vencanje
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: vencanje

koko
    Guest

Podrazumevano vencanje

Uskoro se udajem, pa me zanimaju vasi predlozi.
    Thanx

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Predlozi u vezi cega?

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Interesuje te koga da izaberes za "crnogorskog" kuma, ili sta...?:)

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ILi te interesuje vencanica, ili dali da se udas ili ne?:)

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: vencanje

Citat Original postavio koko
    Uskoro se udajem, pa me zanimaju vasi predlozi.
    Thanx
    Nista od svih ljudskih odnosa nije toliko vredno postovanja kao brak.Nadam se da si zrela i potpuno svesna toga. A moje misljenje je da je jadan svaki muz sto mora podnositi bracne nevolje u tom prvom obliku ljudske zajednice.

nasminkana_lazima
    Guest

Podrazumevano

na vencanju obavezno da mu stanes na nogu "ochepish ga" ;)))

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ja sam mome stajala sat vremena, hahaha..isplatilo se:)

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano gde

Citat Original postavio Moon_flower
    ja sam mome stajala sat vremena, hahaha..isplatilo se:)
    Na cemu si mu stajala toliko dugo?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Pa mislila sam na predloge u vezi celog vencanja. Vencanica, stolovi, dekoracija, obicaji...

Obećava
    Učlanjen
    02.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

hmmmm...... malo vencanje i sto manje familije!

p.s i naravno... nista bez trubaca :)

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

P a CESTITAM!!!!

Kada je veselje zakazano, mislim koliko skoro?

malecka
    Guest

Podrazumevano

... ja sam bila na jednom vencanju u cg gde je mladozenja umazao mladu tortom i ona mu ubrzo vratila istom merom, zato - pazi se...! ;)))

moj predlog posto sam kitila svatove je da se odredi na koju stranu se stavlja ruzmarin slobodnim a na kojoj onima koji su u vezi, da se tamo ljudi malo upoznaju i tako...

lalalala
    Guest

Podrazumevano

Cestitamo !!!!

lady me!
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio malecka
    ... ja sam bila na jednom vencanju u cg gde je mladozenja umazao mladu tortom i ona mu ubrzo vratila istom merom, zato - pazi se...! ))

moj predlog posto sam kitila svatove je da se odredi na koju stranu se stavlja ruzmarin slobodnim a na kojoj onima koji su u vezi, da se tamo ljudi malo upoznaju i tako...
    Pa zamisli devojku koja kiti svatove i redom ispituje muskarce da li su slobodni ili nisu... Svaki od njih bi pomislio da mu se posrecilo

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Toplo ti preporucujem da kupis casopis 'Vencanje', jer ces tako na jednom mestu dobiti mnostvo korisnih i neophodnih informacija u vezi svega sto ti je potrebno (adrese i lista butika vencanica i praticih detalja, agencija za organizaciju vencanja, restorana, stamparija koje rade pozivnice,Poslasticarnica specijalizovanih za svadbene torte, cvecara i sl.).
    Sto se samog vencanja tice, najbolje je da se ti i tvoj dragi dogovorite oko svega i da postavite unapred granicu do koje cete tolerisati mesanje sa strane, bas kao i u buducem braku. Vrlo brzo ces shvatiti da svi imaju (i tvoja i njegova familija)ne samo svoje licne zelje i 'bubice', vec i zahteve, pa cak (to ti stvarno ne zelim) i poneki ultimatum. Zbog toga je bitno da znate sta hocete, u vezi cega ste spremni da napravite kompromis, a na sta stavljate 'veto'. Sacuvaces zivce i dosta vremena.
    Sto se haljine tice, preporucujem ti 'Matrimonia' butik vencanica ispod Narodnog Pozorista (nisam sigurna koja je ulica tacno), imaju dobar izbor i sto je najvaznije, a cega nisi najcesce svesna dok ne pocnes da probas, svi modeli su im dvodelni, odnosno sastoje se od suknji i korseta, tako da mozed da uparis tacno ono sto tebi najbolje odgovara (izbeci ces ono cuveno - dobro mi stoji gore, ali dole ne, ili obrnuto). Naravno, cela kombinacija izgleda kao predivna haljina i samo ti znas za stos.
    Sto se tice bidermajera i ostalih cvetnih aranzmana, toplo, ali zaista toplo ti preporucujem samo i jedino 'Telefloru' u Lole Ribara ulici. Neverovatno su profesionalni i zaista fantasticni u poslu koji rade. Tamo ces takodje pronaci mnostvo ideja u njihovim katalozima. Web adresa je: www.teleflora.co.yu, poseti je fenomenalan site.
    Za inspiraciju ti takodje, ukoliko dobro govoris engleski i snalazis se na internetu preporucujem najbolji site na svetu kada su vencanja u pitanju: www.theknot.com.

