sedeli na metar jedan od drugog. Ali time je sve bilo i zanimljivije. Ona poce:”Kako je kod tebe pocelo sve ovo?” On odgovara:”Pre vise meseci smo zajedno u ovoj istoj prostoriji u drustvu gledali film ‘Tihi Amerikanac’. Secas se? Zapravo, vi ste ga gledali a ja sam gledao tebe. E tada. A kod tebe?” Odgovor koji je stigao je:”Ma ti mene palis”.
Pitanje za vas je: Sta je devojka htela da kaze ovim odgovorom?
 
Wolfman:
Sta je devojka htela da kaze ovim odgovorom?

MOGUCA VARIJANTA:
Njene misli: Predivno, prizeljkivala sam da ce mi reci nesto tako ljepo. Toliko je ljepo da se moram sabrati jer nemogu vjerovati da se ovo meni desava. Nadam se da mi to nije rekao u zelji da me osvoji na brzaka sa samo jednim ciljem - da me ima ... tjelesno. Moram spustiti loptu na zemlju, jeste da mi se svidja, ali nece biti na odmet da malo odugovlacim ....
 
Posto je ovo prva tema koja me je danas malcice zainteresovala,posle deset min. gledanja nekog bljutavog pokusaja od emisije na jos bljutavijem Pinku sa cetiri bljutava voditelja koji imaju sharma koliko i kobila kad prdi,pokusacu da ti dam svoje vidjenje te nazovi situacije.
Prvo,romanticnije mesto i dogadjaj za prvi sastanak nisu mogli da izaberu,ja mislim da je i ta mala u sebi rekla:Boze,sto su ovi smotani!!!
Drugo,to sa porukama u polupraznoj sobi,stvarno idiotski,sta bi se desilo da neko od njih nije imao kredita,ova druga osoba bi shvatila da nije interesantnija od filma,vjerovatno.
Trece,ta devojka verovatno ima vrlo ogranicen fond reci,pa bolji i duzi odgovor nije mogla,a ni umela da smisli.
Ili je i ona u svom malom mozgu skontala sa kim je i gde zaglavila.
Ali,najverovatnija opcija je sledeca:da se zainteresovala za film pa je i imala nameru da ga malo zbuni,da se ubije od razmisljanja sta je htela da kaze,da bi dobila na vremenu do reklama...
 
Sta pricas All...meni je to tako zanimljivo i slatko!
Uopste nije idiotski...malo su se igrali...bas lepo...
Ti to do podne mrzis sebe a od podne citav svet?

Zatecena je bila...odgovorom...
Htela je malo da te popali ali nije ocekivala bas takav odgovor...
Ja bih je ipak startovala!
Za dva dana molim izvestaj o tome na mom radnom stolu! :wink:
 
Evo ovako: mrzelo me je da odgovorim na ovu temu, ali vidim da niko nije dao tacan odgovor pa moram! :roll:
Vecina devojaka voli da cuje lepe stvari! Isto tako kada cuju nesto lepo umeju da se pretvaraju u stilu "Ti mene palis" samo zato da bi culi to nesto lepo ponovo (veoma rado u opsirnijem izdanju). Jednostavno vole komplimente i vole da ih cuju!
Iako naprimer znaju da neko ludi za njima, vole da im se kaze, da cuju.......
Je li sada jasno? :wink:
 
chokolada:
Vecina devojaka voli da cuje lepe stvari! Isto tako kada cuju nesto lepo umeju da se pretvaraju u stilu "Ti mene palis" samo zato da bi culi to nesto lepo ponovo (veoma rado u opsirnijem izdanju). Jednostavno vole komplimente i vole da ih cuju!
Iako naprimer znaju da neko ludi za njima, vole da im se kaze, da cuju.......
:wink:
Zato je slatko mučiti ih pomalo, pustiti ih da iščekuju
:twisted: :D
 
chokolada:
Evo ovako: mrzelo me je da odgovorim na ovu temu, ali vidim da niko nije dao tacan odgovor pa moram! :roll:
Vecina devojaka voli da cuje lepe stvari! Isto tako kada cuju nesto lepo umeju da se pretvaraju u stilu "Ti mene palis" samo zato da bi culi to nesto lepo ponovo (veoma rado u opsirnijem izdanju). Jednostavno vole komplimente i vole da ih cuju!
Iako naprimer znaju da neko ludi za njima, vole da im se kaze, da cuju.......
Je li sada jasno? :wink:
Svaka cast!!!
:D
 
