Angus, tange i ljubljenje s vatanjem

LunaLavgud

Obećava
Poruka
59
Hey!!!Da li je neko procitao ovu knjigu?Ja sam procitala oba dela(drugi je 'OK je,nosim bas velike gacerone')i svidela su mi se oba!Kazu da je ovo svetski bestseler.Opisan je na humoristican nacin zivot cetrnaestogodisnje Dzordzije,koja naravno ima probleme kao i svi drugi tinejdzeri.Knjiga je strava,svima je preporucujem,a za one koji su je procitali imam jedno pitanje...Da li vam se svidela???
 
e deco chime se vi odusevljavate :? :) :wink:
shalim se....prochitala sam knjigu, i moram da priznam da mi je ona iz tih serija tipa dnevnik adrijana mola i sl. najgora. nije mi previshe zanimljiva i pisana je na dosta glup nachin, prochitala sam je za dva-tri sata, nije me bash previshe odushevila....uneti su neki simpatichni elementi, ali...ne znam...
 
Ernesto_Che:
e deco chime se vi odusevljavate :? :) :wink:
shalim se....prochitala sam knjigu, i moram da priznam da mi je ona iz tih serija tipa dnevnik adrijana mola i sl. najgora. nije mi previshe zanimljiva i pisana je na dosta glup nachin, prochitala sam je za dva-tri sata, nije me bash previshe odushevila....uneti su neki simpatichni elementi, ali...ne znam...

glup način...to moraš malo bolje objasniti...a šta si i očekivala kad si čitala knjigu? Da ti Džordžija promeni pogled na život? :lol: :lol: :lol:

pa i ne treba da te previše oduševi, nego da te zabavi i da se opustiš uz nju :wink:
 
sweet_A:
Ernesto_Che:
e deco chime se vi odusevljavate :? :) :wink:
shalim se....prochitala sam knjigu, i moram da priznam da mi je ona iz tih serija tipa dnevnik adrijana mola i sl. najgora. nije mi previshe zanimljiva i pisana je na dosta glup nachin, prochitala sam je za dva-tri sata, nije me bash previshe odushevila....uneti su neki simpatichni elementi, ali...ne znam...

glup način...to moraš malo bolje objasniti...a šta si i očekivala kad si čitala knjigu? Da ti Džordžija promeni pogled na život? :lol: :lol: :lol:

pa i ne treba da te previše oduševi, nego da te zabavi i da se opustiš uz nju :wink:

morala bih ponovo da prochitam knjigu da bi ti rekla koji je to "glup nachin" da ne bi davala izjave bez osnova...znam samo da je takav utisak ostavila na mene, znachi to nije generalno, jer ja nisam struchnjak... 8)
a "previshe odushevila" je bila metafora :) koja je oznachavala izraz "nije mi se svidela"...
 
eh,ne svidja mi se
28.gif
ne znam ni sama zasto,predpostavljam da ne volim te tinerdzerske dnevnike...iako je dnevnik adriana mola bio super...ah ne pitaj,dosadna je
5.gif
 
Kada sam dobila prvi deo zavukla sam se u sobu i čitala ga do kraja bez pauze.Baš mi se svideo i umirala sam od smeha na Džordžijine komentare.
Kako joj je dobar onaj fazon kada dečka zove "Seks bog".
A drugi deo sam kupila sad na sajmu kniga i isto ga tako brzo pročitala.Super su obe knjige! :D :D
 
sweet_A:
Ernesto_Che:
e deco chime se vi odusevljavate :? :) :wink:
shalim se....prochitala sam knjigu, i moram da priznam da mi je ona iz tih serija tipa dnevnik adrijana mola i sl. najgora. nije mi previshe zanimljiva i pisana je na dosta glup nachin, prochitala sam je za dva-tri sata, nije me bash previshe odushevila....uneti su neki simpatichni elementi, ali...ne znam...

glup način...to moraš malo bolje objasniti...a šta si i očekivala kad si čitala knjigu? Da ti Džordžija promeni pogled na život? :lol: :lol: :lol:

pa i ne treba da te previše oduševi, nego da te zabavi i da se opustiš uz nju :wink:
pa izmedju ostalog je i to svrha lepe knjizevnosti....

a sto se knjige tice...ok je kad se maximalno smoris,a imas jedno 2 sata prostora... i naravno,sutradan zaboravis o cemu se radi jer je apsolutnoi nebitno....

sorry ali ne volim knjige bez ikakve umetnicke vrednosti...
 
ma, sta god sada rekla, kad sam citala knjigu, bila mi je super, i secam se kad je dzordzija rekla sb-u nesto kao:"ucinilo mi se da neko prica" ili tako nesto, to mi je bilo najbolje..
ne secam se bas najbolje :oops: , jer sam je citala u 7 razredu, ali se secam da mi je bila super dok sam je citala!!!
 
Ernesto_Che:
Tinar:
Knjiga je ok za opushtanje, ali je totalno debilna!!!! Mislim, ta devojka ja neki retard koji stalno "odvaljuje" neke fore!!! :? U celoj knjizi mi se jedino svideo Angus!!! 8)

pa ima dve tri dobre fore na koje sam se stvarno nasmejala... :)
Ne kazem da knjiga nije smeshna, upravo na to i pokazujem. I ja sam se smejala, ali kakve gluposti odvaljuje. Ma, preozbiljno ja shvatam tu knjigu!!! :roll: Stupid me, stupid me...
 

Back
Top