Savremeni muskarac bez zene

Leposava mislim da oni bez zene savrseno dobro funkcionisu i srecniji su tako, ali obavezno imaju jednu do dve koje su prave napadacice na njegovu "slobodu" to tek da bi imali razloga da kukaju...Inace Sirano de Berzerak je rekao: Zena muskarcu ugrozava olimpijski mir"! Pa sad kako ko to shvati...Iskreno govoreci mislim da su spremni sve da nauce samo da se ne "vezu" ... :roll:
 
ariela:
Leposava mislim da oni bez zene savrseno dobro funkcionisu i srecniji su tako, ali obavezno imaju jednu do dve koje su prave napadacice na njegovu "slobodu" to tek da bi imali razloga da kukaju...Inace Sirano de Berzerak je rekao: Zena muskarcu ugrozava olimpijski mir"! Pa sad kako ko to shvati...Iskreno govoreci mislim da su spremni sve da nauce samo da se ne "vezu" ... :roll:

A ja taman mislio da sam savremen.....Pih.....A i Kusta prekinuo snimanje u Americi....
Pa kako, za Boga miloga, muskarac moze da funkcionise bez zene, osim ako nije homoseksualac? To uostalom nije funkcionisanje, vec puko snalazenje....
 
Vesticica:
Anonymous:
da ali mislim da je ribi mnogo lakse da nadje frajera, nego obrnuto...pa kada dosadi samoca na posao

HM! Ne slazem se s tobom. Podjednaku sansu imaju i jedni i drugi, samo je pitanje ko ume to da iskoristi.

definitivno je lakse zenama. sevnu sisom i navatace sigurno par komada, a to pritom i nece izgledati vulgarno i prosto.
a cime ja da sevnem. moze sarm i zvaka, ali samo ako je devojka super raspolozena.
a kako ja to da znam? da bacam prebranac?
u supronom me obashrabri za sledece tri nedelje
 
devojka_bgd:
Ne 'kukaj',ja mislim da zenama nije lakse u celoj toj prici...Muskarci su ti koji startuju,nije pravilo,ali vi prilazite...
Znaci mi biramo,ali samo ocima,ali vi ste ti koji krecu u akciju(ogradjujem se,kod mene je tako)...
:?

u pravu si, ali zasto samo vi da budete cool i super 8)
resio sam da vam uzvratim. naime od sada cu i ja da dramim frajera i cekacu da me startuje sjajna riba....pa ti vidi
 
Leposava:
Da li bi savremeni muskarac mogao da zivi bez zene, interesuje me jer znam da mnoge savremene zene zive bez muskarca i super funkcionisu?

prvo pitam ja tebe da li su zadovoljne kad se probude same u krevetu bolesne od gripa slinave i podnadule i nema nikog da im skuva caj sa limunom i da ih pomazi po glavi i kaze par lepih reci ....
ako su i onda zadovoljne daleko im lepa kuca!
 
vecavestica:
rastamann:
Diskutabilno je koliko mogu : mushkarac bez zene i zena bez mushkarca.Verujem da se to super funkcionisanje zavrshava sa "Ja sam sama, daj shta dash...".I u obrnutom sluchaju je isto...
Ne slazem se sa tobom.Sama sam vec 17 godina a bez sexa 3.I nikada sebi nisam rekla "daj sta das".
Jednostavno sam tu potrebu potisnula u kicmenu mozdinu.

Izvini ja sam plavusa a i malo je kasno pa ako bi ikako mogla da mi objasnis kako je moguce da si sama 17 a bez seksa 3 godine.
Da li sam po tome ja sama 29 godina a bez sexa 3 nedelje. :lol:
Ispada da je taj seks od pre tri godine bio sa nekim sa kim si se osecala kao da si sama. Zar to onda nije kao da je - daj sta das?
 
soraja:
vecavestica:
rastamann:
Diskutabilno je koliko mogu : mushkarac bez zene i zena bez mushkarca.Verujem da se to super funkcionisanje zavrshava sa "Ja sam sama, daj shta dash...".I u obrnutom sluchaju je isto...
Ne slazem se sa tobom.Sama sam vec 17 godina a bez sexa 3.I nikada sebi nisam rekla "daj sta das".
Jednostavno sam tu potrebu potisnula u kicmenu mozdinu.

Izvini ja sam plavusa a i malo je kasno pa ako bi ikako mogla da mi objasnis kako je moguce da si sama 17 a bez seksa 3 godine.
Da li sam po tome ja sama 29 godina a bez sexa 3 nedelje. :lol:
Ispada da je taj seks od pre tri godine bio sa nekim sa kim si se osecala kao da si sama. Zar to onda nije kao da je - daj sta das?
:lol: :lol: :lol: :lol: ...daj maramice, ne mogu vise... :lol: :lol: :lol: :lol:
Zena se otvorila, a ti se zezas... :lol: :lol:
Mozda su prvih 14 godina radile baterije? :twisted:
 

Back
Top