S_K_V_O:
Sta pricas All...meni je to tako zanimljivo i slatko!
Uopste nije idiotski...malo su se igrali...bas lepo...
Ti to do podne mrzis sebe a od podne citav svet?

Zatecena je bila...odgovorom...
Htela je malo da te popali ali nije ocekivala bas takav odgovor...
Ja bih je ipak startovala!
Za dva dana molim izvestaj o tome na mom radnom stolu! :wink:
Samo za SKVO druga verzija:
-ona prima poruku i ,pomalo neverovatno al ajde,zatecena odgovorom nju zapljuskuje talas emocija ...i pocinje da mu pise o tome kako se osecala kada ga je prvi put videla,kako kada je god dodirne oseca stezanje u grudima...i onda se nesto desilo,...i ona je izbrisala tu poruku ...i poslala je to sto je poslala ...zbog cega?Mozda je skontala da ce doticni gospodin kada preimi poruku prepunu emocija poleteti i pomisliti ova otkida za mnom pa ce poceti glumiti mangupa,...mozda je shvatila da posle takve poruke sledi nesto u cemu
ce im derle smetati pa je resila da to odlozi za neku povoljniju situaciju i mesto...a mozda je u pitanju zenska psiha...ti si se otvorio,e ja necu,pa ti crkni al ne znas sta mislim...
Posto nimalo nisam zensko nemam pojma sta je mislila s tom porukom,ali ovde ima lom zena pa ce znati da objasne,valjda.....
 
Yebote, ne mogu da verujem koliko ste se primili... Covek je bio tamo, kaze 'na metar' od nje, i video je njene oci u trenutku kad je slala poruku... Ako njemu nije jasno sta je htela da kaze... Pa nema mu pomoci, ni od vas ni od bilo koga drugog... A ova tema onda ladno moze u 'svastaru', medju zagonetke i ostale zayebancije, mozgalice i sl.
:roll:
 
Groucho_Marx:
Yebote, ne mogu da verujem koliko ste se primili... Covek je bio tamo, kaze 'na metar' od nje, i video je njene oci u trenutku kad je slala poruku... Ako njemu nije jasno sta je htela da kaze... Pa nema mu pomoci, ni od vas ni od bilo koga drugog... A ova tema onda ladno moze u 'svastaru', medju zagonetke i ostale zayebancije, mozgalice i sl.
:roll:
:wink: Svaka ti cast....Eto nekog ko ume da cita!
 
Julian_Duranona:
Ne, ne... Ne mozemo tako lako, da predjemo preko ove teme!
A mozda je devojci skliznuo prst sa tastature, pa je otkucala - ti mene palis umesto ti me ne palis! :lol:
:shock: Pa nije kucala na kompu,nego na mobilnom :roll:
Izgleda da su ti vrane popile mozak od kada si poceo da pustas kosu....nego...sta se desilo? Da li ti je porasla u medjuvremenu... :lol: Sta bi sa bundicom? :lol: :wink:
 
zavodljiva1976:
:shock: Pa nije kucala na kompu,nego na mobilnom :roll:
Izgleda da su ti vrane popile mozak od kada si poceo da pustas kosu....nego...sta se desilo? Da li ti je porasla u medjuvremenu... :lol: Sta bi sa bundicom? :lol: :wink:
Draga M76! Dugo sam trazio rec, koja oznacava one brojeve i slova, na masci mobilnog telefona. Jedino sto sam uspeo da smislim, je - tastatura!
Btw. Ne volim, kada neko moju kosu naziva kosicom! :x :wink: I raste! A bundica... ona je, vec, u plakaru! :wink:
 

Back
Top