Srecno!

anakin
    Guest

Podrazumevano

to je samo tvoj dan i zayebi tradiciju, ocekivanja roditelja i sve sto se podrazumeva.
    ja sam za mladalacke i originalne varijante.
    ako te nesto smara da radis, ako neces belu vencanicu i dugacke stolove prekrivene prasetom i sarmom - nemoj!
    primetila sam da se na vencanju najvise smore mladenci i od svega toga se napravi jedna dosadna, smorna i seljacka festa.

meni na nasim vencanjima uvek fali normalne zabave za mlade ljude...ispada da tu roditelji i njihova ekipa treba da se zezaju.

iznajmi bend da svira rock, potrudi se da hrana bude originalna, pozovi sto vise mladog sveta, sebi izgledaj lepo (sto ne mora da znaci da moras biti u belom ko grudva snega) i biraj mesto za koje si emotivno vezana i u kome se super osecas.
    konsultuj se sa verenikom a ne sa kevom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

IDI NA KUBU!!!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio nasminkana_lazima
    na vencanju obavezno da mu stanes na nogu "ochepish ga" ))
    )))

mislis da je to mojoj bivsoj zeni pomoglo ))))))

zasto ne mogu da se nasmejem... vi stvarno verujete da neko treba da uvazava vas jednouman nacin "razmisljanja"

ludakinja
    Guest

Podrazumevano zanimljivosti!

E cao ja sam ustvari luda a on je lud samo zato sto je sa mnom. Jeste li culi ovo, jedan moj normalni komsija mi je pricao da je on kada je odlucio da se zeni jednostavno trazio biolosku majku svoga buducega sina. Kako pitacete?
    E lepo to rade u Americi, najpre sacekaju biolosku spremnost majke, pre toga izvrse sve neophodne analize DNK I RNK, nivo urina u mokraci, izmere normalno secer u krvi, visinu crte na dlanu i tako to i onda cekaju momenat kada ce ukrstanjem gena dobiji zeljenu kombinaciju. Da li je to dobro?
    Pitacete.
    Ma ako se njima svidja, sta ih briga, ali ipak svi smo mi pa cak i ludaci uvek vise na strani onoga sto je prirodno da kazem sto ti priroda da i ne pitamo koliko ce biti dece.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zanimljivosti!

i sta onda...zive zajedno..??? posle?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: zanimljivosti!

Citat Original postavio ludakinja
    E cao ja sam ustvari luda a on je lud samo zato sto je sa mnom. Jeste li culi ovo, jedan moj normalni komsija mi je pricao da je on kada je odlucio da se zeni jednostavno trazio biolosku majku svoga buducega sina. Kako pitacete?
    E lepo to rade u Americi, najpre sacekaju biolosku spremnost majke, pre toga izvrse sve neophodne analize DNK I RNK, nivo urina u mokraci, izmere normalno secer u krvi, visinu crte na dlanu i tako to i onda cekaju momenat kada ce ukrstanjem gena dobiji zeljenu kombinaciju. Da li je to dobro?
    Pitacete.
    Ma ako se njima svidja, sta ih briga, ali ipak svi smo mi pa cak i ludaci uvek vise na strani onoga sto je prirodno da kazem sto ti priroda da i ne pitamo koliko ce biti dece.
    gataka....pfffffffff

Guest

Podrazumevano

Ja sam jednom bio na svom vencanju i necu vise nikad.
    Piletina, pivo, pijani kreteni.
    Ma ne volim svadbu ni na televiziji da vidim, odma okrenem program.
    Al da se isplti, isplati se.

druga
    Guest

Podrazumevano podrazumeva se

Tradicionalno.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio nasminkana_lazima
    na vencanju obavezno da mu stanes na nogu "ochepish ga" ))
    )))

mislis da je to mojoj bivsoj zeni pomoglo ))))))

zasto ne mogu da se nasmejem... vi stvarno verujete da neko treba da uvazava vas jednouman nacin "razmisljanja"
    kakav je to obicaj? mislim, sta to znaci? :?

druga
    Guest

Podrazumevano toliko o vasem.........

Sta zar ste vi jedni od onih koji ne umeju da ispune ni jedno jedino obecanje?

Slične teme

1. Vencanje
    Autor Emily_Bg u forumu Žene
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 01.03.2007., 22:10
  2. vencanje je,ipak vencanje.....
    Autor g-din Jovic u forumu Žene
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.11.2006., 08:14
  3. vencanje
    Autor lucci u forumu Žene
    Odgovora: 16