Najbolja veza

snoshaj efendija:
...Ali, sad kasno.Ostavio sam utisak nevidjenog giliptera i sabana.Nema veze.Ostatak sveta je moj.
...Ili...nista tu nije "kasno"! Meni se dopadas. Pripadas grupici mojih favorita..ovoga puta sam ozbiljan :)
Saban - nisi. A gilipter..zenke vole kad si, pomalo sve pa i..gilipter :) . Eto, vidis kako mene voluckaju, voluckaju :roll: ..najsladja mi je Beti buup! - na glavicu - evo joj ga! :P
Pichi dalje i uzivaj. Pozdravljam te..
 
kojote:
snoshaj efendija:
...Ali, sad kasno.Ostavio sam utisak nevidjenog giliptera i sabana.Nema veze.Ostatak sveta je moj.
...Ili...nista tu nije "kasno"! Meni se dopadas. Pripadas grupici mojih favorita..ovoga puta sam ozbiljan :)
Saban - nisi. A gilipter..zenke vole kad si, pomalo sve pa i..gilipter :) . Eto, vidis kako mene voluckaju, voluckaju :roll: ..najsladja mi je Beti buup! - na glavicu - evo joj ga! :P
Pichi dalje i uzivaj. Pozdravljam te..

Vidis koliko vole giliptere.Svi su na forumu ******, samo ja nisam.Cak se i gazdarica omrsila.
 
Devilishgirl:
efendija, ne znam za tebe, ali moj je uvek tvrd..

logicno da se nismo niti cemo se upoznati..svi ste vi manijaci :P

Ne ljuti se.Mislio sam da si neka od onih odrona sto otvore novi nick pa salju privatne porukice, pa se nadjemo a ja ne znam sa kim sam bio.Ako je otvoreno da sam ja manijak onda je otvoreno i da si ti lopata i odron.
 

Back
Top