pomoc za pest patrol
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: pomoc za pest patrol

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc za pest patrol

hteo bih da mi neko odgovori da li je pest patrol kompaktibilan sa drugim antivirusnim programima na primer kasperskim i da li cu imati problema ako ga postavim ,imam i sygate zid

Zainteresovan član zharko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ја већ дуже време без проблема паралелно користим PestPatrol и AVG антивирус.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Koliko je meni poznato Pest Patrol samo nadgleda dali ima promena medju tvojim postojecim programima, u registri bazi...Ne dozvoljava instalaciju programa bez dozvole korisnika ali ne spada u klassu AV programa i moze da radi paralelno sa AV i sa V.Zidom.Ali sta ce ti pored Kasperskog taj PP.

Zainteresovan član zharko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Kad već pominjemo ovaj program...
    Anti-virus programi štite samo od virusa dok se PestPatrol brine za sve ostale štetočine koje se nazivaju jednim imenom Pest.

To ostalo nisu samo trojanci i špijuni već i:
    Anarchy, Annoyance, ANSI Bomb, AOL Pest, Carding, DDoS, Disassembler, DoS, Dropper, Exploit, Explosives, Hostile ActiveX, Hostile Java, IRC War, Key Logger, Loader, Lockpicking, Mailbomber, Misc, Misc Doc, NetWare Cracking, Network Cracking Text, NT Cracking, NT Security Scanner, Nuker, Password Capture, Password Cracker, Password Cracking Word List, Phreaking Text, Phreaking Tool, Port Scanner, Probe Tool, RAT, Ripper, Sniffer, Spoofer, Spyware, Theft, Trojan, Trojan Creation Tool, Virus Creation Tool, Virus Dropper, Virus Source Code, Virus Tutorial, War Dialer, i Worm.

PestPatrol se može podesiti i da neprekidno nadgleda memoriju i automatski briše špijunske kukije.
    Poterajte ga jednom na svom računaru i ja vam garantujem iznenađenje.

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc za pest patrol

hvala vam momci vec sada cu da ga skinem sa neta i da ga instaliram

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio жарко
    Ја већ дуже време без проблема паралелно користим PestPatrol и AVG антивирус.
    Takodje, samo sto umesto avg koristim kaspersky. Nema razloga da ne sljaka normalno.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •